PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lig TV'de istifa şoku!

zekı62
11-08-2010, 10:06
Erman Toroğlu'nun gidişinden rahatsız olmuştu

Süperpoligon.com'un haberine göre, Şansal Büyüka Lig TV Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti. Büyüka'nın LİG TV'de Maraton programını yapmaya ve icra kurulu üyeliğine devam edeceği belirtiliyor.

Şansal Büyüka'nın Erman Toroğlu'nun gidişiyle birlikte başlayan rahatsızlıkları olduğu biliniyordu.

İşte Büyüka'nın arkadaşlarına geçtiği 'istifa maili':

Değerli çalışma arkadaşlarıma ,

Lig TV Genel Müdürlüğünden , kendime daha fazla zaman ayırma adına ayrılıyorum . Bu konuda bana gerekli anlayışı gösteren ve bu görevi yaptığım sürece çok büyük desteğini gördüğüm Digitürk Genel Müdürü Sayın Ertan Özerdem ‘e ve tüm çalışma arkadaşlarıma içten ve en samimi teşekkürlerimi sunuyorum . Lig TV ‘de bundan sonra Maraton programının yapımcılığı ve yorumculuğuna , ayrıca LİG TV yönetim kurulu Başkan Vekilliğine ve İcra Kurulu üyeliğine devam edeceğim. .Ayrıca her fırsatta LİG TV ‘nin içinde arkadaşlarımla omuz omuza olmayı sürdüreceğim . Kısa süre içinde kurduğumuz ve dokuz yılda Türkiye ‘nin en büyük markalarından biri haline geldiğine inandığım LİG TV ‘deki çalışma arkadaşlarıma ve bu konuda emeği geçen herkese binlerce defa teşekkür ediyorum.

Hepinizi çok seviyorum .
Şansal Büyüka

CABBARİ
11-08-2010, 10:08
zaten gecen sene ortasından bu yana çatırdamaları devam ediyordu sonunda kırıldı sanırsam bana göre maratonuda yapmaz

cellini
11-08-2010, 10:19
bencede yapmasın.kendi çalışma arkadaşının gidişine dur diyemeyen birinin sonu da e.toroğlu gibi olur.

zekı62
12-08-2010, 15:41
iŞansal Büyüka'nın yardımcısı da istifa etti
Şansal Büyüka'nın Lig TV Genel Müdürlüğü görevini bırakmasının ardından yardımcısı Sedat Kaya da aynı kararı aldı.

Süperpoligon'un haberine göre, Kaya ayrılışını çalışma arkadaşlarına şu maillle duyurdu:

"Arkadaşlar,

Bugüne kadar sizlerin büyük desteğiyle yürüttüğüm Lig Tv’ deki yöneticilik görevimi kendi isteğimle noktalıyorum.

Omuz omuza çalışmaktan her zaman büyük onur ve gurur duyduğum sizlerle bundan böyle maç günleri birlikte olacağım..

Yeni dönemde de hepinize her konuda yardımcı olmaya hazırım. Ancak iş ile ilgili sorunlarınızı lütfen yeni atanacak yönetici arkadaşlarla çözmeye çalışın… Bunu önemle rica ediyorum…

Lig Tv’ yi kuran ve bugünlere getiren sizlersiniz ve her biriniz kendi dalında Türkiye’nin en iyilerisiniz…

Yeni yöneticilerinizin önderliğinde yine omuz omuza vererek, zorlu bir sezonu daha alnınızın akıyla bitireceğinize yürekten inanıyorum…

Çünkü, bu ekibe bayrağı zirvede tutmak yakışır…

Sevgiyle kalın…

Sedat Kaya"