PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nakış Makinesi ustası aranıyor?

aliharbiye
13-08-2010, 17:27
Merhaba saygı değer arkadaşlarım yakın bir arkadaşımın Haina marka 15 kafadan oluşan bir nakış makinesi var osd monitörden kontrollu osd monitör markası JING Dahao iplik rengi nakışı değişimi yapacağı zaman makine bipliyor yanii kısa devre hatası veriyor,monitörde dikiş yapan saat kontrolü kırmızıya dönüşüp biiipp diye ses çıkarıyor sonra nakış makinesinden geçen boydan boya bir mil var onu elleriyle azıcık dönmesi gereken yönde çevirip işlerine devam ediyorlar sorun sadece nakış makinesi iplik değiştireceyi zaman hata veriyor sizce bu sorun neyden kaynaklı bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum ayrıca bu nakış makinelerinin tamirini yapan arkadaş varsa benden ricada ettiler eğerki gelip makineyi yerinde tamir etme olasılığı varsa ve cezamız neyse baştacı dediler ücret sorun değil sorunu halletmek istiyorlar ilgili ve bilgili arkadaşlara şimdiden teşekkürler ediyorum saygılarımla aliharbiye.

aliharbiye
15-08-2010, 15:22
halen güncel!:...............

dreamlike
16-08-2010, 00:33
usta sorunun için yarın bir arşıtrma yapıcam bizim pederde elça ve feyalar var senn makinenin sistemini bilmiyorum yarın bi meslektaşa gidip senn sorunun ne olabilir bir bakalım pm den bana tel ve e posta bırakın