PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi 16 Eylül Perşembe günü ATV'de

NeRoMaN
16-08-2010, 18:16
Only the registered members can see the link

Memet Güler, Habertürk gazetesindeki "Bizim ekran" adlı köşesine, yayın günü belli olan dizileri taşıdı.

Mehmet Güler/Habertürk

Çocuklar Duymasın'ın gümbür gümbür sahalara döndüğü diziler liginde, önümüzdeki günlerde müthiş bir hareketlilik yaşanacak. Kimi çok sevilen – çok seyredilen diziler tatilden dönerken, aynı günlerde yeni sezonun birbirinden iddialı yapımları da birer birer perde açacak. Anlayacağınız dizi tutkunları için ***ifli günler başlarken, kanal yöneticileri açısından stresi bol günler start alacak.

Medyatava

NeRoMaN
16-08-2010, 18:20
Kapalı Çarşı. . . . . . . . . . . . . . .18 Ağustos Çarşamba
Akasya Durağı. . . . . . . . . . . . . 21 Ağustos Cumartesi
Arka Sokaklar . . . . . . . . . . . . 23 Ağustos Pazartesi
Gönülçelen. . . . . . . . . . . . . . .23 Ağustos Pazartesi
Unutulmaz . . . . . . . . . . . . . . . 25 Ağustos Çarşamba
Adanalı . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 Ağustos Cumartesi
Aşk ve Ceza . . . . . . . . . . . . . . .31 Ağustos Salı
Ezek . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13 Eylül Pazartesi
Türk Makı. . . . . . . . . . . . . . . . . .13 Eylül Pazartesi
Yaprak Dökümü . . . . . . . . . . . .15 Eylül Çarşamba
Kurtlar Vadisi Pusu. . . . . . . . 16 Eylül Perşembe
Fatma'nın Suçu ne? . . . . . . .16 Eylül Perşembe
Deli Saraylı . . . . . . . . . . . . . .17 Eylül Cuma
Hanımın Çiftliği. . . . . . . . . . . 17 Eylül Cuma
Aşk bir hayal. . . . . . . . . . . . . . 19 Eylül Pazar

Medyatava

cilginizmirli
16-08-2010, 18:25
İzlemediğim için sorun yok ne zaman başlamak isterse o zaman başlasın.Yine de paylaşım için teşekkürler.

kellebekir
16-08-2010, 21:31
paylaşım için teşekkürler hastaları için çok iyi olmuş

Mia ~
17-08-2010, 08:36
Üzüldüğümü söyleyemeyeceğim hatta sevindim bile diyebilirim =)

Teşekkürler :)

cellini
17-08-2010, 10:24
her sene böyle oluyor,izleyiciyi merakta bırakmak için arayı fazla tutmuşlar.7.ekim...

NeRoMaN
09-09-2010, 22:53
Medyatavadaki bilgi yanlış.16 Eylülde ATVde başlayacak.

ATV - Yeni Diziler - Kurtlar Vadisi Pusu (Only the registered members can see the link)

Bu da fragramını.Sonunu saymazsak Rezil birşey.Böyle reklammı olur.Büyük İsral,Kürdistan,Ermenistan,İstanbul Özerk bölgesi ve pontos nedir.Tüm Türkler Hain mi demek oluyor bu.:smiles22::yell::angry8::mad2::mad2:

xp_n3r00
10-09-2010, 00:21

ATV - Yeni Diziler - Kurtlar Vadisi Pusu (Only the registered members can see the link)

Bu da fragramını.Sonunu saymazsak Rezil birşey.Böyle reklammı olur.Büyük İsral,Kürdistan,Ermenistan,İstanbul Özerk bölgesi ve pontos nedir.Tüm Türkler Hain mi demek oluyor bu.:smiles22::yell::angry8::mad2::mad2:

hayır bu siyonizm planı demek oluyor. Siz uyanma projesi diye birşey duydunuz mu?

NeRoMaN
10-09-2010, 00:36
hayır bu siyonizm planı demek oluyor. Siz uyanma projesi diye birşey duydunuz mu?
Ne olursa olsun,o reklamın Kurtlar Vadisiyle bir bilgisi yok.Böyle saçma birşey olmaz.İzlerken içim ürperdi.İstanbul Özerk bölgesi bu ne.Kürdistan yıllardır olmaması için savaşılıyor.Bu saygısızlık.Özellikle şu pontos.Nedir bu pontos?

Önemli bir konu ama neyse konuyu dağıtmayayım.

yekcanajans
10-09-2010, 10:28
Ne olursa olsun,o reklamın Kurtlar Vadisiyle bir bilgisi yok.Böyle saçma birşey olmaz.İzlerken içim ürperdi.İstanbul Özerk bölgesi bu ne.Kürdistan yıllardır olmaması için savaşılıyor.Bu saygısızlık.Özellikle şu pontos.Nedir bu pontos?

Önemli bir konu ama neyse konuyu dağıtmayayım.

pontos Yunanistan demek

Volkan
10-09-2010, 10:33

Bu da fragramını.Sonunu saymazsak Rezil birşey.Böyle reklammı olur.Büyük İsral,Kürdistan,Ermenistan,İstanbul Özerk bölgesi ve pontos nedir.Tüm Türkler Hain mi demek oluyor bu.:smiles22::yell::angry8::mad2::mad2:u ülke

sen ilk önce bir tarih oku ve bu ülke için diğer ülklerın yuzyıllardır planladığı ve hedeflerını iyi öğren frangmanıda iyi izle bu frangmanın hayinlikle bağdaştırmak hangi mantıkla oluyor onu anlamak zor.

Güzel bir frangman dış güçlerin ülkemız uzerınde yıllardır yapmak istedikleri anlatılmış ve bu surec için biz zaman dilimi belirtilmiş tabi bu zaman dilimi için herkezın farklı istekleri var tabi bizimde isteklerimiz var.sonuç olarak dizi ama yıllardır izklediğim güzel bir dizi.

alperen
10-09-2010, 11:05
bu hafta başlayacakmış güzel haber

NeRoMaN
10-09-2010, 12:22
u ülke

sen ilk önce bir tarih oku ve bu ülke için diğer ülklerın yuzyıllardır planladığı ve hedeflerını iyi öğren frangmanıda iyi izle bu frangmanın hayinlikle bağdaştırmak hangi mantıkla oluyor onu anlamak zor.

Güzel bir frangman dış güçlerin ülkemız uzerınde yıllardır yapmak istedikleri anlatılmış ve bu surec için biz zaman dilimi belirtilmiş tabi bu zaman dilimi için herkezın farklı istekleri var tabi bizimde isteklerimiz var.sonuç olarak dizi ama yıllardır izklediğim güzel bir dizi.

Bağlaştırma yaptığım Türkiye'nin yarısı savaşa yeniliyor mu?Karadeniz'e Yunanlar hakim olmuş.Kürdistan'ın olmaması için savaş yapılıyor.Gözü kapalı direk yerleştirmişler.İstanbul Özerk olmuş.Daha Tarih okumadığım için bilmiyorum.Ermenistan,Özerk halkı hainmiş demek.Oraları beklemezdim.Daha neler görecez.

Neyse konuyu dağıtmayayım.Dizinin içeriğini daha görmedik.O yüzden alakasız geldi bana.

yusufucar
10-09-2010, 12:37
tek tutkum kurtlar vadisi başlasın artık

alperen
10-09-2010, 16:15
Bağlaştırma yaptığım Türkiye'nin yarısı savaşa yeniliyor mu?Karadeniz'e Yunanlar hakim olmuş.Kürdistan'ın olmaması için savaş yapılıyor.Gözü kapalı direk yerleştirmişler.İstanbul Özerk olmuş.Daha Tarih okumadığım için bilmiyorum.Ermenistan,Özerk halkı hainmiş demek.Oraları beklemezdim.Daha neler görecez.

Neyse konuyu dağıtmayayım.Dizinin içeriğini daha görmedik.O yüzden alakasız geldi bana.

fragmanda amerika ve avrupanın TÜRKİYE üzerindeki planı diyor bence doğru söylüyorlar avrupa ve amerikanın pkk ve kürtlere yardım ve yataklık yaptığını amaçlarının TÜRKIYE 'yi bölmek olduğunu hepimiz biliyoruz.sonundada bu dünyayı birgün biz yöneteceğiz diyorlar