PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Umut Yolcuları' HALUK PİYES (KOMİSER NASUH)

Editor
17-08-2010, 21:10
Only the registered members can see the link [/URL] (Only the registered members can see the link) (Only the registered members can see the link) (Only the registered members can see the link)[URL="Only the registered members can see the link"]| Paylaş

Kimsesiz çocukların yaşamlarından yola çıkarak gerçek olayları ekrana taşıyacak “Umut Yolcuları” 20 Ağustos’ta Star TV’de başlıyor...

HALUK PİYES (KOMİSER NASUH): KOMEDİ OYNAMAK GİBİ BİR DERDİM YOK

Nasuh biraz deli dolu biri galiba Haluk Bey, ne dersiniz?

- Vukuatlı biri... Haksızlığa gelemiyor. Laf dinlemeyen, çok tezcanlı bir adam... ışleri kendi yöntemleriyle çözüyor. Ama bir bombacı olayında işleri berbat edince önce masabaşı işine veriliyor, sonra amiri Zahide ile Çocuk şube’ye geçiyor.

Zahide ile arası nasıl?

- Bir abla-kardeş ilişkileri var.

Peki ya Aslı... Aranızda bir aşk doğacak mı?

- Polisler sonuçta birbirine hayatlarını emanet ediyor. Aslı ile de benim için de geçerli bu... Ve sanırım işteki emanet durumu özel hayata da yansıyacak.

Sürekli sıkı kondüsyon gerektiren aksiyonu bol işlerde izliyoruz sizi. Memnun musunuz?

- Hep aksiyon oynadım, şimdi komedi oynamak isterim gibi bir durumum yok benim... Ama şimdi çocuklara da yönelik bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Çocukları, gençleri ve ebeveynleri bilgilendirecek bir dizi olacak “Umut Yolcuları”...