PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 transfer istiyorum

kellebekir
23-08-2010, 08:37
Rijkaard, Bursa karşısında 2-0 yenilmelerinin ardından şu açıklamayı yaptı

G.SARAY Teknik Direktörü Rijkaard, Bursa karşısında 2-0 yenilmelerini karşın iyi mücadele ettiklerini söyledi. Hollandalı hocanın maç değerlendirmesi şöyle: “Son şampiyona karşı galibiyeti hak eden bir oyun oynadık . Beraberliği yakalasak galibiyetle ayrılırdık. 2-0 yenildiğimiz için her şey negatif görünüyor ama 18 korner attık, maçı karşı kalede oynadık. Buna karşın istediğimiz sonucu alamadık. Futbolun kuralı bu, atamazsan da mücadeleye devam etmelisiniz. Bizim için zor bir an ama şu anda daha çok savaşmamız gerekiyor.

‘BEKLEMEK GEREK’

HERKES transferi soruyor. Yönetimle tabii ki görüşüyoruz. Aradığımız futbolcuyu bulamadık ama şu an görüşme halindeyiz. Yapmış olmak için transfer yapabilirsin ama bizim ihtiyacımız o değil. En azından 3 oyuncuya daha ihtiyacımız var. Yönetim gelmeleri için çalışmaları sürdürüyor. Tabii ki beklememiz gerekiyor. Boşu boşuna da hareket etmek doğru olmaz. En azından doğru kararı vermek doğru zamanda daha iyi olur.”

veyselbakan
23-08-2010, 09:19
el birliği ile bitirdiniz gs yı adını herşeyini hem yönetim hem teknikdirektör hemde futbolcular olarak yazıklar olsun hepinize beceriksiz sürüleri:mad2::mad2::mad2:

kellebekir
23-08-2010, 10:07
halen transfer yapacaklar ben böyle beceriksiz yönetim görmedim

umut55
23-08-2010, 11:37
haldın üstündel gittikten sonra yönetim bitti

hydrop
23-08-2010, 12:02
sizin yapacağınız transfere lanet herifler ne zaman yapacaksınbız. geçen yıl paraları çar çur ettiler şimdi elanoyu satacaklarda parasıyla oyuncu alacaklar oldu!!!

cellini
23-08-2010, 12:34
haldun üstünel çok ön plana çıktı ,ilerde başımıza bela olur korkusuyla adamı yediler. adnan sezgin denen zatı getirdiler.herşey alt üst oldu. ben böyle rezalet görmedim

kellebekir
23-08-2010, 13:26
şimdilerde de birbirlerini suçlayıp duruyorlar.yönetim hocayı hoca yönetimi ve oyuncuları yani herkes kendi aleminde anlayacağınız