PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buyrun Burdan Yakın!

kellebekir
28-08-2010, 21:49
Neler oluyor ALLAH aşkına fikri olan yada yorum yapacak olan varmı bu konuda malesef benim kafam durmuş durumda şu an için!

Galatasaray'ın, uzun süredir peşinde olduğu Misimovic ve Emana transferinden vazgeçtiği belirtilirken, sarı-kırmızılıların, Hajduk Split forması giyen Ibricic ve Rosenborg'da oynayan Annan'ı renklerine bağlamaya çok yakın olduğu ifade edildi.

Only the registered members can see the link

NTV Spor muhabiri Özgür Buzbaş'ın verdiği bilgiye göre; Galatasaray, uzun zamandır ilgilendiği Wolfsburglu Misimovic ve Real Betisli Emana'nın transferlerinden tamamen vazgeçti.

Hırvatistan'da bulunan Adnan Sezgin'in, Hajduk Split forması giyen orta saha oyuncusu Senijad Ibricic'in transferini bitirme aşamasına geldiği ifade edilirken, sarı-kırmızılıların Rosenborg'da oynayan Gana Milli Takım futbolcusu Anthony Annan ile de anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi.

Galatasaray'ın transfer sezonunun bitimi olan 1 Eylül'e kadar, Ibricic ve Annan transferiyle ilgili açıklama yapmasının beklendiği kaydedildi.

kaynak: mynetspor

kaptan-8
28-08-2010, 21:55
ya bunlar transfer bile yapamıyorlar taraftarları uyutup duruyorlar hergün bi bomba atıyorlar hepsi ellerin'de patlıyor...

Hikmet™
28-08-2010, 23:27
Galatasarayda baya bi sorun var. Eğer bu hafta da LİG maçında yenilirlerse ESKİŞEHİR'e ben daha düşünemiyorum Galatasaray'ı.

kaptan-8
29-08-2010, 00:25
bu hafda'da mağlup olurlar bunlarda maç kazanacak inanç kalmamış...

serhat15
29-08-2010, 02:43
Galatasarayı ayağa düşürdüler sıradan ruhsuz futbolcular topluluğu ve yönticiliği kendilerine kazanç kapısı olarak gören şahıslar ..galatasarayın refaha kavuşması için bir an önce adnan polat ve ekibinin gitmesi lazım beyfendinin oteller zinciri var bir kuruşunu gs için harcamıyor allah bilir keitanın transferiyle otellerinde testorasyon bile yapyor olabilr

umut55
29-08-2010, 03:02
oyalama taktigi bence

kaptan-8
29-08-2010, 03:13
oyalama taktigi bence

aynen yazdığın gibi hocam...