PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tertemiz Kullanılmış E61i Farklı Model Düşündüğüm İçin Satıyorum Kesinlikle Temizdir

oyuncakmodel
31-08-2010, 01:10
Telefonum gayet iyi durumdadır hiç bir arzası yoktur çizik konusunda o kadar uyuz olurumki o yönden dolayı çok temiz kullandım. Fiyat Konusunda Pazarlık Yapabiliriz sonuçta pazarlık sünnettir fiyat olarak 350 tl düşünüyorum içinde full program yükledim baya emek harcadım telefon için ondan dolayı hak eden bir fiyattır bence

Takas için yine wi fi li bir tel düşünüyorum çin malı telefonlar istemiyorum ve yine klavyesi benimki gibi olacak telefonlar yada dokunmatik ekran ama orjinal telefonlarla takas edilir baska türlü takas düşünmüyorum.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)