PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Perran Kutman Ekrana Geri Dönüyor...

NeRoMaN
06-09-2010, 17:01
how TV'nin yeni dizisi Deli Saraylı'nın başrolünde ekranların özlediği yüz Perran Kutman var.
Hürriyet'ten Pınar Yılmazerler, Perran Kurman ile konuştu. Meğer Gani Müjde, Perran Kutman'ı ikna etmek için bir yıl boyunca uğraşmış.

Yılmazerler'in "Bir yıl boyunca sizi ikna etmeye çalışmış Gani Müjde duyduğum kadarıyla... Bir yılın sonund nasıl ikna oldunuz?" sorusuna şöyle yanıt veriyor:

"Aslında Gani ile başka bir proje konuşmak için yemek yiyorduk. Ellerini yıkamaya gitti, geldi. Bana "Sana bir Osmanlı kadını yazayım mı?" diye sordu. O an "Bunu istiyorum" dedim. Gerçekten çok heyecanlanmış, çok sevinmiştim. "Ama bana bir hikaye yazman lazım" diye devam ettim.

Çünkü bu kadın nedir, ne yapar? Diğerlerini el yordamıyla bulabiliyorum ama o dönemi bilmiyorum. Bilmediğim dönemin kadınını ben de kendimce araştırmam gerekir sonuçta...

Ve tabii öyle de oldu, çok araştırdım. O dönemde İstanbul'da yaşayan bir kadın ne hissediyor? Anadolu'ya nasıl yardımcı olabilecek? Medeni kanun yok. Kadına "Boş ol" denildiğinde boşanılıyor. Kadın o dönem çok ezik. Bu eziklik içinde ne kadar başını yukarıda tutabiliyor? Bütün bunların dozunu ayarlamam gerekti."

NeRoMaN
06-09-2010, 17:02
Perran Kutman Resimleri
Only the registered members can see the link

kellebekir
06-09-2010, 18:46
iyi oyuncu