PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray'da Şok!

veyselbakan
27-09-2010, 09:44
Galatasaray (Only the registered members can see the link)'ın Belediye Önünde 3 Golüne İmza Atan Milan (Only the registered members can see the link) Baros, İki Hafta Sahalardan Uzak Kalacak.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Galatasaray (Only the registered members can see the link), İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link)'u 3-1'lik skorla geçerken, 2. yarıda sakatlanıp oyundan çıkan maçın yıldızı Milan (Only the registered members can see the link) Baros'un Kardemir Karabükspor (Only the registered members can see the link) maçında forma giymesinin zor olduğu açıklandı.

Çek golcünün maçtan sonra MR'ı çekilirken, kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu yaptığı açıklamada, Milan (Only the registered members can see the link) Baros'un önümüzdeki hafta oynanacak Kardemir Karabükspor (Only the registered members can see the link) maçında oynamasının çok zor olduğunu belirtti. Sol arka adalesinde gerilme olan Baros'un en az 2 hafta forma giymesinin zor olduğu öğrenildi.

Bu arada Milan (Only the registered members can see the link) Baros ile birlikte kontrolden geçen Servet'in ise ayak bileğindeki rahatsızlığının önemli olmadığı bildirildi. Servet'in Kardemir Karabükspor (Only the registered members can see the link) maçında oynayabileceği belirtildi.

*** Galatasaray-İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link) Maçının Ardından ***

Galatasaray (Only the registered members can see the link) Teknik Direktör Frank Rijkaard, İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link)'u 3-1 yendikleri karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında bir ritm yakaladıklarını ve yavaş yavaş yukarıya doğru çıktıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Sezon başında özellikle sakat oyuncuların fazla olmasından dolayı sorun yaşadık. Sakatlıklardan ötürü başımız dertteydi. Oyuncuların takıma dönmeye başlamasıyla birlikte daha iyi oynamaya başladık. Şimdi bir ritim yakaladık ve yavaş yavaş yukarıya doğru çıkıyoruz. Milan (Only the registered members can see the link) Baros da bugün mükemmel bir maç oynadı ve 3 gol attı. Rakibimize oyunun başında goller bularak sürpriz yapmış olduk. Pino

ve Aydın'la başlamamızın sebebi, kanatlardan daha hızlı çıkabilmekti. Maça da iyi başladık ve Baros'un golleri geldi. Bu arada Baros'u, aldığı darbe ve yorgunluğu nedeniyle çıkarmak durumunda kaldım. Lorik Cana'nın gerçek kapasitesine ulaşabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı var. Misimoviç'in de iyi bir futbolcu. İlk başladığı güne göre daha iyi durumda, ama basamak basamak çıkmak gerekiyor.

Zamanla gerçek performansını yakalayacaktır. Maç eksikleri var. Servet de bizim için önemli bir futbolcu. Kendisine gelecek tekliflerde

de önünü açmak istemiştik. Bazı teklifler de olmasına karşın, (Kendisinden kurtulmak istiyorum) demedim. Servet takımın bir parçasıdır."

Son 2 maçta forma bulamayan Elano'yla ilgili bir soru üzerine Hollandalı teknik adam, "Elano çok iyi bir futbolcu, ama her maç bir diğerinden farklı ve 6 yabancı oynatabiliyorum. Tercihimi de bu şekilde yapıyorum. Sakatların düzelmesi, takımda rekabet ortamı yaratıyor. Kadro genişliği oluyor. Rekabet arttıkça da biz oyuncu seçmekte zorlanıyoruz" dedi.

Galatasaray (Only the registered members can see the link) Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, ligde tek rakiplerinin Fenerbahçe olduğu şeklindeki açıklaması için ise Rijkaard, "Bu açıklama tabii ki başkanımızın kişisel görüşü. Benim için önümüzdeki her maçtaki takım, ligdeki rakibimizdir" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Rijkaard, Yapımı devam eden Türk Telekom Arena Stadı'nı hafta içi gezmelerinin hatırlatılması ve yeni statta nasıl bir atmosferin olacağının sorulması üzerine, "Stat mükemmel oluyor. Seyirciler daha yakın olacak ve baskımız artacak. Hayalimiz, sezon sonu şampiyonluk kupasını burada kaldırmak. Seyircimizle bir bütün olup, rakiplerimize yeni stadımızda zor anlar yaşatacağız" diye konuştu.

İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link) karşılaşmasında 3 gol atarak, maçın yıldızı olan Milan (Only the registered members can see the link) Baros da, takım olarak iyi oynadıklarını ve kendisinin de 3 gol kaydettiğini ifade ederek, "Ama lider Bursaspor'un gerisindeyiz. Maçlarımızı kazanıp farkı kapatmak istiyoruz. Sakatlığımla ilgili de hastaneye gidip MR çektireceğim ve durumumu daha net göreceğiz" şeklinde konuştu.

Mustafa Sarp, karşılaşmanın henüz başlarında buldukları gollerle işlerini kolaylaştırdıklarını vurgulayarak, "Anahtar, nokta golleri erken bulmamız oldu. Bu galibiyet çıkışımızı devam ettirmek için önemliydi. Kardemir Karabükspor (Only the registered members can see the link) maçını da kazanıp, milli maç arasına nefes almış bir şekilde girmek istiyoruz" dedi.

Tecrübeli futbolcu, Bucaspor maçında takım arkadaşı Pino'ya yönelik saha içinde sarf ettiği ve kameralara yansıyan sözleri için de "Ben o sözleri Pino'ya bir hakaret olarak söylemedim. Hangimiz zaman zaman argo konuşmuyoruz ki. Saha içinde herkesin yakasına mikrofon koysanız, RTÜK maç yayınlatmaz. Söylediğim şeyin hoş olduğunu söylemiyorum, ama maç içindeki bir durum ve duyulması hoş bir

durum değil. Buna benzer çok durum olabiliyor. Bir anlık refleks" ifadesini kullandı.

Galatasaray (Only the registered members can see the link) Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı ise özellikle ilk yarıda sarı-kırmızılı futbolcuların iyi bir futbol sergilediklerini ifade ederek, "İkinci yarıda ilk yarıdaki kadar şanslı olmadık. İlk yarıdan sonra insan buna benzer ikinci yarı istiyor. Tabii ki futbolda gerçekçi olmak lazım. Her şey istediğiniz gibi olmayabiliyor. Karşınızda oynayan takım da bazen dengeyi bulabiliyor. İkinci yarıda da çok kötü oynamadık. Pozisyonlarımız vardı, ama ilk yarı kadar şanslı değildik. Galatasaray (Only the registered members can see the link) iyi yolda. İyi bir skor, galibiyet güzel bir şey." diye konuştu.

Helvacı, yedek kalan Brezilyalı futbolcu Elano'nun durumuyla ilgili bir soru üzerine, "Elano bizim halen futbolcumuz. Görüyorsunuz, yedek kulübesinde kendisine görev verilmesini bekliyor. Antrenmanlara çıkıyor. Bu böyle olduğu sürece başka söylenecek bir şey yok" dedi.

Ali Sami Yen Stadı'nda yarın yapılacak Kasımpaşa-Fenerbahçe maçında sarı-lacivertli taraftarlar için ayrılan kontenjanla ilgili bir soru üzerine de Helvacı, "Bu konuda tartışılacak bir şey yok. Fenerbahçe buraya misafir takım

olarak geliyor. Misafir takımın seyircisine bu statta neresi ayrılıyorsa, yine aynı şey olacak. Kasımpaşa maçı olması bir şeyi değiştirmiyor" dedi.

İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link) Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maç başlamadan önce oyuncularına, "İyi başlamak, başarmanın yarısıdır" dediğini belirterek, şöyle konuştu:

"İlk 13 dakikada yapılan hatalar sonrası kalemizde 2 gol gördük. Oyunu 40. dakikaya kadar dengeledik, ancak bu kez kaptırdığımız bir top yine gol oldu. İkinci yarı rakibin yaptığı hataları biz değerlendiremedik. Gol bulduk, son dakikalarda İbrahim Akın'ın çizgiden çıkan vuruşunda top gol olsa, belki çevirebilirdik de oyunu. Sonuçta maçı kaybettik. Bugünkü hatalarımızdan dersler çıkartıp, gelecek haftaya bakacağız."

İstanbul (Only the registered members can see the link) Büyükşehir Belediyesporlu futbolculardan Gökhan Süzen de, hocalarının kendilerini uyarmasına rağmen istedikleri gibi başlayamadıklarını aktararak, "Hocamız ilk 15 dakika için dikkatli olmamızı söylemişti, ama biz maça başlayamadık bile. Henüz 13 dakikada 2-0 geriye düştük. İyi oynadığımız anlarda 3. golü yedik. İkinci yarıda pozisyonları değerlendiremeyince oyunu çeviremedik" dedi.

Kadir ÇETİNÇALI- Serhan TÜRK- Atilla ÖZDEMİR- İSTANBUL- DHA 26.09.2010 23:48

cellini
27-09-2010, 11:32
baros a nazar değdi.büyük geçmiş olsun.dün akşam muhteşem goller attı

kaptan-8
27-09-2010, 11:47
Nedir bu sakatlıklardan çektiğimiz....

alperen
27-09-2010, 12:06
bu çok kötü olmuş

star37
27-09-2010, 14:09
geçen sezonki şanssızlıklar kaldığı yerden devam edecek galiba bu ne şans ya

umut55
27-09-2010, 17:59
gerçekten çok beğendiğim bir futbolcu gerçek golcü yani

hasan
27-09-2010, 19:36
Ya bu takımda benim kanaatimce kondisyoner sorunu var. Yere sağlam bakan ve kendine iyi bakan futbolcu olabilmek lazım. Bence bu konuda futbolculara psiko terapide uygulamak lazım.