PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dreambox izmir bayisi kim

ugur_gul
29-09-2010, 18:37
dm500s aldım çankayadan siyah kasa.Çook kötü bir klon çıktı.Satan firma şifrede bırakmış .Server çok kötü başka yerden alıp değiştireyim dedim giremedim menüsüne. Tek tek gezdim çankaya daki firmaları. Herkes diğerinin malını kötülüyor.HD cihaz almak istiyorum ama sağlam firma istiyorum.Bunun İzmir bayisi kim.Bu işten anlayan dürüst bir satıcı arıyorum.Birde dm800 hd önerirmisiniz arkadaşlar

pencere77
29-09-2010, 18:48
EST ELEKTRONK (eurosattur***),Yangn-Hrsz alarm,kamera kontrol-Gvenlik ve Uydu Sistemleri, dreambox izmir (Only the registered members can see the link)
sanırım est elektronik veya atabay elektronik
EST Elektronik Tic.Ltd.Şti (Dreambox İzmir Bayii)

Korutürk mah. Kaktüs sk. 10 Balçova -İzmir (kipa karşısında var sanırım)

veya atabay elektronik
ATABAY ELEKTRONİK

1729 SOKAK DONANMACI MAHALLESİ NO: 4/B

Telefon numarası : (0232) 3235055
KARŞIYAKA / İZMİR

tam emin değilim....telefonla bilgi alın bence

HasanHüseyin1
29-09-2010, 20:21
ben adres bilgisi vermek belki yasaktır diye yazmadım.
Bende baya araştırdım. ATABAY ELEKTRONİK TEN aldım.Çok büyük köklü bir firma ve kesinlikle işi çook iyi biliyorlar. İllaki şunu al bunu al demiyorlar neyse o. Dreambox var bende .Ordan Atlanta aldım. Atlanta nında ege bölge bayiliğini almışlar.Kaliteden ödün yok diye slogan yapmışlar bide.Çook ***ifli insanlar . Ben ilgi alakadan dolayı burdan teşekür edeyim.Övüldüğünüz kadar varsınız.

yalinizkurt
04-12-2010, 15:00
Arkadaslar
Dream Multimedia
DM 500 S Modelini 2004 yilnida sonra Üretimi kesti yani üretmiyor piaysadaki olan Dm 500 hepsi kopya olandir birde kopyalarinda kalite kalite farklari var ona dikkat edin 7 cesit kalite var.

ugur_gul
12-12-2010, 15:19
Arkadaslar
Dream Multimedia
DM 500 S Modelini 2004 yilnida sonra Üretimi kesti yani üretmiyor piaysadaki olan Dm 500 hepsi kopya olandir birde kopyalarinda kalite kalite farklari var ona dikkat edin 7 cesit kalite var.

kesinlikle haklısın hocam.Ben semtimizdeki bir montajcı ile gidip çankayadan bir yerden aldım.2 ayda bir şifreler çalışmıyor diye gittiğimde, İlegal yayın deyip her sefe 50 TL ücret verdim . Yasal abone olsam bu kadar zararım olmazdı.Sonra montajcı dükkanını kapattı. Gittim çankaya dakininde yerinde yeller esiyor. Şifreyi nerden aldık onuda bilmiyom.Flash gidik diye bi tamirciye gönderdiler 35 TL verdim.1 ay çalıştı sonra cihaza elektirik gelmedi.Yaptırdığım yere gittim yazılım atmışsındır yakmışsındır dedi cihazı.Ben yazılım atabilsem sana niye getireyim be adam.
Ders olsun diye yazıyorum arkadaşlar.Dreambox a tövbe etmiştim.Forumlarda gördüm Atabay elektronik i . 2 cihaz aldım gayette memnunum.Başlarından savmıyorlar sattıktan sonra .Alanlar bilir eminim. destek tam.Araştırmadan malı almayın.Güvenilir yerden alın benim gibi ortada kalırsınız.Birsürü ithalatçı varmış dreambox ta.Hepsininde kalitesi garantisi farklı imiş Atabay ın söylediğine göre.Ben 2 cihazıda 2 yıl garantili faturalı aldım

batumbat
08-12-2012, 13:19
ATABAY ELEKTRONİK in en çok teknik servisini ve online desteğini seviyorum. Dreambox ve atlanta en iyi adres

securityizmir
08-12-2012, 18:27
malesef izmirde gercek dream multimedia yani tecnicsat bayii yok gercekten istanbul ve ankarada var şu belirteyim atabay sattıgı malın arkadasında duran bir firmadır tavsiye ederim izmirde hd 800 orjinal bulursun fakat buldugun cihaz orjialdir fakat dream multimedia garantisinde degildir bunu iyi arastırınız izmirde gercek garantili dreambox bulamazsınız..

securityizmir
08-12-2012, 18:31
cihaza şifre degil feriştahını koysa yine acarım şifre sinide sıfırlarım dreambox kime göre oyuncak kime göre ekmek kapısıdır..bununla ilgili forumumuzda bilgiler mevcut kimseye havadan para kazanmasın var ole 2 kişi çankayada alt tarafı 3 dakkalık işe bilmeyenlerden 30-50 tl almaktalar burdan firma isimi ve sahıs isimi vermiyorum sanırım bunuda okurlar onlar kendilerini iyi bilirler sanki onlar bu işin piri adi ordan çökmüş cihazlara flaş takcaz diye dreamuptan yazılım atıp yapanlar siz haram yemeyin

HasanHüseyin1
13-12-2012, 12:08
securityizmir 3 gün önce onkolog arkadaşımıza dm 800 se aldık Atabay Elektronikten. Yasal cihaz değilmiş dedik.Ayfer Hanım klon cihazlar çok piyasada bizdede var dedi.Sizin şu an aldığınız orjinal cihaz dedi. Tam fatura orjinal garanti belgesi doldurdu.Birde cihazdaki kodları Multimedia nın sayfasında onaylatıp verdi. Falas belleğimize drembox kurtarma yazılımı programı verdi . Resimli anlatım dosyası yükledi.Online msn destekte Kemal beyin adresinide verdi.Facebook tan bilgilendirmelerde yapıyoruz deyip ordaki adreslerinide yazdı. Yazılım dosyalarını onlardan istememizi veya orjinal yazılım olduğundan emin olduğunuz yazılımları yükleyebilirsiniz aksi halde cihaz çöker dedi. Ben aldığım cihazdan yana rahatım şu an.Ama sizin ne kastettiğinizi tam anlamadım .Bakılacak başka bir işlem varsa yazın kontrol edelim. Atlanta android cihazı çok methetti.Oda orjinal cihaz. Bayisi zaten. Biz Dreambox se orjinal cihaz aldık

amasyaspor
13-12-2012, 12:30
cihaza şifre degil feriştahını koysa yine acarım şifre sinide sıfırlarım dreambox kime göre oyuncak kime göre ekmek kapısıdır..bununla ilgili forumumuzda bilgiler mevcut kimseye havadan para kazanmasın var ole 2 kişi çankayada alt tarafı 3 dakkalık işe bilmeyenlerden 30-50 tl almaktalar burdan firma isimi ve sahıs isimi vermiyorum sanırım bunuda okurlar onlar kendilerini iyi bilirler sanki onlar bu işin piri adi ordan çökmüş cihazlara flaş takcaz diye dreamuptan yazılım atıp yapanlar siz haram yemeyin

dm 800 ve dm 500 lerde şifre varsa nasıl kaldırılıyor bir yazarmısınız

semih21
08-01-2013, 16:58
securityizmir 3 gün önce onkolog arkadaşımıza dm 800 se aldık Atabay Elektronikten. Yasal cihaz değilmiş dedik.Ayfer Hanım klon cihazlar çok piyasada bizdede var dedi.Sizin şu an aldığınız orjinal cihaz dedi. Tam fatura orjinal garanti belgesi doldurdu.Birde cihazdaki kodları Multimedia nın sayfasında onaylatıp verdi. Falas belleğimize drembox kurtarma yazılımı programı verdi . Resimli anlatım dosyası yükledi.Online msn destekte Kemal beyin adresinide verdi.Facebook tan bilgilendirmelerde yapıyoruz deyip ordaki adreslerinide yazdı. Yazılım dosyalarını onlardan istememizi veya orjinal yazılım olduğundan emin olduğunuz yazılımları yükleyebilirsiniz aksi halde cihaz çöker dedi. Ben aldığım cihazdan yana rahatım şu an.Ama sizin ne kastettiğinizi tam anlamadım .Bakılacak başka bir işlem varsa yazın kontrol edelim. Atlanta android cihazı çok methetti.Oda orjinal cihaz. Bayisi zaten. Biz Dreambox se orjinal cihaz aldık

Atabay dan aldıysanız rahat olun.Bizim arkadaş 2004 yılında almış ilk cihazını.O zaman piyasada dreambox u bilen yoktu diyor.Adamlar halen dreambox satıyor 2004 ten bu yana haklarında olumsuz bir yazı bile göremedim internette.Özellikle arattım. Bende yeni dönem müşterileriyim.faceook adreslerinden çok güzel paylaşımlarda bulunuyorlar.
Orjinal demişlerse orjinaldir. malınında sözününde arkasında duran bir firma.
Güleryüzlü çalışanları var.Teknik servistekilerde bilenler bilir baya yardımcı oluyorlar

selvi64
08-01-2013, 19:28
dm 800 ve dm 500 lerde şifre varsa nasıl kaldırılıyor bir yazarmısınız

biraz zahmetli bir iş. önce orjinal image atmayı deneyiniz.

amasyaspor
08-01-2013, 22:15
biraz zahmetli bir iş. önce orjinal image atmayı deneyiniz.

kanal listemin kaybolmasını istemiyordum.resimli anlatım buldum.
hallettim eyvallah kardeşim :)