PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Exper M72SR XP format sonrası hatası.

aliharbiye
23-10-2010, 16:46
merhaba arkadaşlar elimde Exper M72SR laptop bilgisayar var cd. format attım açtı burya kadar herşey normal sonra ses sürücüsünün çalışması için ilken yüklemem gereken Microsoft_UAA_Bus_Driver_for_High_Definition_Audio dosyasını bilgisyara yükledim yükledikten sonra bilgisayar kapattı ve açılmıyor açarkene no bootable partition in table sorunu vermeye başladı bu yazıyı yazıyor ve donup kalıyor güvenli modda bile açmıyor acaba donanımsal yoksa yazılımsal bir sorunmu geri alma imkanımda yok bu sorunla karşılaşan arkadaş oldumu bilgisayarcı exper arkadaşlardan yardım bekliyorum 2 defa üst üste format attım ve formattan hemen sonra yüklemem gereken dosyayı yükler yüklemez bilgisayar açmıyor donuk kalıyor ve bu yazıyı yazıyor neyin nesi acaba saygılarımla aliharbiye

aliharbiye
23-10-2010, 17:37
hatayı buldum arkadaşlar meğer harici flash disk yüzündemiş flash diski bilgisayardan çıkardım bilgisayar açtı ne sakat bişi ya iyiki başıma geldi zira tekrar gelirse en azından tecrübe sahibi oldum ilk defa böyle bişi başıma geliyor