PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LCD Mönitör Florasan veya İnvertör Arızası Olan LCD'ler Tamir Edilir

Catapult®
25-10-2010, 14:09
Merhabalar

Altunelektronik Anasayfa (Only the registered members can see the link)

Vermiş Olduğum Sitede Bozuk LCDleriniz Özellikle Florasan veya İnvertör (Aydınlatma) Arızası Olan LCD'ler Çok Ucuza LED'liye Dönüştürülür ve LCD'ler Daha Uzun Ömürlü Hale Gelir hemde Çok Ucuza. /Özellikle Servisler Yeni Fiyatına Yapıyorsa Tek Çözüm Altunelektronik./

Ayrıntılı Bilgi İçin Siteyi Ziyaret Ediniz

Altunelektronik Profesyonel TV & Monitör Tamir Teknik Servisi.

santralist
21-05-2012, 17:54
merhaba;
bende samsung 32" lcd tv var. büyük ihtimalle florasanları gidik.
Tamir maliyeti ne olur led e dönüşüm durumunda maliyeti ne olur ?

ademielk
22-05-2012, 12:21
ben yapıyorum 60 tl civarı

yargıç_1
22-05-2012, 13:57
merhaba;
bende samsung 32" lcd tv var. büyük ihtimalle florasanları gidik.
Tamir maliyeti ne olur led e dönüşüm durumunda maliyeti ne olur ?

arızası ne invertör devreside arızalı olabilir

santralist
23-05-2012, 09:10
arızasını tam olarak anlayamadım ama ses var görüntü yok.dediğiniz gib İnverter kartı yada florasan. Forumlardan tavsiyelere göre şöyle bişey denedim; karanlık odada tv açıkken ekrana ışık tuttuğumda görüntü hissediliyor.Bu durumda inverter, görüntüyü ekrana ilettiğine göre florasanlar aydınlatma yapmıyor diye düşünüyorum. Servisle görüştüm 300-400 tlden bahsediyorlar. Daha ucuz yollu yada kendim yapabilir miyim diye uğraşıyorum...

ademielk siz Yozgat'tasınız sanırım !!!

yargıç_1
23-05-2012, 11:22
arızasını tam olarak anlayamadım ama ses var görüntü yok.dediğiniz gib İnverter kartı yada florasan. Forumlardan tavsiyelere göre şöyle bişey denedim; karanlık odada tv açıkken ekrana ışık tuttuğumda görüntü hissediliyor.Bu durumda inverter, görüntüyü ekrana ilettiğine göre florasanlar aydınlatma yapmıyor diye düşünüyorum. Servisle görüştüm 300-400 tlden bahsediyorlar. Daha ucuz yollu yada kendim yapabilir miyim diye uğraşıyorum...

ademielk siz Yozgat'tasınız sanırım !!!

invertör görüntüyü iletmez florasanın yanmasını saglar invertör arızalıysa florasanlar yanmaz kısacası

santralist
23-05-2012, 11:55
teşekkürler. bana servis yolu gözüküyor sanırım :S