PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstifaların arkası gelecek !..

Baldemir
22-11-2010, 19:19
Only the registered members can see the link

Olağanüstü günler yaşayan Galatasaray'da yönetiminde oluşan çatlaklar yeni istifaların gelmesi an meselesi..

Cemal Özgör***'in istifasının ardından Galatasaray'daki durumu spor basınının önemli isimlerine sorduk.

Arif KIZILYALIN - Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürü
Haldun Üstünel’in istifasından sonra Galatasaray yönetimini sallayacak bence en önemli istifa. Cemal Özgör***’in aldığı bu karar muhakkak suretle Galatasaray camiasını derinden sarsacaktır. Şu unutulmamalıdır ki; Adnan Polat’ın listesine oy verenler, Haldun Üstünel ve Cemal Özgör*** isimlerini dikkate alarak tercih yapmışlardır. Kısacası, Üstünel’in ardından Özgör***’in de istifası, oy verenleri bir kez daha dikkatli düşünmeye itecektir.

Ben bu istifanın ardından Mehmet Helvacı’nın da istifa edeceğini düşünüyorum. Eğer bu durumda gerçekleşirse, Galatasaray Kulübü tarihinde bir ilke imza atıp, olağanüstü kongreye gidebilir.

Ersan ÇELİK Spor Yazarı

Cemal Özgör***’in istifası bence beklenen bir durumdu. Zaten kendisi bundan birkaç hafta önce fiilen işi bırakmıştı. Fakat kendisine etik değerlere sığmaz denilip, sakın bırakma baskısı yapılıyordu.

Cemal Özgör*** Galatasaray Pazarlamanın başına geldikten sonra ürün sayısını inanılmaz derecede yükseltti. Hatta ve hatta kısa bir süre içerisinde 3 milyon dolar civarında Galatasaray Store’a kar ettirdi. Ettirdi ama, bu durum Başkan Adnan Polat’ı rahatsız etti.

Böyle bir durum sonrası pazarlamanın Galatasaray iletişim departmanına bağlanması zaten ipleri koparmıştı. Açıkçası benim beklediğim bir istifaydı ve arkasının geleceğini çok iyi biliyorum.

stifalarn arkas gelecek !.. (Only the registered members can see the link)

draculu45
23-11-2010, 00:27
birigider diğeri gelir burası kimseye tapulu değil sonuçda kulüp