PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal 1 Şuan Şİfrsİz...!!!

SNOPY@
24-06-2006, 18:11
Kanal 1 Şuan Şİfrsİz...!!!

Evet Şuan TÜm Cİhazlarda Şİfresİz Hayirli Olsun...

:8[1]:

karacabey
24-06-2006, 18:31
18:27 itibarı ile yeniden şifreye girdi

MaskE072
24-06-2006, 19:29
Kanal 1 Şuan Şİfrsİz...!!!

Evet Şuan TÜm Cİhazlarda Şİfresİz Hayirli Olsun...

:8[1]:

biri birşeymi dedi? :)) şifreli maalesef..

hallederiz
24-06-2006, 21:15
maçın 30, dakikasında şifreye girdi

okinava
24-06-2006, 21:29
yaw bi elete yazılım atamadım hala şifreli kupa bitecek ben daha çözemedim

ŞAHİN
24-06-2006, 22:37
evet bakalım hermaçtada böyle yapsa çeşke daha iyi olur .............

®adakoglu
25-06-2006, 00:59
yaw bi elete yazılım atamadım hala şifreli kupa bitecek ben daha çözemedim
Çihazının marka ve modeline söyle sana hemen hangi yazılımı nasıl atacagını tarif edelim.Çihazının Sistembilgisi bölümünde H/W bilgisini yazarsan daha iyi olur.

okinava
25-06-2006, 10:05
Çihazının marka ve modeline söyle sana hemen hangi yazılımı nasıl atacagını tarif edelim.Çihazının Sistembilgisi bölümünde H/W bilgisini yazarsan daha iyi olur.

dostum derdim büyük elimde bir lap top var rs 232 ona uymuyor usb li almak gerekiyormus bnden 50 ytl istediler fuzuli buldum almadım arkadasın bilgisayarında denedim atamadım yazılımı bu arada dün akşam maçta şifre varmıydı ben tamamını şifresiz izledim önce şifreliysi sonra kanalı yukarı aşagı yaptım şifresiz izledim aletin bu işi başarabilmesi imkansız galiba

®adakoglu
25-06-2006, 17:07
dostum derdim büyük elimde bir lap top var rs 232 ona uymuyor usb li almak gerekiyormus bnden 50 ytl istediler fuzuli buldum almadım arkadasın bilgisayarında denedim atamadım yazılımı bu arada dün akşam maçta şifre varmıydı ben tamamını şifresiz izledim önce şifreliysi sonra kanalı yukarı aşagı yaptım şifresiz izledim aletin bu işi başarabilmesi imkansız galiba
Kaon Sunny Goldmaster Kaon Bordlu cihazlarda;Çihazda üç sefer kanalı aşagı yukarı yaparsan kanal 1 açılıyormuş.Benim bir arkadaş söyledi demekki dogruymuş senden de duyunca inandım.Akşam maç sifreli idi,yarım saat şifresiz sonra sifreye girdi.

rayo
25-06-2006, 18:46
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim beko 520 cihaza yazılım atım ama uydu taraması esnasında 3-4 uydu tarayınca ekran sapıtı ekran normale döndüğü zaman kanaların numaraları duruyor ama kanalar yok oluyor şaşırmış vaziyeteyim yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

okinava
26-06-2006, 21:04
Kaon Sunny Goldmaster Kaon Bordlu cihazlarda;Çihazda üç sefer kanalı aşagı yukarı yaparsan kanal 1 açılıyormuş.Benim bir arkadaş söyledi demekki dogruymuş senden de duyunca inandım.Akşam maç sifreli idi,yarım saat şifresiz sonra sifreye girdi.

evet dostum bu durum galiba gercek yazılım atmadan dahi artık maçları şifresiz izleyebiliyorum ben de senden duyunca buna kesin inandım