PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acill.. Sky bundesliga !!!! Forumda uyanik var mi?!!!

marek16
03-12-2010, 23:25
sky de paketindeki maç kanallari maç saatinde açilmiyor.server aktifleşiyor ama kanal açilmiyor maç bittikten sonra açiliyor.test server denedim betacyprt (caid 1702) açiyor ama benim server da videoguard ( caid 9c4 kanali görüyor ama açilmiyor lütfen acill yardim!!!!!

gungor1976
04-12-2010, 00:12
sky de paketindeki maç kanallari maç saatinde açilmiyor.server aktifleşiyor ama kanal açilmiyor maç bittikten sonra açiliyor.test server denedim betacyprt (caid 1702) açiyor ama benim server da videoguard ( caid 9c4 kanali görüyor ama açilmiyor lütfen acill yardim!!!!! Kardeş bence başlığını değiştir yoksa Serkan YILMAZ usta forum kurallarına göre kilitlerim diyor.
KURAL 1-Forum içinde soracagınız sorulara konu başlıgı acarken acil yardım,imdat,lütfen vb gibi tarzı konu açanların konusu kilitlenecek ve cevap verilmeyecektir.Devam eden kişiler forumdan 15 gun banlanacaktır.Lütfen soracagınız soruları konu başlıgına uygun olarak açınız.

Özgür Erge
04-12-2010, 01:18
kural belli böle konu başlıgıda olmaz cevapta gelmez.