PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GoldMaster 1060HD-1070HD-1080HD-1090HD PVR CCCAM Yükleme Talimatı

Volkan
06-12-2010, 21:26
1. İlk Olarak CCcam Plugin dosyasını usb belleğe dosya şeklinde kayıt ediniz. USB belleğinizi cihazınızın usb girşine taktığınızda ekrana gelen Plugin menüsünü yüklemek için İlk olarak Kumandanızın üzerinde bulunan YEŞİL tuş ile Kullanıcı Bilgilerini Formatla seçeneğini seçiniz.

Only the registered members can see the link

2. Kullanıcı Bilgilerini Formatlama işlemi bitince cihazınız kapanıp açılacaktı. Cihazınız açıldığında ekrana gelen pencerede PLUGİN yükleme işlemini başlatmak için Kumanda Üzerindeki KIRMIZI tuşa basınız.

3. Bu yükleme işlemi bitince cihazınız kapanıp açılacaktır. Cihazınız açıldıktan sonra menüye basınız EKSTRALAR seçeneğindeki EKLENTİ menüsüne giriniz.

4. EKLENTİ Menüsüne girin Server eklemek için XcamConfigure seçeneğinin üzerine geliniz ve kumanda üzerinden Yeşil Tuşa basınız ve gelen pencerede Plugın başlatın.

5. Karşınıza gelen Server List Menüsünden server ekleyebilmeniz için EMPTY SERVER seçenegine giriniz.

6. Empty server kısmına girdikten sonra Client kısmından CCCAM2 seciniz.

7. Server URL kısmına kumandanızın ok tuşu ile basıp Serverinizin DNS bilgilerini giriniz.

8. Port Kısmında kumanda üzerinden ok tuşuna basınız ve serverinizin port numaranızı giriniz.

9. EMM Her zaman için Disebled olarak seçilmelidir.

10. CAID ve MASK Her zaman için Sıfır (0) olarak seçilmelidir.

11. User name kısmına serverdeki bilgilerinizden kullanıcı adınızı giriniz.

12. Password kısmına ise server şifenizi giriniz.

13. Yapılan ayarları kaydetmek ve menüden çıkmak için kumandanızın Exıt tuşuna basınız. Bağlantıyı başlatmak için XcamClient bölümünün üzerine gelerek kumandanızın Yeşil tusuna basınız XcamClient install Completed bilgisini aldığınızda bağlantı sağlanmış olur.

sertalih
05-07-2011, 01:01
teşekkürer

ulgen1
03-10-2011, 13:12
tşkler emeğinize sağlık

emce canbay
04-03-2012, 22:22
abi ben rardan çıkan dosyaları usb bellegıme atıyorum sonra cıhaza takıyorum fakat hıc bı ekrana plıgun menüsü gelmiyor,fakat usb nın ıcındekılerı goruyor fakat bos olarak.
fat 32 denedım,ntfs denedım fayda etmedı malesef,uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum saygılar...
cihazım: 1090 pvr

emce canbay
05-03-2012, 19:03
abi ben rardan çıkan dosyaları usb bellegıme atıyorum sonra cıhaza takıyorum fakat hıc bı ekrana plıgun menüsü gelmiyor,fakat usb nın ıcındekılerı goruyor fakat bos olarak.
fat 32 denedım,ntfs denedım fayda etmedı malesef,uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum saygılar...
cihazım: 1090 pvr

kendi sorumun cevabını yine kendim vereyim,ben parayla karaköyde yaptırdım,bari siz para vermeden yapın.benim yazılım loader 1.54 versiyon 1.10.05 ti bunu octagon 1.10.17 çetintek ile yukselttı sonrada usb yı taktıgında plugın ı dırek gördü.ondan sonra ıcındekılerı tek tek yukledı hepsı bu kadar.yanı ısın puf noktası yazılım versıyonunun yukseltılmesıdır,umarım bu konuda sıkıntı yasayan arkadaslara yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana...

metinmtk
20-03-2012, 09:20
7. Server URL kısmına kumandanızın ok tuşu ile basıp Serverinizin DNS bilgilerini giriniz.

Kısmında evde server yok dolayısıyla DNS bilgileride yok. Benim cihazım Goldmaster 1090 evde kullanıyorum. Sizden öğrenmek istediğim "PLUGIN" cihaza yüklemek zorundamıyız. Bu PLUGIN ne işe yarıyor. Hangi amaç için kullanılıyor. Bunu açıklarsanız sevinirim. Ayrıca bu cihazı kullanan arkadaşlar bende HD izlerken diğer pip penceresinden de HD yayını açtığımda donmalar oluyor sizlerde de oluyormu. Teşekkürler

alinak51
08-05-2012, 20:59
goltmaster 1090 nasıl iyimi

alinak51
08-05-2012, 20:59
yardımcı olun

fkorkar
08-05-2012, 23:12
HArici hardiskten görmüyor. rar'ı roota açmama rağmen görmüyor.

alinak51
09-05-2012, 09:45
goltmasterin hangiserisi iyi

atilla2002
10-05-2012, 19:39
teşekkür ederim

cevege
23-05-2012, 09:04
Teşekkürler, eline sağlık...

eray1eray
01-02-2014, 16:04
tskkkert