PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerets'in son aşkı !

muzo
26-06-2006, 09:46
Gerets'in son aşkı !
Galatasaray’da teknik direktör Gerets’in yabancı listesindeki son isimde ortaya çıktı. 26 Haziran 2006 09:38

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets'in isteği üzerine Hertha Berlin'den Gilberto Silva için girişimlere başlandı. Brezilyalı, halen Dünya Kupası'nda milli takımında yer alıyor

Galatasaray Yönetimi, haftalardır gündemi meşgul eden yabancı oyuncu adaylarıyla transfer görüşmelerini büyük bir gizlilik içinde sürdürürken, Teknik Direktör Eric Gerets'in listesindeki son isim de ortaya çıktı.

Sezon sonunda Başkan Özhan Canaydın ile yaptığı görüşmede, ihtiyaç duyduğu ön libero bölgesi için Danimarkalı yıldız Gravesen'i isteyen Belçikalı çalıştırıcı, alternatif olarak ise Çek oyuncu Jan Polak'ın ismini vermişti. Bu transferler için temaslarını sürdüren sarı- kırmızılılar'ın, Gerets'in isteği üzerine Brezilyalı Gilberto Silva'ya teklif götürdükleri öğrenildi.

Almanya'nın Hertha Berlin kulübünde top koşturan ve Brezilya Milli Takımı'nın da formasını giyen Silva için ilk girişimler gerçekleşti.

Geçen hafta Almanya'ya giderek Çek yıldız Polak ve İranlı Javad için temaslarını sürdüren Futbol AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, Gilberto Silva için de girişimde bulunduğu belirtildi.

Hakan Gül
26-06-2006, 09:48
Gilberto silvayı gerçekten çok beğeniyorum...Ben bir fenerbahçeli olarak inşallah galatasaray gilbertoyu alır diyorum...