PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Next receiver güncelleme

EĞİNLİ
16-12-2010, 07:56
Herkese Merhaba

Arkadaşlar uydu cihazını güncellemek istiyorum ama hiç bir bilgim yok.
cihazım next YE 2000 X PLUS
aldığımdan beri kullanıyorum babama 'da almıştım 1.2 senedir ufak ufak sorun yapmaya başlayınca (sabah açtığımda hiç birşey kanalları boşverin uydu bile yok diyor) biraz araştırnca güncellenmesi gerektiğini öğrendim bana en başından anlatabilecek tek tek ne yapmam gerektiği hakkında bilgiye ihtiyacım var.
Anlatan konular var forumda ama kafam karıştı :angry8:

makine bu

Only the registered members can see the link

yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.:present:

seremir
16-12-2010, 12:04
Hiç bi bilgin yoksa ne bilim evde rs 232 kablon ne bilim yazilimlari filan yoksa hiç uğraşma 5tl ver bi yazilim attir derim ama illa ben yapmak istiyorum diyosan ilk önce cihazla pc arasindaki bağlantiyi sağlayacak rs232 kablosu al daha sonra forumda nextin yazilim yükleme roaderini yükle sonra yazilimi indir ve yükle ama bu anlattiklarim şimdi sana epey bi zor gelecek

gungor1976
16-12-2010, 12:40
Eğer cihaz sabahları yani soğukken açılmıyorda bir süre sonra normale dönüyorsa donanımsal arıza olma ihtimali değerlendirilmelidir.

EĞİNLİ
17-12-2010, 03:27
İyi geceler

Rs232 kablom var.

Diğer loader ve yazılım işinde yanlışlık yaparım diye yardım istiyorum.

ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.:clap2::

Eğer cihaz sabahları yani soğukken açılmıyorda bir süre sonra normale dönüyorsa donanımsal arıza olma ihtimali değerlendirilmelidir.

donanımsal arıza olduğunu sanmıyorum ama çanak bağlantılarından problem olabilir,ilginize teşekkürler

yargıç_1
18-12-2010, 01:09
İyi geceler

Rs232 kablom var.

Diğer loader ve yazılım işinde yanlışlık yaparım diye yardım istiyorum.

ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.:clap2::

donanımsal arıza olduğunu sanmıyorum ama çanak bağlantılarından problem olabilir,ilginize teşekkürler

verdiğim linkleri incelerseniz aradığınız bilgiler mevcut
burda resimli şekilde yazılım güncellemesini bula bilirsiniz >> Only the registered members can see the link

burdada güncel yazılımı indirebilirsiniz >> Only the registered members can see the link

biztuva
24-08-2011, 19:46
teşekkürler

mustafatoraman
25-08-2011, 06:37
tşklrrrr

kadirist
31-01-2012, 23:49
evet bu mesajı sırf bir dosya indirecem diye mesaj atmaya zorlayan site yönetimini kınama mesajı olarak atıyorum !!!!!

ferdifon5
14-04-2012, 00:51
tesekkürler

kartal.35
24-11-2012, 15:31
TeŞekkÜrler