PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Münir Özkul Yoğun Bakımda

Simba
17-12-2010, 15:50
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Yeşilçam'ın "Mahmut Hocası" Münir Özkul, yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nden yapılan açıklamaya göre; 85 yaşındaki Özkul, dün sabah saat 09.30 civarında yoğun solunum yetmezliği nedeni ile ambulansla hastaneye getirildi.

Hürriyet'in haberine göre; Halen yoğun bakım servisinde solunum cihazına bağlı olarak tedavisi devam eden Münir Özkul?un durumuna istinaden açıklamada bulunan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Selvi ve Yoğun Bakım Koordinatörü Dr. Kadir Doğruer, sanatçının durumunun stabil hale getirildiğini, ancak yoğun bakımdan çıkmak için henüz hazır olmadığını ifade etti.

uydu3405
17-12-2010, 17:20
ben bu foruma bilgi almak için giriyorum ve bu forumun adminleri hep haber başlığı açıyor haberi yarım bırakıp başka adrese yönlendirilmemizi bekliyorlar peki bu forumun amacı aracılık mı buradaki %90 lık bir bölüm şöyle
şu şu oldu ve şöyle iken diye bir cümle gerisini öğrenmek için lütfen link i tıklayın
yapmış olduğunuz aracılıktan dolayı sizi kutluyorum

Admin
18-12-2010, 01:49
@Uydu3405 arkadaşım bunun açıklamasını sana daha önce yaptık takmıssın bir robotun verdigi konulara robot medya dunysında haber veriyor ve dizi izleme vs her neyse işte peki fikrim var madem karsısınız bu olaya siz acın konuları bir tık ötede demeyin neler olacak baklaım maxifilmde acmıssın konu sitede

Ayrıca dizifilm.com sitesinde yazılan konuların telif hakları bu siteye ait haberin tamamanı yayınlama yetkimiz yok

atakurtul
18-12-2010, 02:20
Münir Özkul hocaya acil şifalar dilerim

redyellow
18-12-2010, 02:58
Geçmiş olsun Mahmut Hoca... Şifalar diliyorum.

veyselbakan
18-12-2010, 09:37
ben bu foruma bilgi almak için giriyorum ve bu forumun adminleri hep haber başlığı açıyor haberi yarım bırakıp başka adrese yönlendirilmemizi bekliyorlar peki bu forumun amacı aracılık mı buradaki %90 lık bir bölüm şöyle
şu şu oldu ve şöyle iken diye bir cümle gerisini öğrenmek için lütfen link i tıklayın
yapmış olduğunuz aracılıktan dolayı sizi kutluyorum
amacın bu formu karalamaksa bilemem o kadar üyeden tek bir şikayet yok ama sen her seferinde aynı muhabbeti açıyorsun adminle yada formla sorunun varsa girmeyeceksin giriyorsanda burada kimseyi karalamayacaksın!:devilprv:

veyselbakan
18-12-2010, 09:38
sen bilgi almak istedinde bu formda sana hangi yetkili yardım etmedi?

NeRoMaN
18-12-2010, 12:00
Sevdiğim oyunculardandı.Yaşı baya ilerlemiş.İnşALLAH İyleşir.

ercişsat
18-12-2010, 12:05
Allah tan acil şifalar dilerim büyük üstad Münir Hocaya