PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Iraklıları İnsan Olarak Görmüyorum"

veyselbakan
21-12-2010, 11:59
Iraklı Bir Kıza Tecavüz Ederek Hem Kızı Hem Ailesini Öldüren Amerikalı Asker Kendini Böyle Savundu

video:HABER: "Irakllar nsan Olarak Grmyorum" haberi (Only the registered members can see the link)

2006 yılında 14 yaşındaki Iraklı bir kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra hem kızı hem de bütün ailesini öldüren Amerikalı asker Steven Green, suçunu hafifletmek için "Bu insanlardan ne kadar nefret ettiğimi anlatabilecek bir kelime bulamıyorum. O zamanlar Iraklıları insan olarak görmüyordum" dedi.

2009 yılında yargılandığı mahkemede beş kez ömür boyu hapis cezasına çarptırılan ve halen cezasını çekmekte olduğu Arizona'daki Tucson federal hapisanesinden Daily Mail (Only the registered members can see the link)'le telefon görüşmesi yapan Green, Irak'ın kuzeyindeki Mahmudiye (Only the registered members can see the link) kasabasındaki bir operasyon sırasında, 14 yaşındaki Abir Kasım El Canabi'ye tecavüz edip öldürdükten sonra, annesi, babası ve kız kardeşini de kurşuna dizmişti.

Irak'a çıkan 101. Hava İndirme Tümeni'nde komando olarak görev yapan eski asker, Irak savaşının en vahşi olayı olarak kabul edilen cinayetleri "savaş koşullarında işlediğini" belirterek, "Eğer asker olmasaydım ve Irak'a gitmeseydim böyle bir insan olmayacaktım. Bana beş defa ömür boyu hapis vererek hayatımın sonuna kadar dışarı çıkarma niyetleri olmadığını gösterdiler. Ben artık sadece Tanrı'nın adaletini bekliyorum" dedi. (Doğan Haber Ajansı) 1 saat önce..:angry8::devilprv:

osmann
21-12-2010, 12:37
"Eğer asker olmasaydım ve Irak'a gitmeseydim böyle bir insan olmayacaktım. Bana beş defa ömür boyu hapis vererek hayatımın sonuna kadar dışarı çıkarma niyetleri olmadığını gösterdile" demiş... insan okuyunca "vay zavallı adamcağız vah" diyesi geliyor...

asker olmasaydın ıraka gitmeseydin öldürdüğün masumlar hayatta olacaktı...savaşınız bile kalleşçe...kanınızda var kalleşlik... aslında idam edilmen en doğrusu...

hatta sana ceza verenler hata etmiş...seninle birlikte emir komuta zincirinin de yanında olması gerek... yaşarsanda inşallah vicdan azabı çekersin..varsa...

aliharbiye
21-12-2010, 13:32
"Eğer asker olmasaydım ve Irak'a gitmeseydim böyle bir insan olmayacaktım. Bana beş defa ömür boyu hapis vererek hayatımın sonuna kadar dışarı çıkarma niyetleri olmadığını gösterdile" demiş... insan okuyunca "vay zavallı adamcağız vah" diyesi geliyor...

asker olmasaydın ıraka gitmeseydin öldürdüğün masumlar hayatta olacaktı...savaşınız bile kalleşçe...kanınızda var kalleşlik... aslında idam edilmen en doğrusu...

hatta sana ceza verenler hata etmiş...seninle birlikte emir komuta zincirinin de yanında olması gerek... yaşarsanda inşallah vicdan azabı çekersin..varsa...

Aynen
inşallah vicdan azabından geberir lanet olsun böyle savaşa böyle insancığa.

ercişsat
21-12-2010, 13:44
köpeğin sahibide vicadan azabından ölür ve kabir azabı çeker İNŞALLAH

NeRoMaN
21-12-2010, 14:38
Aklı dengesi yerinde değil.Bir insan bunları yapıyorsa niye insan diyoruz ki.Iraklıları kendisinden küçük görüyor bilmiyor ki kendisinin değersiz olduğunu.ALLAH cezasını verir bu Dünya'da hapishanelerde çürüsün az bile...

akin 3641
21-12-2010, 19:22
bu hayvanı irak yasalarına göre yargılamak gerekirdi yani bunu irak yargilamalıydı bence

o'azis
21-12-2010, 19:37
Iraklıları bende sevmem ama amerika köpeklerinden nefret ederim o askere hiç bir şey olmaz milletin ağzını susturmak için mahkemeye çıkardılar olay bu kadar şu an Irak ülkesinde neler oluyor bilmiyoruz orda yaşamadığımız için ama tahmin etmek de o kadar zor değil amerikan domuzlarının neler yaptığını.Irak İran Suriye bunların köküne kibrit araptan türklere ne fayda var ki teröristleri besleyen ülkeler zamanında Osmanlıyı satan yine araplar idi

ercişsat
26-12-2010, 19:03
bunlar haçlilarin bir parça kemik atmasi için her kiliğa giren, girdikleri heryeri kirleten, masum iraklilarin kaninin akitilmasi için siyonizmin, emperyalizmin, yaninda olup masumu, mağduru oynayan, erdemsiz bir savaşi kazanmak için bukalemun gibi renkten renge giren, utanmazca salya sümük ...ağlayan, kalleş, satilik dinci, dindar, değil, kafir statüsündeki yaratiklardir

atakurtul
26-12-2010, 20:01
Nalet olsun fislik herif