PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Necati Ateş yuvaya döndü

Baldemir
03-01-2011, 23:23
Devre arası transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray'ın, bir süredir gündeminde olan eski futbolcusu Necati Ateş ve kulübü Antalyaspor ile her konuda anlaşma sağladığı belirtildi..

Only the registered members can see the link

Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk’ün aldığı bilgiye göre, devre arası transfer çalışmalarına hız veren Galatasaray, Antalyaspor'da forma giyen golcü futbolcu Necati Ateş'le anlaştı.

Lig TV'nin haberine göre ise Galatasaray, Necati karşılığında Antalyaspor'a Ali Turan ve Serdar Özkan'ı verdi.
Haberde Akdeniz ekibinin Ali Turan ile anlaştığı belirtilirken, Serdar ile görüşmelerin sürdüğü de ifade edildi.

ANTALYASPOR'DAN FARKLI AÇIKLAMA!
Medicalpark Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Necati Ateş'in Galatasaray ile anlaştığı yönündeki iddialara ilişkin, ''Bize ulaşan resmi birşey yok. Bunlar kamuoyu yaratma çalışmaları'' dedi.

Hasan Akıncıoğlu yaptığı açıklamada Necati Ateş'in Ali Turan ve Serdar Özkan'a karşılık Galatasaray ile anlaştığı yönündeki iddialara ilişkin, ne Necati Ateş'ten, ne menajerinden, ne de Galatasaray'dan kendilerine ulaşan resmi bir teklifin ve bilginin olmadığının altını çizdi. Akıncıoğlu, ''Necati bizim futbolcumuz ve kendisi de gayet mutlu. Biz de bu söylentileri herkes gibi ortalıktan duyuyoruz'' dedi.

hallederiz
03-01-2011, 23:31
bunu gönderneleri zaten büyük bir hataydı

alperen
03-01-2011, 23:44
bu adamı neden gönderdiler bir türlü anlamamıştım

atakurtul
03-01-2011, 23:45
Hayırlı olsun

A.Bozoğlu
03-01-2011, 23:58
hadi hayırlısı umarım beklentileri boşa çıkarmaz.

Volkan
04-01-2011, 00:16
bu saatten sonra bir işe yaramaz. Takımlarda ruhu geri getirmek için eskilerin geri gelmesi bişi ifade etmez.

En iyi sonuç toptan temızlıktır.

caydinel
04-01-2011, 00:33
ark. lar bu gs adam olmaz.kim gelirse gelsin futbolcuların güveni kayboldu buda antrenörlerin sayesinde oldu.sol bek önlibero.sağbek sağ açık.solaçık santrofor.kewel stoper .daha ne sayam ark.lar inş.hakkımızda hayırlı olur ama benim fikrimhagi büyük fırsat tepti geldiği gibi yapacaktı son yaptıklarını paf takımından gençleri alacak deneyecekti.ama beklemek bize 1 seneye mal oldu.şimdi uefa ya katılacakmıyız diye soruyoruz.yinede hayırlısı diyelimm.

1970divrigi
04-01-2011, 01:27
galatasaray da şu dönemler kimin ne yaptığını kestirmek neredeyse imkansız

umut55
04-01-2011, 09:38
sonunda galatasaray da bomba transfer yaptı...))).bu sene en gözde en iyi transferler beşiktaşta

caglayan07
04-01-2011, 11:19
10 numara kavgasından üstünel zamanında takımdan ayrıldı gelirse katkısı olur resmi sitede açıklanmadıkça ben bu habere inanmıyorum