PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TiviBu Yeni Paket ve Kanal Sistemi Hakkında

Baldemir
05-01-2011, 16:39
Tivibu sitesinde yeni paket fiyatları açıklandı. giriş paketi 52 yerli+15 yabancı kanal=1 tl, standart paket 52 yerli+30 yabancı kanal=4 tl, standart plus paket 52 yerli+30 yabancı kanal+10 kirala-izle filmi hediye=8 tl şeklinde yazıyor. yeni paketler 1 ocak tan itibaren geçerli. anlaşılan 1 tl ye tivibu iyice kuşa dönecek, şu an izlediğimiz kanalların bir kısmı 4 tl lik yeni pakete taşınacak.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Admin
05-01-2011, 17:32
Bu tivibuya uye oldum ama iptalde edilmiyor kullanmıyorumda nasıl iptal oluyor

Baldemir
05-01-2011, 18:01
Bu tivibuya uye oldum ama iptalde edilmiyor kullanmıyorumda nasıl iptal oluyor

Usta sanırım müşteri hizmetlerle görüşülmesi gerek hem neden iptal ettirmek istiyorsunuz? aylık 1tl. çok büyük bir rakam degil bazen lazım olabilir,evdeki çocuklarla tv ***fi çakışabilir.

Hikmet™
05-01-2011, 18:04
Ben TTnet teyken TİVİ bu kullanırdım iptali için MH araman gerekiyor. Sonra soru soruyolar neden iptal ediyorsunuz vs.

yekcanajans
09-02-2011, 11:38
[B]tşkler bilgilendirme için...

tşkler....

YEKCANAJANS

yahşi cazibe hüzü fon müziği

Hotfile.com: One click file hosting: Yahsi Cazibe - Essiz Keman by yekcanajans.rar (Only the registered members can see the link)[B]

RizeLee53
28-07-2011, 12:56
İnternette dolaşırken bir anlık can sıkıntısı ile tivibu üyeliği açtırdım az önce , şu aylık 1 TL giriş paketini , tivibuda bir keşife çıktım :) şimdi bir bilen bana şunların cevabını verirse çok makbule geçecek , şimdi video izle diye bir yere girdim , orada seç izle , kirala izle , tekrar izle seçenekleri var , kirala izle adı üstüne ücretli onda bir sıkıntı yok , filmlerin fiyatları felanda yazıyor zaten , benim kafamın takıldığı seç izle menüsü , şimdi orada bir takım filmler var , diziler , belgeseller bir çok izlenecek şey var yani , birine tıkladığımda bir ücret fiyatı çıkmıyor , seç izlede bütün filmler , diziler , rahatca açılıyor ve izleniyor , işte kafamı kurcalayn nokta bu , ayda 1 TL'ye onca kanal , tekrar izle hizmeti ve seç izlede onca film , dizi , belgesel seçenekleri , cidden bunların hepsi ayda 1 TL mi ? Sonradan bir süprizle karşılaşmam dimi ? Bu seç izle bildiğin ücretsiz mi ?

Edit = Cevaba gerek kalmadı , öğrendim ücretsizmiş.