PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutu'dan Galatasaray'a üç yıllık imza

veyselbakan
08-01-2011, 17:11
Cim Bom ara transfer döneminde 3. bombasını Adrian Mutu ile patlattı...

Only the registered members can see the link

Colin Kazım Richards ve Emmanuel Culio transferlerinin ardından ileri uca takviye yapmak isteyen Galatasaray yönetimi, teknik direktör Gheorghe Hagi'nin isteği üzerine Rumen yıldız Adrian Mutu ile temasa geçti ve bu transferi noktalama aşamasına getirdi...
Becali: "Ufak pürüzler kaldı"
Galatasaraylı taraftarlarına ise müjdeyi Universal News'in Genel Yayın Yönetmeni Dündar Keşaplı'nın sorularını yanıtlayan ünlü oyuncunun menajeri Gigi Becali verdi.
Becali yaptığı açıklamada, "Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Gheorghe Hagi bu transferi çok istiyorlar ve Mutu ile yakından ilgileniyorlar. Özellikle teknik direktör Hagi'nin bu transferi istemesi Mutu için ayrı bir onur. Adrian da Galatasaray'a transfer olmak istiyor. Arada küçük sorunlar kaldı ve ekonomik olarak orta nokta aranıyor. Öte yandan Mutu İtalya dışında bir ül***e transfer olursa kulübüne bonservis ücreti ödenmeyecek. Aslında bu da Galatasaray için iyi bir şans" dedi.
Ünlü oyuncunun menajeri Becali'nin bu açıklamalarına rağmen Rumen yıldızın, Galatasaray'ın bonservis ücreti ödemeyecek olmasından dolayı yüksek ücret talep ettiği fakat buna rağmen iki tarafın yakın zamanda olumlu veya olumsuz bir sonuca varacağı öğrenildi.
Mutu 3 yıllık imza attı iddiası!
Radyospor'un haberine göre ise Galatasaray, Adrian Mutu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bu sezon sonuna kadar 1.2 milyon euro alacak olan Rumen yıldız senelik 2.2 milyon euro ve maç başına 15 bin euro para alacak ...
Hagi'nin 10 numarasını O giymişti!
Bu sezon Serie A'da 6 maça çıkan Rumen yıldız, Fiorentina formasıyla sadece 1 gol kaydedebildi. Adrian Mutu Hagi'nin Romanya Milli Takımı'nı bırakmasının ardından bu takımda 10 numaralı formayı giyen ilk futbolcu oldu.
Fiorentina'nın serbest bıraktığı 31 yasındaki adrian Mutu, İtalyan kulübünden senelik 1.8 milyon Avro kazanıyordu.
Bu arada Galasaray Kulubü'nün Mutu transferini resmi olarak pazartesi günü açıklayacağı ileri sürüldü

draculu45
08-01-2011, 17:49
ehbe iş yapar bu muti

eraydin_93
08-01-2011, 18:30
başlıkta sanki transfer gerçekleşmiş..ama daha resmi bir açıklama yok..

selvi64
08-01-2011, 18:36
başlıkta sanki transfer gerçekleşmiş..ama daha resmi bir açıklama yok..

eğer bu adam gs ye gelirse bu büyük bir transferdir ama ben de bu transfere inanmıyorum.

alperen
08-01-2011, 20:39
ben bu yönetim bunu becerebileceğine inanmıyorum

Baldemir
08-01-2011, 21:07
Bu transfere resmi bir açıklama gelmeden inandırıcı gelmiyor.

akyol33
08-01-2011, 21:16
arkadaşlar bjk yapacak olsaydı şimdiye kadar bitmişti bu transfer ama inşallah galatasarayda başarır. böyle futbolcuların ülkemize gelmesi vizyonumuzu genişletir

TEKNİSYEN101
08-01-2011, 22:32
ben bu yönetim bunu becerebileceğine inanmıyorum

Aynen bende inanmıyorum, birde nerde ucuz futbolcu var, nerde kulubü ile proplem yaşayan oyuncu var yönetim onu almaya çalışıyor, ayrıca Mutunun geçmişi karanlık alınsada faydası olacağını sanmıyorum.