PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Güzel Hareketler TNT Kanalına Trasnfer OLdu

Editor
10-01-2011, 17:55
Kanal D ile aniden yollarını ayıran "Çok Güzel Hareketler Bunlar" TNT'ye transfer oldu..

BKM Mutfak ekibi tarafından yapılan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yeni bölümleri Ocak ayı sonunda TNT ekranlarında başlayacak!

eraydin_93
10-01-2011, 18:18
iki kanal da doğanın değil mi??
kanal d ile yollarını nasıl ayırdı??

Admin
10-01-2011, 18:21
TNT Dogana grubuna baglı değil ayrıldı onlar birbirinden tnt yi amerikalı tnt grupu yönetiyor bundan sonrada kanal d gibi reytinglerde oynayan bir kanal olacak

Catapult®
10-01-2011, 18:34
hiç sevmiyordum zaten iyi olmuş...

CABBARİ
10-01-2011, 19:22
sanmıyorum eski reitingi alamaz

NeRoMaN
10-01-2011, 21:14
TNT ile ilgili haberleri gördüm.Eyy bir yabancı asıllı güzel bir kanal daha Türkiye'de diğer ülkelerden farklı ve berbat yayın yapan bir kanal daha.Cartoon Network,Fox,Nickelodeon ve TNT.Kapansalar daha makbule geçecek.Medya'dan gelen haberlere göre Seda Sayanmış,Esra Ceyranmış,İbrahim Tatlısesmiş bu kanalda başlayacak.Yakında Cübbeli Ahmet Hoca'yıda bekliyoruz.Dandik yayına gireceği için TNTyi tebrik ediyoruz.İnşALLAH doğru değildir güzelim diziler ve filmler yerine İbrahimmiş,Mehmet Ali Erbilmiş görmek istemiyorum.TNT ismine layıp değil ÇÖP diye değiştirebilirler.Daha çok yakışır bence.

cilginizmirli
10-01-2011, 21:38
TNT ile ilgili haberleri gördüm.Eyy bir yabancı asıllı güzel bir kanal daha Türkiye'de diğer ülkelerden farklı ve berbat yayın yapan bir kanal daha.Cartoon Network,Fox,Nickelodeon ve TNT.Kapansalar daha makbule geçecek.Medya'dan gelen haberlere göre Seda Sayanmış,Esra Ceyranmış,İbrahim Tatlısesmiş bu kanalda başlayacak.Yakında Cübbeli Ahmet Hoca'yıda bekliyoruz.Dandik yayına gireceği için TNTyi tebrik ediyoruz.İnşALLAH doğru değildir güzelim diziler ve filmler yerine İbrahimmiş,Mehmet Ali Erbilmiş görmek istemiyorum.TNT ismine layıp değil ÇÖP diye değiştirebilirler.Daha çok yakışır bence.

Süper bir yorum benim de beğenerek izlediğim kanallardan biri.Umarım doğru değildir bu haber.Yoksa bir tane daha çöp kanalımız olacak.

f.pala
11-01-2011, 00:44
aynen öyle olacak yılmaz erdoğan ayrıldıktan sonra reytingleri düşmütü sanki

hallederiz
11-01-2011, 09:33
aynen öyle olacak yılmaz erdoğan ayrıldıktan sonra reytingleri düşmütü sanki
yılmaz erdoğan neden ayrıldı peki