PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dm 800 HD ScreenShot'lar (SD ve HD )

tike®
11-01-2011, 23:24
SD Resimler...

Only the registered members can see the link

HD Resimler...

seremir
12-01-2011, 01:39
tike ustam harika görüntüler yavaş yavaş alacağım cihazı belirlemeye yardımcı oluyosun tşkler ayrıca

gungor1976
12-01-2011, 01:44
tike ustam harika görüntüler yavaş yavaş alacağım cihazı belirlemeye yardımcı oluyosun tşkler ayrıcaTabi motorlu çanağı kurdun,Full HD LCDTV yi aldın sıra geldi HD receivere. Şimdiden hayırlı olsun niyetin.:D

seremir
12-01-2011, 01:45
abi lcd değil led ladım teessüf ederim ya:D:D tabiki abi niyetim dream 800hd alacağım inş

gungor1976
12-01-2011, 01:50
abi lcd değil led ladım teessüf ederim ya:D:D tabiki abi niyetim dream 800hd alacağım inşÖzür. yazının altında kocaman LED Tv yazısını görmüyorum :D .Görüntüler harika. Kardeş herkes VU Duo diyor valla bence dikkate al...

tike®
12-01-2011, 15:46
Ne yani Plazma aldık diye kötümü ettik :)

seremir
12-01-2011, 19:31
tike ustam herkesin zevki ayrı tabiki hayırlı olsun ama ii yapmamışın plazma almakla:D:D

Volkan
12-01-2011, 19:59
Özür. yazının altında kocaman LED Tv yazısını görmüyorum :D .Görüntüler harika. Kardeş herkes VU Duo diyor valla bence dikkate al...

vudu ve diğer kendı uazılımlarını kullanan markalar her zaman enıgma 2 kullanan dreamlerden görüntü olarak üst seviyededir. dream sadece cam işinde birinci sırada gelir.

Hız olsun görüntü olsun enıgma 2 sınıfta kalır.

Vuo dreame bence iyi bir derrs oldu ve ikinci derste Clarke tech tarafından verilecek eğer arkasında iyi bir yazılım ekibi de olursa Clarke tech donanım olarakta her ikisini rahat sollar.

Ayrıca şu an en iyi SD ve HD görüntüler IP TV dedir.

TV olarakta 600 HZ plazma olacak.

tike®
12-01-2011, 20:43
vudu ve diğer kendı uazılımlarını kullanan markalar her zaman enıgma 2 kullanan dreamlerden görüntü olarak üst seviyededir. dream sadece cam işinde birinci sırada gelir.

Hız olsun görüntü olsun enıgma 2 sınıfta kalır.

Vuo dreame bence iyi bir derrs oldu ve ikinci derste Clarke tech tarafından verilecek eğer arkasında iyi bir yazılım ekibi de olursa Clarke tech donanım olarakta her ikisini rahat sollar.

Ayrıca şu an en iyi SD ve HD görüntüler IP TV dedir.

TV olarakta 600 HZ plazma olacak.Madem enigma2 kullanacaksın neden Vuo ? Koca firma kendi yazılımı üretemiyormu? Burada karşılaştırılan 400 tl civarındaki Dreambox hd (klon) ile 850 tl civarındaki Vuo mu?Eğer bir karşılaştırma yapılacaksa DM 800 HD SE ile yapılması lazım.Ayrıca görüntü kalitesi tamamen göreceli bir kavramdır bana göre süper olan sana göre çok kötü olabilir.Bu konuda baz alınan olay nedir? v.s v.s bu işlere dalarsak 10 sene daha işin içinden çıkamayız :D

Sonuçta hepsi hd uydu alıcısı yaptıkları iş aynı Tv Kanalını göstermek hiç kimse receiverdan çay yapmasını veya bulaşıkları yıkmasını beklemiyor :)Sizin ihtiyaclarınızı karşılıyorsa en iyi alıcı sizin alıcıdır...

Volkan
12-01-2011, 21:01
Madem enigma2 kullanacaksın neden Vuo ? Koca firma kendi yazılımı üretemiyormu? Burada karşılaştırılan 400 tl civarındaki Dreambox hd (klon) ile 850 tl civarındaki Vuo mu?Eğer bir karşılaştırma yapılacaksa DM 800 HD SE ile yapılması lazım.Ayrıca görüntü kalitesi tamamen göreceli bir kavramdır bana göre süper olan sana göre çok kötü olabilir.Bu konuda baz alınan olay nedir? v.s v.s bu işlere dalarsak 10 sene daha işin içinden çıkamayız :D

Sonuçta hepsi hd uydu alıcısı yaptıkları iş aynı Tv Kanalını göstermek hiç kimse receiverdan çay yapmasını veya bulaşıkları yıkmasını beklemiyor :)Sizin ihtiyaclarınızı karşılıyorsa en iyi alıcı sizin alıcıdır...

vuo nun yazılımları zaten engma 2 değil kendi yazılımları. HD SE VUO ya rakip olamaz VUO nun rakibi sadece 8000 dir. ondada DVD ve SÖKTAK tuner özelliği var.

tike®
12-01-2011, 22:34
Ne için 8000? İşlemciden dolayımı flashdanmı yoksa ramdenmi?

seremir
06-03-2011, 16:04
gerçekten görüntü kalitesi hd de ve sd yayınlarda harika bi cihaz