PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TT Arena Açılış Maçı Bu Akşam Euro Futbol'da da

cilginizmirli
15-01-2011, 10:08
TT Arena(Aslantepe) açılışı bugün saat 18.00'den itibaren naklen Euro Futbol'da.Açılış maçında saat 20.45 te Galatasaray-Ajax ile karşılaşacak.Eski üyelere Futbolsmart açık olduğundan Euro Futbol kanalı dün geceden beri açık.Futbolsmart bilindiği üzere platformdan kaldırılmıştı.Sanırım bu akşam maç bitiminde yayını kapatabilirler.Tüm d-smart üyelerine iyi seyirler.

seremir
15-01-2011, 12:07
bu akşam 20 45 de naklen yayınlanacak maçı astra 19 uydusunda eredivisie live 1 tp 12574 h 22000 --thor uydusu gsp tv tp 12607h 27500 ve euro futbol d smart canlı veriyo şimdiden ii seyirler

Baldemir
15-01-2011, 12:08
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Bir tarihin yattığı Sami Yen'e veda eden Aslan, yeni evine ilk kez ayak basıyor, Türk Telekom Arena görücüye çıkıyor. Özel günün konuğu Ajax...

Kolay olmadı Ali Sami Yen'e vedası Aslan'ın... Ne zaferler kazanılmış, ne dünya devleri gömülmüştü nam-ı diğer cehenneme. Bugünse yepyeni bir sayfa açılıyor, Türk Telekom Arena'ya taşınıyor Sarı-Kırmızılılar. Lig öncesinde özel bir misafiri, Hollanda'nın Ajax takımını ağırlayacak Cim Bom, sevenleriyle yeni evinde ilk kez buluşacak. Açılış için bilet satmayıp davetiye dağıtan yönetim, 20.45'teki maç için taraftarını metroyu kullanmaları için özel olarak uyardı.

MUHTEMEL 11'LER..

Galatasaray

Aykut,Serkan,Servet,Cana,Hakan Balta,Ayhan,Culio,Sabri,Arda,Aydın,Kazım
T.D. Gheorghe Hagi

Ajax

Stekelenburg,Van der Wiel,Vertonghen,Alderweireld,Emmanuelson,Enoh
De Zeuw,Eriksen,Suarez,Sulejmani,Jozefzoon
T.D. Frank de Boer

Yer : Türk Telekom Arena
Saat : 20:45
Kanal: D-Smart

AÇILIŞ PROGRAMI

14.00 Arena'nın kapıları açılacak ve taraftarlarla davetliler içeri alınmaya başlayacak

18.00 Şarkıcı Kenan Doğulu konser verecek

18.30 Açılış için hazırlanan gösterilerin ilk bölümü sahnelenecek

20.45 Galatasaray-Ajax maçı

22.30 Gösterilerin ikinci bölümü sahnelenecek..

seremir
15-01-2011, 12:23
tüm türk futbolunu ve galatasarayımıza hayırlı olması dileğiylee

yalcinticaret
15-01-2011, 15:13
120. kanal HD4 Men üzerinden izlenebilecek HD olarak ayrıca

tike®
15-01-2011, 20:47
Üç kuruş için hiç bir mecburiyeti olmamasına rağmen açılış maçı gibi tarihi bir olayı şifreli platforma satan Galatasaray kulübünü kınıyor ve taraftar olarak izleme imkanım olmasına rağmen protesto edip maçı izlemiyorum.:mad2:

dreamboy
15-01-2011, 21:13
galatasaray camiası adına hayırlı olsun:present::present:

eraydin_93
15-01-2011, 22:41
Üç kuruş için hiç bir mecburiyeti olmamasına rağmen açılış maçı gibi tarihi bir olayı şifreli platforma satan Galatasaray kulübünü kınıyor ve taraftar olarak izleme imkanım olmasına rağmen protesto edip maçı izlemiyorum.:mad2:

bravo..ama izleseydiniz keşke..

hüseyin
15-01-2011, 23:15
aynen katılıyorum tike...taraftarlara izletebilmesi için üzerine para dahi vermesi gerekir..

atakurtul
16-01-2011, 23:07
Hayırlı olsun