PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Okan özür diledi

muzo
04-07-2006, 10:06
Ve Okan özür diledi

Galatasaray’a dönmek isteyen Okan, taraftardan ve camiadan özür diledi. 04 Temmuz 2006 09:19

Tecrübeli futbolcu, "Ayağın gibi kalbimizi kırdın, özür dile" diyen G.Saraylı taraftarlara olumlu yanıt verdi, "Eğer insanları üzdüysem ve kırdıysam özür diliyorum" dedi.

Galatasaray’a dönmesi gündeme gelen Okan Buruk, önceki gün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde açtıkları pankartta, "Ayağın gibi kalbimizi kırdın, özür dile" diye yazan taraftarların isteğine olumlu karşılık verdi. Sarı kırmızılı takımdan İnter’e giderken bazı hatalar yaptığının farkında olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, şunları söyledi:

"Taraftarlarımızı üzdüm, biliyorum. Ama elimde değildi. Gençtim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Galatasaray’dan gidişimin parayla ilgisi yoktu. Sadece yurt dışında oynama sevdası içindeydim. Benim gönlümde Galatasaray sevdası hiç bitmedi. Çünkü benim gözümü açtığım yer orası. Sarı kırmızılı renklere aşığım ben. Artık kötü günlerin bitmesini istiyorum. Ben Galatasaray’a geri gelmek istiyorum. Eğer insanları üzdüysem ve kırdıysam onlardan özür diliyorum."

Hakan Gül
04-07-2006, 10:09
Bu futbolcunun Galatasaray'a faydalı olacağını düşünmüyorum...Hayırlısı olsun...

hallederiz
04-07-2006, 10:30
bu futbolcu galatasarayda çok işler yapar galatasaray camiasına hayırlı olsun