PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cine5 Tarih Oluyor.

NeRoMaN
29-01-2011, 17:00
Ve Cine5 tarih oluyor! El Cezire ihaleyi kesin alacak!

MEDYAFARESİ- Pazartesi günü yapılacak Cine5 ihalesine sadece El Cezire giriyor. Herkes ihalenin sonucuna kesin gözüyle bakıyor.
31 Ocak Pazartesi yapılacak ihaleye katılmak için gerekli olan teminatı yatıran El Cezire yöneticileri, TMSF'ye başvuruda bulundu.

İhaleye tek başına girecek olan El Cezire'nin Cine5'in yeni sahibi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Satışın tamamlanmasının ardından CİNE5 kanalının ismi El Cezire olarak değişecek ve kanal yepyeni bir haber kanalı olarak yayına başlayacak.

Catapult®
29-01-2011, 17:27
iyi Güzel haber...

eraydin_93
29-01-2011, 17:41
cine 5 son dönemde iyice sapıtmıştı zaten..iyi haber..

digital_52
29-01-2011, 18:11
hayırlı olsun nediyelim

NeRoMaN
29-01-2011, 18:24
Haber kanalları öyle artır ki iflas etmeleri için Dua edeceğim.Her kanal haber/ekonomi kanalı oluyor.Cine5 yayın ömrünün en berbat zamanlarını geçirecek.Türksat'ı Chat kanallar,Krem kanalları bile daha kaliteli.Tvyi kanal zaplatıyorum haber kanallarının içinden çıkamıyoruz.Aynı/farklı şeyde olsa 40'dan fazla haber kanalı,ulusal kanallarda haber,Dini kanallarda haber,çocuk kanallarında haber.Çocuk kanallarında normaldir TRT'nin başının altından çıkıyor.Bu Türk medyacılığı daha ne rezilliklere imza atacak.Ben şimdiden görüyorum %90 haber kanalı %5 chat ve krem kanalları.AB'ye girmeye çalışıyoruz birde bu zihniyetle.Genç programı diyip Gece Bahçesi,Fox-TNT içeği,her kanalın habere dönüşmesi en kötü medyacılık bizim ülkemizdedir.En gelişmemiş ülke bile bizi meydacılıkta geçer.Şöyle yabancı dizi,film ve düzgün bir yerli çocuk kanalı açılmaz.Kaç kuruşluk yapımlar sunuluyor.Kanalın kardeş haber kanalı var.Kendiside aynı haberi gösteriyor.Şöyle spor kanalı açsa El Cezire.Spor kanalı var sonuçta.Olur mu öyle şey.Her piyasada olan kanalı alıp habere çevirirler.

engin
29-01-2011, 18:48
elemanları ne olacak acaba?arapça da bilmiyolardır:loco:

rselturk
29-01-2011, 22:12
Satılık,satılık! Yok mu alan? Batan geminin malları bunlar!

alperen
29-01-2011, 23:03
artık ülkemizde 3 kişiye bir haber kanalı düşecek bunlar medyayı sadece haberden ibaret sanıyor bunların yerine kaliteli belgesel,tarih,spor,çocuk ve sadece yabancı dizi gösteren dizi kanalı açsınlar.

NeRoMaN
30-01-2011, 00:20
artık ülkemizde 3 kişiye bir haber kanalı düşecek bunlar medyayı sadece haberden ibaret sanıyor bunların yerine kaliteli belgesel,tarih,spor,çocuk ve sadece yabancı dizi gösteren dizi kanalı açsınlar.

Çocuk kelimesini bebekle değiştirmek istiyorum.Gençlere özel yayın yapacağız diyen TRT'nin yayınladığı program.
Only the registered members can see the link
Akşamları gençlere ait olacaktı.TRT'yi bas geçtim.Tek yerli kanalımız minika dün açıldı ama bakıyorum kanalın yarısı Disney neredeyse.Konu dışına çıkmayacağım.

Yabancı dizi mi ooo bizim ülkemizde dandikleşen format.Fox,TNT başyapıtlarımız.

Hikmet™
30-01-2011, 00:39
Çocuk kelimesini bebekle değiştirmek istiyorum.Gençlere özel yayın yapacağız diyen TRT'nin yayınladığı program.
Only the registered members can see the link
Akşamları gençlere ait olacaktı.TRT'yi bas geçtim.Tek yerli kanalımız minika dün açıldı ama bakıyorum kanalın yarısı Disney neredeyse.Konu dışına çıkmayacağım.

Yabancı dizi mi ooo bizim ülkemizde dandikleşen format.Fox,TNT başyapıtlarımız.

Program güzelmiş oturda izle. :puah:

MUTAF
30-01-2011, 00:50
zaten bi işe yaramıyordu..

NeRoMaN
30-01-2011, 11:22
Program güzelmiş oturda izle. :puah:

:puah::puah::puah:

3 Yaşında yiğenim bile izlemiyor.Beğin özürlüsü yerine koydular iyice insanları.TRT'ye para ver,zihin özürlüsü yerine kon.TRT'de olsa yerli çocuk kanallarımızın küçük yaşlara özel programları.Nickelodeon'dada var 2-3 sene önce hatırılıyorum.Kağıt,kalem,duvar ne var ne yok ağzı çıkıp konuşuyor.Okul öncesi program mı yoksa zeka problemi olan çocuklar için mi belli değil.Çocuklara çekicide gelmeye başladı.Zararlı aslında eskiden mutantlar vardı onlar bile daha iyiticiydi.:puah::tsk:.Yeni nesil çocukların akıllı bulanlarıda çözemedim.Bu tarz programları izliyorlar.Hayalgücleri gelişecekmiş ben hep mutantları izledim geliş çok şükür.Küçükken gerçekle-çizgifilmi ayırt edebiliyordu.Şimdi kağıtla,kalemde dost olmaya başladılar.Birde çizgifilmlerdeki karakterleri örnek almazlar mı.Sözler,hareketler,aksana kadar.

yakupyurt
30-01-2011, 14:46
minika tv yayına girse ne olur sadece amerikan cizgi filmleri yayınlarlar küçük bebeleri amerikan sevgisi aşılarlar bence türksatta okadar gereksiz kanal varki ben derimki kanal sayısı 100 tane olsun ama kaliteli kanllar olsun bizleri reklamların devre arasında dizi seyrettiriyorlar özel reklam kuşağı koysunlar dizileri karıştırmasınlar

NeRoMaN
30-01-2011, 15:11
minika tv yayına girse ne olur sadece amerikan cizgi filmleri yayınlarlar küçük bebeleri amerikan sevgisi aşılarlar bence türksatta okadar gereksiz kanal varki ben derimki kanal sayısı 100 tane olsun ama kaliteli kanllar olsun bizleri reklamların devre arasında dizi seyrettiriyorlar özel reklam kuşağı koysunlar dizileri karıştırmasınlar
Yayında zaten en iyi çocuk kanalı Türklerin.Amerikan sevgisi aşılıyorlar ama en azından çocukları zihin özürlüsü yerine koymuyorlar.Yerli yapımları merak ediyorsan TRT ve Yumurcak Tv'deki bebek programları.En iyimiz bu adam gibi birşey yapamadılar.Kukla,3-5 saniyelik çizgifilmler o da olmadı 3-9 yaş arası.Neyse konuyu dağıtmayayım.

El Cezire TVNeT'i almış diyorlar.Tempo Tv'de El Cezire Türk olmuş.Cine5de haber kanalı olacak.Dert değil Tvdeki tüm haber kanallarını sildim CNN,NTV ve TGRT kaldı.Fazla bile