PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Netlimitsiz’i seçene, Tivibu hediye!

Baldemir
05-02-2011, 11:57
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Yasal Metin:
01.01.2011 tarihine kadar TTNET Mobil abonesi olmuş NETLimitsiz, NETLimitsiz Başlangıç ve NETLimitsiz Profesyonel paketindeki aboneler yararlanamaz
Bu teklif yalnızca NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ Plus, NETLİMİTSİZ Başlangıç, NETLİMİTSİZ Profesyonel, NETLİMİTSİZ Plus Profesyonel Ekstra paketleri için geçerlidir
Bu teklif Tivibu Giriş Paketi üyeliği için başvuran ilk 100.000 kişi için geçerlidir.
Belirtilmiş olan kampanya süresi boyunca (30 Haziran 2011’a kadar) müşterinin faturasına Tivibu Giriş Paketi üyelik ücreti yansıtılmaz.
Kampanya bitiminden sonra, üyelik iptal edilmediği taktirde güncel aylık Tivibu Giriş Paketi ücreti faturada yer almaya başlar.
Netlimitsiz aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz Tivibu Giriş Paketi aboneliği sonlandırılır.
Tivibu Giriş paketi dışında başka bir Tivibu paketini alan veya geçmek isteyen abonelere herhangi bir indirim yansıtılmaz.

Netlimizsiz (Only the registered members can see the link)

MUTAF
05-02-2011, 15:44
ben geçtim, geçtim ama ttnetten vazgeçtim. smileadsle geçtim :)

yalcinticaret
05-02-2011, 17:42
ben geçtim, geçtim ama ttnetten vazgeçtim. smileadsle geçtim :)

evde smile
işyerimide ttneti smile a taşıdım yüzde elli indirimli ye
kardeşimin ttnetide smile a taşıdım

şimdilik problem yok

Hikmet™
05-02-2011, 18:25
Bende BİRİ ADSLim le mutluyum. :)

adnanarkan
05-02-2011, 22:57
bende turknet e geçtim.

yekcanajans
09-02-2011, 11:37
tşkler...

YEKCANAJANS

yahşi cazibe hüzü fon müziği

Hotfile.com: One click file hosting: Yahsi Cazibe - Essiz Keman by yekcanajans.rar (Only the registered members can see the link)