PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Esra Erol'la Evlen Benimle'de küfür rezaleti

Editor
11-02-2011, 23:05
Esra Erol'un sunduğu evlilik programına, gelin adayı Deniz Hanım'ın "Si....et evliliği" küfrü damgasını vurdu.

Video altta verdim play tusuna tıklayınız

Only the registered members can see the link

Hikmet™
12-02-2011, 00:15
Hemen müdahale ettiler ama duyan duydu.

muslum-baba
12-02-2011, 01:08
:puah::puah:

NeRoMaN
17-02-2011, 23:27
Hahaha:D

Kadın ''a aaaa'' diyor.Orda olsaymışım gül gül ölmüştüm:D

kirmastılı
18-02-2011, 09:40
nevar şimdi bunda gayet normal

cellini
18-02-2011, 11:37
evliliği boşver madem orda bu hanımın ne işi var acaba????

NeRoMaN
18-02-2011, 16:04
Seyircilerin gülmemek için saklandıkları da gözden kaçmıyor:D

veyselbakan
18-02-2011, 16:44
..... et kocayı diyen insanın eş bulma programında ne işi var merak ediyorum ayrıca ben bunu izlediğimde gülecek bir şey bulamadım bu gibi sözler kadının ağzına hiç yakışmıyor işte türkiyede insanlara proğram diye izlettirilen rezillikler ortada fazlada söze gerek yok fatma gülün suçu ne denen dizi misal veriyorum bir kadının birden fazla sapık ırzına geçiyor ana konu bu ama hala bu dizi bu konuyla başlayıp reyting için devam ettiriliyor!!!!!!!!! tecavüz üzerine dizi hazırlanmış yazık çok yazık

NeRoMaN
18-02-2011, 18:31
..... et kocayı diyen insanın eş bulma programında ne işi var merak ediyorum ayrıca ben bunu izlediğimde gülecek bir şey bulamadım bu gibi sözler kadının ağzına hiç yakışmıyor işte türkiyede insanlara proğram diye izlettirilen rezillikler ortada fazlada söze gerek yok fatma gülün suçu ne denen dizi misal veriyorum bir kadının birden fazla sapık ırzına geçiyor ana konu bu ama hala bu dizi bu konuyla başlayıp reyting için devam ettiriliyor!!!!!!!!! tecavüz üzerine dizi hazırlanmış yazık çok yazık

Bunu bende çoğu kez dedim.Hele ki TNT konusunda.Halkımız bu tarz programları daha çok seviyor.Bana göre de çok saçma.Gülecek bir durum bence 1.si evlenmiceksen diye çıktın programa 2. böyle kalitesiz yapımların nasıl bu kadar reyting aldığı.

Ama orada olan komikti:8[1]:

12eylul10
18-02-2011, 18:45
Allah cezalarını verecek bu rezillerin RTÜK göreve diyecem ama bunlardan hoşlanan çok izleyici var yapacak bişey yok

NeRoMaN
18-02-2011, 19:11
Allah cezalarını verecek bu rezillerin RTÜK göreve diyecem ama bunlardan hoşlanan çok izleyici var yapacak bişey yok

RTÜK görevimi yapıyor.Şikayetlere bakmıştım bir kaç sene önce.Jetix denen kanalı şikayet edenlerin sayısı,evlilik programlarını,saçma dizileri şikayet edenden çok.Taş devrinde bile daha zeki insanlar vardır eminim.Çocuğuna Caillou gibi zeka geriltici,diziler vs gibi cinsellik öğretici şeylere birşey demeyipte Jetix'i şikayet eden tek ülke Türkiye'dir.En geri toplum bile kaliteden anlıyor,bizim milletimiz niye böyledir anlamıyorum.