PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resimleri İMAGESHACK Sitesine yüklemeyiniz

Admin
24-02-2011, 15:42
Arkadaşlar imageshack sitesi tum resimleri bloke etmiştir.(Resim yerinde kurbaga resmi cıkmaktadır) Bu tur durum tum sitelerde mevcuttur alternatif resim sitesi olarak bu siteyi kullanabilirsiniz.Hem turkçe hem bana yakın bir tanıdıgımın sitesi sorun olmaz yani:45:

NetteResim.com - Resim Ykle (Only the registered members can see the link)

Volkan
24-02-2011, 19:50
olacağı zaten buydu. şimdi işin yoksa bir suru resmı tekraradan hazırla neyse bazılarının yedeği vardı. yukluyecez bakalım tekrardan.

hallederiz
24-02-2011, 21:54
neden böyle bir şey yaptı acaba bilen varmı

kanberoğlu
25-02-2011, 00:41
Umarım bir daha resim yüklemek gibi bir durumumuz olmaz. çünkü yeni bir resim yükleme sitemiz var. Burda:NetteResim.com - Resim Ykle (Only the registered members can see the link)

Şenol öz
26-02-2011, 20:34
Saygı
Bir gün Hoca, eşeğine binerek , arkasına takılan bir kısım insanlarla birlikte, camiden eve dönerken birdenbire durur, hayvandan iner ve yüzü insanlara dönük olarak eşeğe ters biner, yani semere ters oturur. Bunu görenler yaptığı hareketin nedenini sorarlar.
Hoca şöyle der:
-Düşündüm taşındım, eşeğime böyle binmeye karar verdim çünkü saygısızlığı hiç sevmem. Siz önüme düşseniz, arkanızı bana dönmüş olacaksınız; usulsüzlük saygısızlık olur. Ben önde gitsem, size arkamı çevirmiş olacağım ki bu da doğru değildir. Böyle ters bindiğim zaman ise hem ben önünüzden giderim, siz de ardımdan gelmiş olursunuz; hem de karşı karşıya bulunuruz!

hallederiz
26-02-2011, 20:47
Saygı
Bir gün Hoca, eşeğine binerek , arkasına takılan bir kısım insanlarla birlikte, camiden eve dönerken birdenbire durur, hayvandan iner ve yüzü insanlara dönük olarak eşeğe ters biner, yani semere ters oturur. Bunu görenler yaptığı hareketin nedenini sorarlar.
Hoca şöyle der:
-Düşündüm taşındım, eşeğime böyle binmeye karar verdim çünkü saygısızlığı hiç sevmem. Siz önüme düşseniz, arkanızı bana dönmüş olacaksınız; usulsüzlük saygısızlık olur. Ben önde gitsem, size arkamı çevirmiş olacağım ki bu da doğru değildir. Böyle ters bindiğim zaman ise hem ben önünüzden giderim, siz de ardımdan gelmiş olursunuz; hem de karşı karşıya bulunuruz!
konumuzla ne alakası var anlmadım

asef
26-02-2011, 22:24
İçinden gelmiştir.

Volkan
03-03-2011, 00:00
siteye nuye olduk resımler geldı. yuklemeye devam sorun yok.

A.Bozoğlu
03-03-2011, 11:34
siteye nuye olduk resımler geldı. yuklemeye devam sorun yok.

Evet bahse konu site artık üyelik sistemi ile çalışıyor ve gerek kullanıcı gerekse site sahibi üye olmadıkça resimler kurbağa şeklinde çıkıyor. şahsi fikrim artık kullanıcılar bu siteyi tercih etmeyecektir.