PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Medialink Black PANTER 1 CI girişli cihazın incelemesi..

sbelektronik
26-02-2011, 19:17
Arkadaşlar,

Hafta sonu fırsatı ile 1 CI girişli ürünü inceleme şansım oldu ve inanılmaz şekilde hayrete düştüm.

*Tüner sharp değil Cerit..Çinde çok ucuz ürünlerde bulabilirsiniz.

*Anakart tamamı ile ucuz malzemeden yapılmış.

*Görüntü kalitesi ciddi şekilde düşmüş.

*Sinyal problemleri bunulunuyor ,düşük sembol ve değerlerde kırılmalar var.

2 CI olan modeli iyi seviyede bir üründü ,neden böyle bir şey yapılıp kalite düşürüldü anlayamadım.Arkadaşım iyi bir satıcısı idi oda görünce şaşırdı.

Buradan Bilgi olarak vermek istedim.

Techmaris
10-05-2011, 20:42
sadece bir konuda ,bir mesaj atmış. o mesajda da cihazı kötülemiş, gelde inan şimdi buna....

fabialife
24-08-2011, 12:22
bu hafta cihazı internetten aldım. kanal güncellemesi yaptım kullanıyorum.
daha önce dreambox vardı; bazen cihazın donmasından, kumandanın almamasından, kumandadan başka tuşa basarken ikide bir sesi kapatmasından bıkmıştım.
bu cihazda bu tür şikayetler yok. kumanda açı seçmeksizin her açıdan ve mesafeden alıyor.
bazı forumlarda okumuştum HD görüntüsü iyi ama SD görüntüsü kötü diye.
hiç alakası yok, 4 yıllık full hd olmayan üstelik SEG marka plazmada seyrediyorum, anten 7 kat yukarıda çatıdan 50 mt. RG6-U6 klas bakır folyolu kablo ile iniyor. üstelik ek kutusunda bir de ek var ama sd görüntüsü gayet güzel.
elektronikçi arkadaşlarda ilk defa gördükleri için cihazı ve görüntüsünü dışarıdan incelediler ve Korax tan daha iyi olduğunu, kumandası dahil Atlanta ile nerede iise aynı olduğunu söylediler.
alacak arkadaşlar varsa tereddüt etmesinler

fabialife
24-08-2011, 12:22
mükerrer mesaj olduğu için silindi.

apetunya
25-08-2011, 11:00
:rockon:
bu hafta cihazı internetten aldım. kanal güncellemesi yaptım kullanıyorum.
daha önce dreambox vardı; bazen cihazın donmasından, kumandanın almamasından, kumandadan başka tuşa basarken ikide bir sesi kapatmasından bıkmıştım.
bu cihazda bu tür şikayetler yok. kumanda açı seçmeksizin her açıdan ve mesafeden alıyor.
bazı forumlarda okumuştum HD görüntüsü iyi ama SD görüntüsü kötü diye.
hiç alakası yok, 4 yıllık full hd olmayan üstelik SEG marka plazmada seyrediyorum, anten 7 kat yukarıda çatıdan 50 mt. RG6-U6 klas bakır folyolu kablo ile iniyor. üstelik ek kutusunda bir de ek var ama sd görüntüsü gayet güzel.
elektronikçi arkadaşlarda ilk defa gördükleri için cihazı ve görüntüsünü dışarıdan incelediler ve Korax tan daha iyi olduğunu, kumandası dahil Atlanta ile nerede iise aynı olduğunu söylediler.
alacak arkadaşlar varsa tereddüt etmesinler
bp:rockon::rockon:

apetunya
25-08-2011, 11:02
Arkadaşlar,

Hafta sonu fırsatı ile 1 CI girişli ürünü inceleme şansım oldu ve inanılmaz şekilde hayrete düştüm.

*Tüner sharp değil Cerit..Çinde çok ucuz ürünlerde bulabilirsiniz.

*Anakart tamamı ile ucuz malzemeden yapılmış.

*Görüntü kalitesi ciddi şekilde düşmüş.

*Sinyal problemleri bunulunuyor ,düşük sembol ve değerlerde kırılmalar var.

2 CI olan modeli iyi seviyede bir üründü ,neden böyle bir şey yapılıp kalite düşürüldü anlayamadım.Arkadaşım iyi bir satıcısı idi oda görünce şaşırdı.

Buradan Bilgi olarak vermek istedim.
arkadasım sen galiba rakip firmasın ne oldu sizin cihazlar bp nin altında ezildimi

pikalos
25-08-2011, 12:45
Saydıklarının hiçbiri benim cihazda bir sorun yok.Görüntü falan hepsi güzel.Boşuna karalamayın.

pikalos
25-08-2011, 12:47
bilgilerine bak,elektronik mağaza sahibi,cihazı dreambox.Çamur at izi kalsın yapmış.

halilyldz
30-12-2011, 00:48
has.........tir