PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Sıradakiler 27 Martta Final Yapıyor

Editor
11-03-2011, 02:00
Fox'un dört sezondur devam eden dizisi Arka Sıradakiler, final yapıyor.

Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği, Hamdi Alkan'ın da yönetmen koltuğunda oturduğu Arka Sıradakiler, üç bölüm sonra final yapacak.

Çete kavgalarının, uyuşturucunun kol gezdiği bir liseye gelen Edebiyat Öğretmeninin değiştirdiği hayatlar üzerine kurgulanan Arka Sıradakiler, ekranlara veda etme hazırlığı içinde. Dizi, 27 Mart Pazar akşamı final yapacak.

Bu sezon için farklı bir fikirle yayına başlayan Birol Güven ve ekibi, Arka Sıradakiler'in yavrusu olan Öğretmen Kemal'i de yayına sokarak iki diziyi paralel olarak sürdürüyorlardı. Büyük Zafer Lisesi'nin öğrencileri mezun olup, kimi iş hayatına kimi üniversiteye devam ederken, gençlerimizin yol göstericisi Kemal Hoca, varoştan çıkıp zenginlerin okuduğu bir koleje geçiş yapmış, burada da kendisini sorunlu hayatları düzeltmeye adamıştı. Kemal Hoca'yla "arka sıradakiler" ise zaman zaman her iki dizide de biraraya geliyorlardı. Öğretmen Kemal, üç hafta önce kötü ratingleri dolayısıyla erken final yaptı. Arka Sıradakiler de bu haftayla birlikte üç bölüm daha yayınlandıktan sonra ekranlara veda edecek.

KAYNAK DiziFilm.Com

Editor
11-03-2011, 02:02
Ben severek izliyordum bu diziyi ama son zamanlarda baya konu sıkıntısı vardı sanırım ögretmen kemal diziden ayrılıp diğer diziye geçince sanki dizide bozulmalar oldu gibi .

MUTAF
11-03-2011, 13:53
kel kafalı sakallı lise öğrencilerinin filmiydi :)
1 kere dahi komple izlemedim....

Admin
11-03-2011, 16:21
birolguven (Only the registered members can see the link%21/birolguven) Birol Güven

Arka Sıradakiler bitiyor haberlerinden kimin ne çıkarı olabilir bilemedim.

Birol guven bu haberi twitter da yalanladı bende zannetmiyorum bitecegini fox diziyi bitiripte yerine ne koyacak en cok izlenen dizisi o zaten:)

erhanula
11-03-2011, 23:16
saçma bir diziydi