PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hagi, Galatasaraylıları Çok Kızdıracak!

veyselbakan
01-04-2011, 13:24
Hagi'den çok tartışılacak ve konuşulacak Galatasaray (Only the registered members can see the link) gerçekleri...
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)İşte Hagi'den çok tartışılacak ve konuşulacak Galatasaray (Only the registered members can see the link) gerçekleri: "Benim en çok üzüldüğüm nokta beş yıl sonra tekrar geldiğimde Galatasaray (Only the registered members can see the link)'ın küçüldüğünü görmek oldu. Bu beni çok ama çok üzdü. Eski büyük Galatasaray (Only the registered members can see the link) gitmiş; yerine küçük bir Galatasaray (Only the registered members can see the link) gelmiş. Bunun en önemli sebebi bence iç kavgalar.

Kulüp içindeki yapılan kavgalar her zaman camialara zarar verir. Ne yazık ki kimse bunu görmüyor. Güçlü olmak için önce kulüp içinde birlik ve beraberlik lazım. Ama gördüm ki Galatasaray (Only the registered members can see the link) devamlı içten yıkılıyor. Buna acilen çözüm bulmaları gerekiyor. Ben kalmışım, gitmişim çok önemli değil; önemli olan Galatasaray (Only the registered members can see the link)'ın büyüklüğü...

Misimovic çok terbiyesizdi Yollamaktan pişman olmadım

Küçük boylu Alex iyi oynadığımız derbide adeta bizi tek başına yıktı. Bu da kaliteli Oyun (Only the registered members can see the link)cu farkı işte! Rakibimiz bunu da iyi kullandı oysa biz Fenerbahçe (Only the registered members can see the link) derbisinde galibiyeti çok haketmiştik. Misimoviç kaliteli bir Oyun (Only the registered members can see the link)cu değil miydi? Onu neden gönderdiniz o zaman? Misimoviç çok sorumsuz bir futbolcuydu. Aynı zamanda terbiyesiz. Ne bana ne de arkadaşlarına saygısı vardı.

Antremanlarda herkes çok çalışırken o çok gevşek ve yıldız futbolcu havasında ciddiyetsiz hareketler yapıyordu. Kaybettiğimiz maçlardan sonra kahkaha atıp gülen bir futbolcu benim gözümde sorumsuz biridir. Misimoviç "Garanti para alıyorum" deyip yan gelip yatımak istedi. Ben de buna müsade edemezdim. Pişman da değilim.

Galatasaray (Only the registered members can see the link) benim yuvam ne yaptıysam kulübüm için yaptım. Onun yerine 10 numara pozisyonunda Arda'yı düşündüm ama o da şanssız bir şekilde sakatlandı ve bunun acısını çok çektik. Gördünüz işte Arda, Avusturya (Only the registered members can see the link) maçında nasıl oynadı; adeta tek başına maçı kazandırdı. Arda kesinlikle çok yetenekli bir futbolcu onu çok aradım.

SOKAĞA ATILACAK PEÇETE DEĞİLİM

Başkan Polat "Gelecek sezon yoksun" deyince ben de hemen ayrıldım

Galatasaray (Only the registered members can see the link)'la 1.5 yıllık sözleşme yapmıştım. Ancak başkanımız Adnan Polat (Only the registered members can see the link)'la son görüşmemizde bana "Sezon sonuna kadar kalabilirsin ama önümüzdeki sezon planlarımda sen yoksun" deyince ben de görevi hemen bırakmayı uygun gördüm. Ben asla bir peçete gibi buruşturulup sokağa atılacak biri değilim. Benim ismim Gheorghe- Hagi ve benim bir saygınlığım var.

Bu yüzden üzülürek de olsa görevimi erken bıraktım. Yoksa ben her zaman savaşmayı severim. Kolay kolay da teslim olmazdım ama olaylar benim üstümde gelişince savaşabilme imkanı da kalmadı. Karşılıklı saygı çerçevesinde görevimden ayrıldım. Başkan Adnan Polat (Only the registered members can see the link)'a ya da kulüp içinde bir başkasına kırgın değilim. Haksızlığa uğradım ama kimseyi suçlamıyorum. Medya bile her gün beni adeta astı. Oysa biraz saygı beklerdim. Onlar da hep gitmemi istediler ve gittim. Şimdi herkes mutlu olsun ama bunları haketmedim. 3 saat önce..[2627105]