PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : medialink blank panter yeni yazılım 204 çıktı

sancaktar78
05-04-2011, 16:44
yeni yazılım v 2,04

Only the registered members can see the link

ataaydin
06-04-2011, 16:41
arkadaşlar bu yazılımlarda artı eksi nedir bilgi verirmisiniz ben yüklüyorum ama değişenin ne oldugunu pek de anlayabilmiş değillim kolay gelsin

kınık
06-04-2011, 21:28
black pantere habire yazılım cıkıyor ama mediaklink 9700 den cıt yok

sancaktar78
06-04-2011, 21:57
trt hd ses sıkıntısı vardı bende o düzeltilmiş mesela

afif4747
06-04-2011, 22:40
hiç fark yok bence yazılımı yüklemeyin

mur4t
07-04-2011, 16:54
hiç fark yok bence yazılımı yüklemeyin

cikan son bikac yazilimda hicbi degisiklik yokki zaten
yazilim rakamlarinin degisimi disinda...!!

Techmaris
08-04-2011, 21:55
sinyal sorunu yaşıyorum,diseq 1 dısında yayın alamıyorum 3 uydu var fakat sinyal sıfır.4 cesit diseqc değiştirdim, lnb degiştirdim, olmadı. sinyal sorununu cozemedim.son yazılım yuklu cihazda.

titanatos
10-04-2011, 12:04
arkadaşlar yazılım yükleyemiyorum geçersiz dosya 3 yazısı çıkıyor bilgisi olan varsa birzahmet yardımcı olsun. TEŞEKKÜRLER

sancaktar78
10-04-2011, 12:08
yedeklerinizi alıp ..cihazı fabrika ayarlarına getirin.sonra yazılımı usb belleğe yükleyip cihaza takın.
sonra cihazı yeniden kapatıp açın yazılım yüklenecektir.yazılım yüklemesinden sonra usb belleği çıkartın.sonrada kanal ve server bilgilerinizi yedekten atın. bu kadar

kolay gele....:)

kucer06
10-04-2011, 13:35
Neden böyle kullanıcılara kırk takla attırırlar bilmem.Yani usb belleği taktığında hemen görse yazılım atılsa olmuyormu bir yazılım atıacaksın kırk takla atıyorsun.Profesyonel olmayan kullanıcılar ne yapacak.

titanatos
10-04-2011, 21:44
teşekkürler.

Volkan
10-04-2011, 21:47
Neden böyle kullanıcılara kırk takla attırırlar bilmem.Yani usb belleği taktığında hemen görse yazılım atılsa olmuyormu bir yazılım atıacaksın kırk takla atıyorsun.Profesyonel olmayan kullanıcılar ne yapacak.

kırk takla atılacak bır durum yok. ya flash disk fat 32 de formatlamıyorlar yada yazılım yuklemeyı dosya yöneticisinden denıyorlar. Bu cihazlarda usbden yazılım guncelleme ağ ayaaları kısmından oluyor bunuda bir cok kullanıcı karıştırıyor.

nurettin01
10-04-2011, 23:41
sayın üstatlarım bugün medialink black panther cihaz aldım.satın aldığım arkadaş bu cihazı bayağı övdü.ben dm 500 s kullanıyordum.cihazı kötülemek için söylemiyorum amma cihaza ısınamadım.mesela 1/8 atlanta lnb kullanıyorum.dm 500 de sıkıntı çekmeden ayarını yapıyordum.bunda bir türlü ayarlayamadığım gibi 5 derece eski sirüsü tarattığımda nilesat 7 w ten ve 13 e den kanallar geliyor.şimdi cihaz bana bakıyor ben cihaza hd yayın seyredelim derken yine eski cihaza muhtaç kaldık.bir de taratma yaptığımda eski cihazda açılan astra kanalları bu cihazda sinyal seviyesi 45 ile 50 görülüyor ve açılmıyor.bu sorunlarımı nasıl çözerim.yoksa cihazı aldığım yere iade edeceğim.selamlar.

Volkan
10-04-2011, 23:53
sayın üstatlarım bugün medialink black panther cihaz aldım.satın aldığım arkadaş bu cihazı bayağı övdü.ben dm 500 s kullanıyordum.cihazı kötülemek için söylemiyorum amma cihaza ısınamadım.mesela 1/8 atlanta lnb kullanıyorum.dm 500 de sıkıntı çekmeden ayarını yapıyordum.bunda bir türlü ayarlayamadığım gibi 5 derece eski sirüsü tarattığımda nilesat 7 w ten ve 13 e den kanallar geliyor.şimdi cihaz bana bakıyor ben cihaza hd yayın seyredelim derken yine eski cihaza muhtaç kaldık.bir de taratma yaptığımda eski cihazda açılan astra kanalları bu cihazda sinyal seviyesi 45 ile 50 görülüyor ve açılmıyor.bu sorunlarımı nasıl çözerim.yoksa cihazı aldığım yere iade edeceğim.selamlar.

bir gunde çözülmedi diye neden cihaz iade edilirki biraz araştırın. Ayrıca sinyal seviyesı konusunda bence bir terslik var dreamde cıkan sinyal bunda haylı haylı cıkar. CCcamda acılmıyorsa belkı versıyonda sorun olabilir. Ordan diper cccam sürümlerini secin. Disegc ayarı konusunda ayalamalarınız tekrardan gözden geçirin Mesela MENU kurulumdan Arama ayarlarına girin üstten ilk önce hangi uydu ise onu seçin sonra Dısegc 1.0 kapalı yapın Diseqc 1.1 gelin ordan uydu dısegın hangi cıkışına bağlı ise onu seçin hepsi için ayarlayın calıkşacaktır.