PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-smart’ta bahar temizliği kampanyasi

musti_can_68
08-04-2011, 08:26
D-SMART’TA BAHAR TEMİZLİĞİ KAMPANYASI
FTA CİHAZLARI HD D-SMART İLE DEĞİŞTİRİYORUZ

Değerli İş Ortağımız,

08.Nisan.2011 tarihinden itibaren D-Smart tüm evlerde Bahar Temizliğine başlıyor ve herkesi HD kalitesiyle buluşturuyor.
KAMPANYA DETAYLARI
 Evlerde kullanılan her çeşit FTA cihazını geri alıyoruz ve D-Smart uyumlu HD Cihazı ile DEĞİŞTİRİYORUZ.
 Kampanyada cihazını iade eden müşterilere yapılacak uygulamalar.
 24 ay sonra HD Cihaz için ödenecek 60 TL yi almıyor, SD cihazı 60 TL’ye sayıyoruz.
 Üstelik Aile + HD Paketi fiyatına ayda sadece 29,99 TL ye Maxi + HD Paketi veriyoruz.
 İlk ay tüm kanallar (+18) dahil HEDİYEMİZ.
 Bu kampanyada müşterinin 24 ay abone olarak kalması gerekmektedir. 24 ay sonra müşterimiz ister abone olsun, ister olmasın HD kutu hediyemizdir.
 Kampanyada D-Smart uyumlu cihazlar iade alınmayacaktır.
 Müşteri değiştirdiği FTA cihazının sahibi olması gerekmektedir.

Kampanya Tarihi:8 Nisan-31 Mayıs

Kampanya:Tüm FTA cihazlar(D-Smart SD Hariç) ile D-Smart HD Değişimi

Detaylar:Maxi+HD=29,99 TL

-24 Ay Taahhüt 24 Ay Sonrası Cihaz Hediye.

-39,99TL Aktivasyon Ücreti

-İlk Ay Tüm Kanallar Hediye

bykomedi
08-04-2011, 14:43
Peki temizlik nasıl yapılacak, ev ev gezeceklermi yoksa isteyen gidip değiştirecekmi? Şimdiden teşekkürler...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

FYAVUZ1
08-04-2011, 23:35
29.99x24= 719.76 Aktivasyon ücreti olarak ta 39.99 lira ödenecek. Toplam olarak:759.75 TL

DSMART bizim cebimizde temizlik yapacak. Zaten 719.76 lira ödiyeceğiz. Cihaz 24 ay sonra zaten bir işe yaramıyacak. Kanal listesini bile değiştiremiyoruz. Türksat kanallarını izlemek için bir sürü boş kanalı atlamak zorunda kalacağız. Ben bahar temizliği istemiyorum.

securityizmir
09-04-2011, 01:07
719.76 lira güzel temizlik dogrusu ?

toss
09-04-2011, 03:42
d smart olsa olmasa bırşeye yaramyor sankı çok önemlımış hhhhhhhhhhhhhh

ibrahim iz
09-04-2011, 12:25
29.99x24= 719.76 Aktivasyon ücreti olarak ta 39.99 lira ödenecek. Toplam olarak:759.75 TL

DSMART bizim cebimizde temizlik yapacak. Zaten 719.76 lira ödiyeceğiz. Cihaz 24 ay sonra zaten bir işe yaramıyacak. Kanal listesini bile değiştiremiyoruz. Türksat kanallarını izlemek için bir sürü boş kanalı atlamak zorunda kalacağız. Ben bahar temizliği istemiyorum.

haklısın abicim sonunu düşünmeden balıklama atlıyorlar.719.76 ,bu hesap hic yapılmıyo

bykomedi
09-04-2011, 15:02
D-Smart zaten kalitesiz bir platform. Bunu böyle bilmememiz için ya fiyatları indiriyor ya da kanal açıp kapıyor. Bunu söylemek istiyorum :
'' Kanal eklemeleri çok ağır olan Teledünya eminin D-Smart'tan kalitelidir'' Çünkü; D-Smart bir oyuncak gibi kanalları kurcalıyor. Bırak yerinde kalsın. Biri bitmeden ötekine geçiyor! Hani demiş ya atalarımız:
''Başladığın bir işi tamamlamadan ötekine geçme!''

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) UчÐu КuяÐuOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)