PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Uyduyu Kullanmalıyım? Acil Tavsiye Lütfen :)

Folk
10-04-2011, 11:04
Arkadaşlar merhaba.

Ben de ikinci çanakta Thor uydusu var şu an. Eskiden açıktı, k.e.ylerle güzelce izleyebiliyordum. Ama sanırım onun bir formülü yok artık. Bizdeki çanağı başka bir uyduya yönlendirmeyi düşünüyorum. Bir öneriniz var mı? Thor tarzı bir uydu olursa çok iyi olur. İngilizce dizi, film, belgesel, haber vs. kanalları yani. Bir de önereceğiniz uydunun şifrelerini forumdan rahatça bulabilir miyim? Bu uydu konusunda sizin kadar bilgim yok, sadece Thor k.e.ylerini forumdan alıp uyduda kodlardım o kadar :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

samiabi
10-04-2011, 12:10
cihazın ****** ikiyi destekliyorsa hellasat39.a çevir belgeseler ***** film eurosport v.s kanalları var bendeki boş çanağı oraya çevirdim yeğenimle altlı üstlü oturuyoruz ve çanağı oraya ayarladım ***leri değiştiği zaman hallediveriyorum cihazı next ye2000fta usb li kolay gelsin birde en son yazılımı atıvermiştim usb den

Folk
10-04-2011, 14:54
cihazın ****** ikiyi destekliyorsa hellasat39.a çevir belgeseler ***** film eurosport v.s kanalları var bendeki boş çanağı oraya çevirdim yeğenimle altlı üstlü oturuyoruz ve çanağı oraya ayarladım ***leri değiştiği zaman hallediveriyorum cihazı next ye2000fta usb li kolay gelsin birde en son yazılımı atıvermiştim usb den

Bendeki cihaz Goldmaster 57000 CI. Versiyonu, modeli falan destekler mi bilmiyorum. Dediğim gibi, pek anlamam bu işlerden. 2007'de falan almıştık cihazı, sonrasında bir işlem yapmadık versiyon yükseltme falan. Dediğin Hellasat39'u destekler mi bizimki?

ibrahim iz
10-04-2011, 16:40
Goldmaster 57000 CI.boşuna uraşma helası acmaz.cananı sürüs yap.veya.astıra.19.derce.hicolmasa alman kanaları var.