PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arda'dan şok sözler!

veyselbakan
18-04-2011, 11:00
VİDEO:Arda'dan şok sözler! - VideoBox - gazetevatan.com (Only the registered members can see the link)

TRT 3 kanalında yayınlanan Futbol Arenası programının bu geceki bölümünde yayınlanan videodaki diyaloglar herkesi şaşırttı
Videoda Galatasaray kaptanı Arda Turan, Ayhan Akman ve idareci Adnan Sezgin arasında pembe forma "muhabbeti" geçiyor.

- Eee Galatasaray forması nerede?
- Her sene bir or... rengi var. Heriflere malzeme veriyoruz yani.
- Abi (Adnan Sezgin) böyle forma olur mu abi ya... A.... K... bunların...
- Sen (Adnan Sezgin) şu formalara nasıl bakmazsın
- Ver siyah forma, ver beyaz forma giyelim...
Şok eden videonun yayınlanmasından sonra programa telefonla bağlanan Arda Turan, Galatasaray formasını çok sevdiğini söyledi. Arda Turan şunları söyledi "Geçen sezon turuncu, bu sene de pembe forma vardı. Bu formayı sevmediğimi, her zamanki gibi idman öncesi ya da soyunma odasında felan konuşuyorduk. Argo bir dille her zamanki gibi aramızda konuşuyorduk. Adnan Abi’ye serzenişte bulunuyorduk. O olay gizli bir çekimdi. Kesinlikle basının girmesi yasak olduğu bir andı. Kimin verdiğini bilmiyorum. Ama ben hala aynı düşüncedeydim. Biz pazarlamadan anlamadığımız için klasik sarı-kırmızı formayı giymek isteriz. Asıl sorgulanması gereken o yayını servis edenler. Bizim yarın maçımız var bununla ilgilenmek çok üzücü..."

:angry8:YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ TOPÇUYA REZİL KAPTAN:mad2:

sercankolay
18-04-2011, 11:42
formasını beğenmeyen adamdan kaptan falan olmaz bırak kaptanı o kulüpte işi yok

ali karaca
18-04-2011, 12:04
haklı galatasaraya yakışan sarı kırmızı formadır

veyselbakan
18-04-2011, 13:09
haklı galatasaraya yakışan sarı kırmızı formadır
üzerindeki formayı yöneticilere küfür ederek sorgulamak topçunun haddine düşmez sana o kulüp bez parçası dahi verse futbolcu olarak bunu büyük bir camianın forması olarak giyersin küfür ederek terbiyesizlk yaparak değil

alperen
18-04-2011, 16:05
küfüre kesinlikle katılmıyorum ama formanın rengi bize kesinlikle yakışmıyordu ardanın yaptığı bir kaptan olarak terbiyesizlik

eraydin_93
18-04-2011, 17:07
ardaya yakışmamış..o forma renklerini ben de beğenmiyorum ama bu şekilde ifade etmiyorum bunu..

deryaaktas2004
18-04-2011, 21:06
doğğru söylemiş adam :))

draculu45
18-04-2011, 23:50
bu takımın kurucuları en iyi rengi secip takıma sarı kırmızı giydirmişler zamanında bende hiç onaylamıyorum bu formaları bizim tek rengimiz var oda SARI KIRMIZI.

veyselbakan
19-04-2011, 09:28
bu takımın kurucuları en iyi rengi secip takıma sarı kırmızı giydirmişler zamanında bende hiç onaylamıyorum bu formaları bizim tek rengimiz var oda SARI KIRMIZI.
sarı kırmızı mavi her neyse ne önce o eleştirdiğin formayı terletip hakkını vereceksin ondan sonra da küfür etmeden eleştir hepiniz taktınız formanın rengine görmüyormusunuz idmanda ki muhabbet sürekli belden aşağı:nono:

cellini
19-04-2011, 10:41
herkes farklı bir şey söylemiş.ama ben şuna takıldım.futbol oynamış biri olarak yöneticinin yanında böyle konuşma yapmasını yadırgadım.kaldıki klubun resmi forması hakkında bu yorumlar.böyle bir yorum yapması çok yanlış.aynı formadan bendede var, arkadaş hediyesi olduğu için değiştiremedim de. o yönden haklı bir kere bile giyemedim.

veyselbakan
19-04-2011, 11:10
İdmanda şener şenin filminde faşo ne demek şu demek bu demek kakarakikiri küfür üstüne küfür ondan sonra alttan 4 üncü sıra gayet normal çiftlik gibi bir yer olmuş orası oh ne ala