PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsung 40D551 LCD TV

yk_10
03-05-2011, 23:05
Hepsiburada.com : Samsung 40" Full Hd Lcd Televizyon LE40D551 | Ev Elektroniği (Only the registered members can see the link)
arkadaşlar bu tv hakkında yorumlarınızı bekliyorum.araştırma sonunda bu tv almaya karar verdim.özellikleri ve fiyatı hakkında yorumlarınızı bekliyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Volkan
03-05-2011, 23:17
Şöle dıım normal bir LCD.

Bu tip TV alırken tabiki önce maddiyat öne cıkıyor.

İşte 3D ve LED - LCD gibi çeşitler var. Özellikle Teknosa - Vatan- Media mark gibi yerlere gittiğiniz zaman kampanyalar vardır. Bir sürü TV ler kiminin görüntüsü çok parlak cok net ama kimse ne aldığınız bilmez.

Herkez bir şey tutturmuş gidiyor. Yok Mhz yok parlaklığı yok renkleri yok pixselleri yok ınceliği vesayre.

Mesela bu tip yerlere gittiğim zaman insanları geriden takip ederim orda çok parlak cok renkli LCD nın karşısına gecer şöle der vayy görüntüye bak ne kadar güzel ne kadar parlak.

Halbukı iş öylemı TV seyretmek demek gerçek görüntü seyretmek demektir. O parlak LCD dedki insanın yüzü parlak yada doğa resmınde aşırı yeşil aşırı kızıl renkler peki gerçek hayatta bunlar böylemı.

Koskoca bir hayır.

Ben uzun zamandır araştırma yapıyorum ve FULL HD özellikli Plazma almayı karar verdim gerçek görüntü tepkime suresi çözunurluk olsun en iyisi plazmada ve Plazmada da Panasonıc tercih edevilirsiniz.

106 ekran 1400 tl ile 1600 TL arasında cok guzel plazmalar var tek dezavantajları enerji üketimleri bıraz fazla ama alan ark da bu konuda hiç şikayetçi değil.

Bu alacağın LCD için ise fazla denilebilecek bişi yok normal bir LCD.

mehoaga
04-05-2011, 00:11
bende haddim olmadan katkıda bulunabilirmiyim... önce lcd veya plazma nın özelliklerin bir araştır derim. ha araştırdıysan volkan kardeşin dediği gibi önce alacağım diye karar verceksin yani 10 kere düşün bir kere karar ver. hayatta herşey güzel. alıyorsun eve geliyorsun ya şunumu alsaydımki acaba falan... kendi bütcene göre tabiiii....