PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nouma diskalifiye edildi

veyselbakan
07-05-2011, 17:21
Only the registered members can see the link adasında sular durulmuyor... Nihat Doğan'la yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma yarışmadan diskalifiye edildi
Doğan ile yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma, güvenlik gerekçesiyle yarışma dışında kaldı. Nouma'nın yarışmadan ayrılışı Survivor'ın bugün ve yarın yayınlanacak bölümlerinde gösterilecek.
Nouma'nın Pazartesi günü İstanbul (Only the registered members can see the link)'da olması bekleniyor. Pascal Nouma; Beşiktaş (Only the registered members can see the linkşiktaş/) Spor (Only the registered members can see the link) Kulübü'nün internet sitesi Haber (Only the registered members can see the link) 1903'e yaptığı açıklamada "Gerekli açıklamayı İstanbul (Only the registered members can see the link)'a dönünce yapacağım. Hiç kimse şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret edemez, ettirmem" dedi.

umut55
07-05-2011, 20:01
nihat ağlar şimdi yine....hiç seyretmiyorum seyretmeye değer birşey de yok bence

Volkan
07-05-2011, 20:03
ikiside vukuat adamlar yaaa.

Biri tombolacı biri filozof külhanbeyi.

CABBARİ
07-05-2011, 20:08
bu programın yarışma olmadıgının bir kanıtıdır bu bakın dikkat ederseniz bugün ve yarınki bölümlerde gösterecek diyor tamamiyle a dan z ye kurmaca danışıklı bir dövüş reiting ugruna bunlar nihat doganı bile öldürüp yarın diriltir töbe töbe:)

MUTAF
07-05-2011, 20:26
bende hiç izlemiyorum ama nihat doğanı sevmeyen 70 milyondan biriyim sadece :)

gungor1976
07-05-2011, 22:05
Tüh ne kadar üzüldüm. Tamda memleketin sorunlarına çözüm bulunan bir tartışma programramıydı.Neyse Pascalın fikirlerini başka programlarda tartışmaya açarlar.:mad2::mad2::mad2: