PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlanta HDbox T Açılıp Kapanma Sorunu

Efe Takmaz
09-05-2011, 11:55
Arkadaşlar Geçen Haftaiçi Cihazı Satın Aldım Son Yazılım Cihazdan Seçerek Yükledim Fakat Fabrika Ayarlarına Dönmedim Ardından 3 Uydulu Tarama Yaparak Kendime Özel Kanal Listesi Oluşturdum Server Bilgilerimi Girdim Buraya Kadar Herşey Normal Sorunsuz Cihazı Kullanıyorum.Akşam Yatarken Cihazı Kapattım Prizden Fişini Çektim Sabah Uyandıktan Sonra Cihazın Fişini Prize Taktım Görüntü 2-3 Sefer Gelip Gidiyor Gelip Gidiyor Ardından Kanal Normal Açılıyor Ve Sorunsuz Cihazı Kullanmaya Devam Ediyorum.Bu Problemi Cihazı Aldığım Günden Beri Sabah Her Cihazın Fişini Prize Taktığımda Yaşadım Yaşıyorumda Acaba Bu Sorunu Aranızda Başka Yaşayan Oldumu?

CABBARİ
09-05-2011, 12:20
hangi yazılımı kullanıyorsun son yazılımı yükledinmi?

CABBARİ
09-05-2011, 12:21
Buradaki (Only the registered members can see the link) yazılıma bir göz at gnel sorunlar bu yazılımla ortadan kalktı

Volkan
09-05-2011, 18:58
Fabrika ayarlarına dönun kanal listenızı yenıden oluşturun eğer sorun devam ederse aldığınız yere göturun cıhazı değiştirsinler yada servise gönderın 1 hafta içinde geri gelir.

Efe Takmaz
10-05-2011, 00:38
Öncelikle Yardımcı Olmaya Çalışan Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederim.Problem Kullandığım Seyyar Kablonun Prizinden Kaynaklandığını Tespit Ettim.Problemim Çözülmüştür.

mehmetkeser
30-11-2011, 21:25
Hayırlı günler arkadaşlar bendede atlanta hd box t tuşlu cihazın ön panelinde please wait yazıyor ve saatlerce bekliyor acaba hangi yazılımı atmalıyım öneri ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Volkan
30-11-2011, 21:54
Hayırlı günler arkadaşlar bendede atlanta hd box t tuşlu cihazın ön panelinde please wait yazıyor ve saatlerce bekliyor acaba hangi yazılımı atmalıyım öneri ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

aşağıdaki linkteki 2 nci sıradaki ÇÖZÜM kısmını uygulayın. Sonra yenı yazılıı yukleyın. kolay gelsın.

Only the registered members can see the link