PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Terim Resmen Galatasarayın Başında!!!

CABBARİ
16-05-2011, 19:34
Only the registered members can see the link

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yönetim Kurulu üyesi Ali Dürüst'ün, Fatih Terim ile bir araya gelerek resmi teklifte bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yönetim Kurulu üyesi Ali Dürüst, teknik direktör Fatih Terim ile bir araya geldi. Galatasaray teknik direktörlüğü için yarım saat önce biten görüşmenin olumlu geçtiği öğrenildi

CABBARİ
16-05-2011, 21:22
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, bugün Fatih Terim ile bir araya gelmiş ve resmi tekliflerini sunmuşlardı. Bu gelişmenin son derece olumlu geçtiği gelen haberler arasındaydı. Akşam saatlerinde ise Fatih Terim'in teklife olumlu yanıt verdiği ve Galatasaray'ın başına geçmeyi kabul ettiği öğrenildi.

Ali Dürüst, görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada, Fatih Terim ile ortak paydalarının Galatasaray olduğunu ifade ederek, "Kendisi 6 ay önce ailevi durumu nedeniyle Türkiye'de çalışmayacağını açıklamıştı. Ancak bizim görüşmemiz olumlu geçti" demişti.

seremir
16-05-2011, 23:34
hadi hayırlısı bakalım

MUTAF
17-05-2011, 02:35
off varyaa, sevinsemmi üzülsemmi bilmiyorum
Fatih Terim kalitesi kadar kaprisli biri. kesin kararla sevinemiyorum bile..

osmann
17-05-2011, 11:47
adam şanslımı kısmetlimi anlamadım.bir ara aylığı 100,000 tl nin üzerinde idi. bunun tartışmasını yapıyorduk (terim milli takım antrenörü iken, benim vergim ile veriliyorsa bu para helal etmiyorum demiştim yanlış hatırlamıyorsam) şimdi gs ile anlaşıyor. acaba kaça anlaşıyor? merak ettim. ne şanslı adam lar yahu... allah yürü ya kulum demiş...
selametle...

CABBARİ
17-05-2011, 11:54
adam şanslımı kısmetlimi anlamadım.bir ara aylığı 100,000 tl nin üzerinde idi. bunun tartışmasını yapıyorduk (milli takım kaptanı iken ben, benim vergim ile veriliyorsa bu para helal etmiyorum demiştim yanlış hatırlamıyorsam) şimdi gs ile anlaşıyor. acaba kaça anlaşıyor? merak ettim. ne şanslı adam lar yahu... allah yürü ya kulum demiş...
selametle...

vaaavv sen milli takımda kaptanmıydın hacı yaw:)

osmann
17-05-2011, 13:46
vaaavv sen milli takımda kaptanmıydın hacı yaw:)

hazırdamı bekliyordun üstad? hemen yakalayıvermişsin yanlışımı... :wave:
selametle...

CABBARİ
17-05-2011, 15:47
Terim konu hakkında şunları kaydetti; "Zaten imza atarsak herkesin haberi olur. Galatasaray olunca fazla üzerinde durulamıyor. Gerisi teferruat oluyor. 1974'te o soyunma odasına girmişiz, olmuş 2011.. Yaşadığımız çok şey var ama burası bizim yuvamız, bizim kulübümüz, aile ile görüşmeler sonunda bir şey çıkacak. Hayırlısı olsun".

FATİH TERİM
Terim ayrıca UEFA Kupası'nın kazanılmasının yıldönümü için katıldığı Lig TV'de yayınlanan programda espri yüklü konuşmaların geçtiği bir sohbete katıldı.

Terim her 17 Mayıs'ta kupayı kazanan kadroyla birlikte olduklarını ancak bu sefer yemeğe katılamayacağını ifade ederken, "17 Mayıs'ta 23 nisan neşe doluyor insan gibi oluyoruz. Aynı zamanda bugün Ergün'ün (Penbe) doğum günü, maalesef" diyerek espri yaptı.. Arsenal'le oynanan final maçında soyunma odasında yaptığı motivasyon konuşmasının ekrana getirilmesi üzerine yorumlar yapan Terim; "Genel olarak bu tür şeylere hazırlıklı gelmem. O an ne hissettiysem içimden geleni söyledim. Duygularım samimiydi. UEFA Kupası'nda hiç mağlup olmadan şampiyon olduk o sene kupa, lig, TSYD ne varsa almış da almış bir takımdık.. O an gönlümden onlar geçmişti. Kaybetseler bile gönlümdelerdi. Ama çok üzülürdük. Finale gelip de yeter demeyen tek takım bizdik çünkü" ifadelerini kullandı.

Terim program boyunca sık sık da Arif Erdem'e takıldı.

alperen
17-05-2011, 16:02
lucesku ve gerets haberlirinden bıkmıştım bu haber iyi oldu

cellini
17-05-2011, 16:41
off varyaa, sevinsemmi üzülsemmi bilmiyorum
Fatih Terim kalitesi kadar kaprisli biri. kesin kararla sevinemiyorum bile..

aynı fikirdeyim.aslında severim terimi ama aması var işte...

nurettin01
17-05-2011, 19:43
vallahi bu adam yine bu takımın başına geldi. başka kimse yok mu ?

HD_digital_52
17-05-2011, 20:54
şimdikten hayırlı ugurlu olsun galatasaraya

star37
17-05-2011, 21:13
hayırlısı ne ıse o olsun

veyselbakan
17-05-2011, 21:39
futbolcularda bir lavbalillik bir havalar idmanlara bayan getirmeler disiplinsizlik terbiyesizlik hat safhadaydı hepimiz kaprisli kaprisli deyip bu adamı paçavra gibi kenara atacağımıza şöyle bir düşünürsek gs tarihinin en büyük başarılarını fatih hoca ve o efsane kadrosu ile başarmıştır ve gs o ruhu yakalarsada ancak fatih hoca ile yakalar şahsım adına çok sevindim hayırlısı olsun!

MUTAF
17-05-2011, 21:45
kendisini çok fazla istemesemde, m.united menajeri gibi tam yetki verip uzun yıllar çılışılırsa tekrardan buyuk başarılara ulaşılabilir. yoksa her sene 2-3 hoca değiştirerek bu iş olmaz.
Terime, kalitesini kanıtlamış biri olarak uzun vadede ona guvenmek gerekir bu saatten sonra. kaprisini çekicez başka çare yok..

CABBARİ
18-05-2011, 12:35
şuanda şu durumda takımın başına getirilebilecek en iyi hoca terimdir başkandan daha başkandır türkçe konuşır kibar söver:)
her yönüyle galatasaraya katkı verecektir
selametle

veyselbakan
19-05-2011, 13:26
Terim'i Kızdıran Şok Karar!
Only the registered members can see the link
Galatasaray'da geçtiğimiz günlerde yapılan seçimli olağaüstü genel kurul'da başkanlığa seçilen Ünal Aysal, Fatih Terim (Only the registered members can see the link) konusunda son kararını açıklamaya hazırlanıyor.

Yönetim Kurulu Devir Teslim Töreni'nden sonra yapılan yönetim toplantısında teknik adam konusunun görüşüldüğü ve Fatih Terim (Only the registered members can see the link) konusunda son kararı başkan Ünal Aysal'ın vereceği belirtildi.

Bu arada bugün basında yeralan 'Galatasaray'da yönetim Fatih Terim (Only the registered members can see the link) için oylamaya gitti, eşit oy çıkması üzerine de son sözün başkana verildiği' haberlerinin Fatih Terim (Only the registered members can see the link)'i kızdırdığı öğrenildi.

Fatih Terim (Only the registered members can see the link) ve Başkan Ünal Aysal'ın kısa süre içinde bir görüşme daha yaparak kararı açıklaması bekleniyor. (Cihan Haber Ajansı)

veyselbakan
19-05-2011, 13:33
3. Fatih Terim dönemi resmen başlıyor

19 Mayıs 2011 Perşembe 09:16Only the registered members can see the link
Sarı-kırmızılı yöneticiler, oylamadan eşitlik çıkması üzerine son sözü Ünal Aysal’a bıraktı.
İlk oylamaya katılmayan Cim-Bom’un patronu, tecrübeli teknik direktörün göreve getirilmesinden yana olduğunu ifade etti ve 3. Fatih Terim dönemi başladı.
Galatasaray’da 3. Fatih Terim dönemi resmen başlıyor. Rekor oyla göreve seçilen Ünal Aysal başkanlığındaki ilk toplantısını dün akşam saatlerinde Mecidiyeköy’deki kulüp binasında gerçekleştiren yeni yönetim kurulu, oy çokluğuyla tecrübeli teknik direktörün göreve getirilmesi kararını aldı.
Mazbata alarak çalışmalara resmen başlayan sarı-kırmızılı yönetim, devir-teslim töreninin ardından görev dağılımı yaparken, daha sonra gündemin bir numaralı maddesi olan teknik direktör konusu masaya yatırıldı.
Başkan Ünal Aysal, yönetimin asil üyelerinden Ali Gürsoy’un yurt dışında bulunması yüzünden katılamadığı toplantıda deneyimli teknik adam için oylama yaptırdı. Aysal’ın katılmadığı oylamada Fatih Terim’e 7 evet, 7 hayır oyu çıktı.
Oylamadan eşitlik çıkması üzerine bütün gözler Ünal Aysal’a çevrildi. Sarı-kırmızılı yöneticiler, “Galatasaray Kulübü’nde başkanlık sistemi vardır. Hoca için kararı siz verin” diyerek, teknik direktör konusunda son sözü Aysal’a bıraktı.
Açıklama geliyor
Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Ünal Aysal oyunu, pazartesi günü bir araya gelerek resmi teklif yaptığı Fatih Terim’den yana kullandı ve 7’ye karşı 8 oyla başarılı teknik direktörün göreve getirildiğini açıkladı.
Sarı-kırmızılı yönetimin, Galatasaray’a tarihinin en parlak günlerini yaşatan Terim’le 1-2 gün içinde gerçekleştirilecek son görüşmenin ardından kulüp sitesinden resmi açıklamayı yapacağı kaydedildi.
Yeni sözleşme modeli
Yönetim kurulu toplantısında önemli bir karar daha alındı. Sarı-kırmızılılar bundan sonra teknik direktör ve futbolcularla yapılacak profesyonel sözleşmelerin başarıya endeksli olmasını benimsedi.
Buna göre teknik direktör ve futbolculara, sarı-kırmızılı kulüpten istedikleri yıllık ücretin yüzde 50’sinin garanti para şeklinde verileceği, yüzde 50’sinin ise performansa göre ödeneceği bildirildi.
Milliyet

Haber Kaynağı : Only the registered members can see the link

CABBARİ
19-05-2011, 15:17
o zaman hayırlı ugurlu olsun umarım başarılı olup takımı bu ruhsuz düzenden kurtarır
selametle

veyselbakan
19-05-2011, 16:03
valla usta imza atılıp da resmi siteden bildirilmediği sürece içim rahat etmeyecek farklı farklı haberler çıkıyor ama bencede bu iş bitti gibi! he usta senin tavuk üretimi nasıl gidiyor bu arada uzun zamandır bir şeyler yazmıyorsun hala devam ediyormusun?

hasan kaya
19-05-2011, 16:13
işallah hayırlı olur

CABBARİ
19-05-2011, 16:24
valla usta imza atılıp da resmi siteden bildirilmediği sürece içim rahat etmeyecek farklı farklı haberler çıkıyor ama bencede bu iş bitti gibi! he usta senin tavuk üretimi nasıl gidiyor bu arada uzun zamandır bir şeyler yazmıyorsun hala devam ediyormusun?

kış dönemi üretim bitti ilk partiyi 15 gün önce koydum bugün baktım çatlamaya başlamış yumurtalar nasip olursa 2 güne çıkar hepsi paylaşırım tekraren

veyselbakan
19-05-2011, 22:36
kış dönemi üretim bitti ilk partiyi 15 gün önce koydum bugün baktım çatlamaya başlamış yumurtalar nasip olursa 2 güne çıkar hepsi paylaşırım tekraren
resimleri bekliyoruz usta!

veyselbakan
20-05-2011, 10:43
Gerekli dersi aldık"
Yeniden Galatasaray'ın başına getirilen Fatih Terim Teke Tek'te Fatih Altaylı ve Didem Yılmaz'a konuştu
20/05/11 00:43
Only the registered members can see the link Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, teknik direktörlük görevi için anlaşıldığını açıkladığı Fatih Terim (Only the registered members can see the link), geçmişten gerekli dersleri aldıklarını ifade ederek, ''İnşallah onları güzel tarafa çevireceğiz'' dedi
video:Fatih Terim Teke Tek'e konuştu - Haber Videoları - Habertürk Video (Only the registered members can see the link)
Habertürk'te Teke Tek (Only the registered members can see the link) programına telefonla bağlanan Terim, sarı-kırmızılı kulüple anlaştığını doğrulayarak, ''Kazanılan başarılardan, kazanılmayan başarılardan, başarısızlıklardan dersleri alarak, yapabileceğimizin en maksimumunu yapmayı istiyoruz. Hedef Galatasaray'da en yüksekler olmuştur. Alınacak dersleri aldık, inşallah onları daha güzel tarafa çevireceğiz'' diye konuştu.

Galatasaray'ın en kısa sürede yeniden yarışmaya ihtiyacının olduğunu vurgulayan Fatih Terim (Only the registered members can see the link), ''Ancak, bir yandan yarışmayı en iyi yerde bitirmek isterken, altyapıdan yeni Arda'ları bulmaya çalışmak, en önemli meziyetimiz bizim. Orası Galatasaray'ın geleceği. Bir takım şeyleri beraber götürmek zorundayız'' ifadesini kullandı.

Fatih Terim (Only the registered members can see the link), yeni seçilen yönetimin 3 senesinin olduğunu hatırlatarak, ''Biz de 3 senelik anlaşma yaptık. Ama her sene oturarak tekrar analiz yapmayı planladık. Uzun vadeli düşünmekte yarar var'' dedi.

''BİZİM HAYATIMIZ HEP RİSK ALMAKTIR''
İlk yıl sonunda başarılı olunmaması halinde eleştirilerin gelebileceğinin belirtilmesi üzerine Terim, ''Eleştiriler gelirse gelsin. En çok eleştirilerden birisiyim. Bunlara alışkınım. Doğru, düzgün, güzel, öğretici eleştirilerden her şeyi alırız. Ama ileride ben başarısız olursam ne olur kaygısıyla yola çıkılmaz. Bizim hayatımız hep risk almaktır'' diye konuştu.Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Terim, ''Galatasaray'ı özlediniz mi?'' sorusun da ''Galatasaray özlenmez mi özlenir tabii. Galatasaray da bizi özlemiştir. Hatamızla sevabımızla bizi affederler. Bizim her zaman kredimiz vardır. O yüzden olacak, ileride muhtemel başarısızlıklarda da korkmadan, her zaman gibi olduğu çıkıp neyse doğruyu söyleriz'' diye yanıtladı.

Fatih Terim, ''İleride Fatih Terim ekolünü devam ettirebilecek bir antrenör ortaya çıkarmayı hedefliyor musunuz?'' sorusu üzerine, ''Muhakkak ki bunu istiyorum. Bunu Galatasaray'ın içinden gelmiş, efsanevi kadrosunda hizmet etmiş arkadaşlarımızla çalışmak istiyorum'' dedi.

CABBARİ
20-05-2011, 11:33
herkese hayırlı olsun gerçekten heyecan verici bir durum özellikle yerlki oyuncular içina rtık arda avrupaya bakmasın önünde fatih terim engeli var:)

CABBARİ
20-05-2011, 12:31
fatih terimin niyeti 2008 dede varmış buyurun (Only the registered members can see the link)

selvi64
20-05-2011, 22:08
küçük dağları ben yarattım havasındaydı.kendisine hiçbir kulüp talip olmayınca galatasaraya mum oldu.ben bu adamın sonu daum gibi olur diyorum.galatasarayda başarılı olacağını sanmıyorum.

asker_31
20-05-2011, 22:21
büyük konuşmayı sevmem ama başarısız olacak gibime geliyor not edin

gungor1976
20-05-2011, 22:56
Hadi hayırlısı.dön baba dönelim yani...

adnanarkan
21-05-2011, 00:47
tüm galatasaray lılara hayırlı uğurlu olsun.

chris db
21-05-2011, 05:15
kafasının dikine gitmez camia ve yönetim sabr gösterirse gene başarılı olacaktır ama ilk geldiği sene takımı uçuracak diye beklemek fazla iyimserlik ötesi hayalcilik olur çünkü şu an takım çok noksan bu sebeple zamana ihtiyaç var...

veyselbakan
21-05-2011, 09:10
küçük dağları ben yarattım havasındaydı.kendisine hiçbir kulüp talip olmayınca galatasaraya mum oldu.ben bu adamın sonu daum gibi olur diyorum.galatasarayda başarılı olacağını sanmıyorum.
sen bu dediklerine kendin inanıyormusun hiçbir kulüp talip olmamış güldürme allasen fatih terimden bahsediyorsun yeşilova amatör kulübü teknik direktörü tatlı mustafa dan değil!!!!!!

veyselbakan
21-05-2011, 09:12
büyük konuşmayı sevmem ama başarısız olacak gibime geliyor not edin
ben notumu aldım sende bir kenara notunu alıver önümüzdeki sezon nefesimizi ensenizde hissedeceksiniz!!!!

umut55
21-05-2011, 09:23
bence fatih terim basarılı olur

CABBARİ
21-05-2011, 11:22
avrupadan ve bir çok milli takımdan teklikfler aldıgını söyledi ama hem ailevi sebeplerden hemde manevi sebeplerden ötürü ülkede kalmak istemiş galatasarayıda o sebepten seçmiş
selametle