PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdan EPOSTA Almak istemiyorsanız Bu konuyu okuyun

Admin
19-07-2006, 12:07
Supersatforum sizlere yeniliklerde eposta yollayabilir.Bu kurallardada belirtilmiş.Hatta uye olurken yonetciler size eposta gönderbilir secenegini işaretlemiş oluyorsunuz.

Ama bunu yanlış anlayan bazı dengesizler var hatta admin@supersatforum.com mailine email gönderen birdaha yollarsanız küfür edecem diyen ukala,beyin özürlü adamlar var.

Forum üzerinden gönderilen mailler tum uyelere gönderilir.Hatta tum görevlilere banlananlar hariç.

Eposta alımını kapatmak isterseniz KONTROL PANELİ-SECENEKLERDİ DÜZENLE YONETİCLERDEN EPOSTA ALIMINI KAPATI İŞARETLEYİN.RESİMDE OLDUGU GİBİ

Sorun yaşıyorsanız Bu topicte bizle paylaşın.Sonradan ben görmedim ben okumadım demeyin.Mail adresine gelecek en ufak küfür niteligindeki epostalar ilgili yerlere intikal ettirilecektir.

Only the registered members can see the link

Mehmet Kaynaklı
19-07-2006, 12:17
evet haklısınız sayın adminim bu işten rahatsız olanlar şimdi yazsınlar buraya sonra sonsuza kadar konuşmasınlar

Admin
19-07-2006, 12:22
evet haklısınız sayın adminim bu işten rahatsız olanlar şimdi yazsınlar buraya sonra sonsuza kadar konuşmasınlar
Dengesizlere bilgi amaçalı eposta yolluyoruz yeniliklerden adamlar birdaha yollarsan küfür ederiz diye mail atmışlar.Ne adamlar varya birdaha bu tür şeyleri söz konusu olmaz sanırım

Sanki zorla yollluyoruz ala ala.Ne çıkarımız varsa bu işten bunu anlamayan adamlardan igreniyorum artık:devilprv:

TARANTİNO
20-07-2006, 14:06
Dengesiz çok...mail gelmesi kötümü bilgilendirmek için gönderiliyor...1 dakikasını ayırıp okuyabilirler yada silebilirler ve belirtilmiş olduğu gibi o fonksiyonu kullanmama hakkını kullanırlar...sevgilerimle...

Hakan Gül
20-07-2006, 15:30
İnsanlar kendilerine yapılan iyilik karşısında bazen terbiyesizce davranışlar sergileyebiliyorlar...Aslında bu şerefsizlere daha söylenecek çok söz var ama burası yeri değil...

muzo
20-07-2006, 16:08
abi insan oğluna iyilik yaramazki

Lyon-1995
21-07-2006, 21:13
Dengesizlere bilgi amaçalı eposta yolluyoruz yeniliklerden adamlar birdaha yollarsan küfür ederiz diye mail atmışlar.Ne adamlar varya birdaha bu tür şeyleri söz konusu olmaz sanırım

Sanki zorla yollluyoruz ala ala.Ne çıkarımız varsa bu işten bunu anlamayan adamlardan igreniyorum artık:devilprv:
değerli usta kardeşlerim sizlere gönderilen bu ifadeleri şiddetle kınıyorum. emeğe saygı lütfen:45:

Admin
21-07-2006, 21:17
değerli usta kardeşlerim sizlere gönderilen bu ifadeleri şiddetle kınıyorum. emeğe saygı lütfen:45:
Desteğiniz için teşekkurler.artık son yolladgımız e postadada bunu belirttik forumdan e posta almak istemiyorsanız diye bu konunun linkini verdik umarım herkes anlar ve isteyen ve istemeyen belli olur

gungun
21-07-2006, 21:43
cok değerl,i bir hizmet aslında değerini bilenlere.bilgilendirmeleriniz için çok çok teşekkürler.ama bir maruzatım var her mail çift çift geliyo banaaa
bunu tedbirini alırmısınız..kolay gelsin.coğuda zarar(işin şakası)

Admin
21-07-2006, 21:47
cok değerl,i bir hizmet aslında değerini bilenlere.bilgilendirmeleriniz için çok çok teşekkürler.ama bir maruzatım var her mail çift çift geliyo banaaa
o aslında çift mail degil biz tarafından gönderilirken adsl de kesilmeler oluyor.ondan sonra çift mail gidiyor malesef özür dileriz bu konuda son zamanlarda kesinti olmadan göndermemeye gayret ediyoruz

sevgiler

koleoglu
21-07-2006, 21:48
slm yönetici arkadaş ne zaman ileti gönderirsenz gönderin ben memnun oluyorum ayrıca gönderdiğiniz için teşekkürü üzerime bir borç bilirim saygılar...

western32483
21-07-2006, 22:51
değerli yönetici ;gönderdiğiniz mailleriniz için tesekkürler .ayrıca herzaman maillerinizi bekleriz saygılar

COEMAR
22-07-2006, 00:21
iyilik yap kötülük bul sözü doğruymuş demek yapmayacaksın iyilik bilgisi olmayacak bu insanların neyse kendileri bilir....

akgun_ismail
22-07-2006, 01:12
meillerinizi her zeman bekleriz selamlar saygılar

mehmet13
22-07-2006, 01:20
:clap2: bilgilendirilmekten memnun olurum saygı sevgi herkese hayırlı akşamlar

sercanarda
22-07-2006, 10:55
:clap2: bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder başarılar dilerim sevgi ve saygılar

sevketekiz
22-07-2006, 13:33
o küfür edecek olanı cıkarın form abenelini iptal forma giremesin. mail ler icin teşekkürler
:45:

satbey
22-07-2006, 17:51
mail lerinizi her zaman bekleriz selamlar saygılar

yasar81
22-07-2006, 19:00
slm.sizlerin bizleribilgilendirme amaçlımeyllerinizi almaktan mutluyuz.başarılarınızın devamını bekliyorum..

hüseyin
22-07-2006, 22:33
Uydu dünyasında ve forumla ilgili yenilik yazılım haber ne varsa mesaj ve meil yoluyla biz üyeleri anında bilgilendiren siz başta SERKAN YILMAZ ve ekibine saygılarımı sunarım bizler için karşılık beklemeden vermiş olduğunuz emek içinde teşekkür ederim.

NOT:metavare tabanlı receiverler için epeydir yeni yazılım çıkmadı.son birkaç haftadan itibaren yumatu sunny ve özellikle kaon marka recevier yazılımlarına ağırlık veren forumunuzun biz metavare recever kullanıcılarınıda en kısa zamanda( en azından tps auto)müjdeli bir haberle hatırlayacağınızı umut ediyorum..hoşçakalın

Admin
22-07-2006, 22:39
Uydu dünyasında ve forumla ilgili yenilik yazılım haber ne varsa mesaj ve meil yoluyla biz üyeleri anında bilgilendiren siz başta SERKAN YILMAZ ve ekibine saygılarımı sunarım bizler için karşılık beklemeden vermiş olduğunuz emek içinde teşekkür ederim.

NOT:metavare tabanlı receiverler için epeydir yeni yazılım çıkmadı.son birkaç haftadan itibaren yumatu sunny ve özellikle kaon marka recevier yazılımlarına ağırlık veren forumunuzun biz metavare recever kullanıcılarınıda en kısa zamanda( en azından tps auto)müjdeli bir haberle hatırlayacağınızı umut ediyorum..hoşçakalın
İnşallah diyelim :45:

erdalkeskin
23-07-2006, 16:51
suuny için haberlerinizi bekliyorum teşekkürler

mehmet25
25-07-2006, 21:09
ileti yolladığıniz icin teşekürler elinize saglık

soprano
25-07-2006, 22:01
kaon hakkında bilgilendirdigin için sonsuz teşekürler.SAYGILARIMLA.

anthony99
26-07-2006, 20:24
her konudaki yenilikleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler herkese iyi çalışmalar.

hakangulay
27-07-2006, 11:29
bütün yeniliklerden bilgilendirme için çok teşekkürler.

berkmehmet
31-07-2006, 18:19
Bence bu tiplerin buralarda işi yok ustam...

Admin
31-07-2006, 19:05
Halen onca uyarı yapmamaza ragmen bazı zekası gelişmiş arkadaşlar bana mail atmayın istemiyorum diye mail atıyorlar ya şaşıyorum valla yüzdefamı resim verecez hay allahım ya.

katliam_290
31-07-2006, 20:14
çalışmaların için saol SERKAN YILMAZ...

anthony99
16-08-2006, 15:03
heran formun herköşesini gezemiyoruz. ama yenilikler ile ilgili mailleriniz sayesinde birçok konuda anında bilgi alabiliyoruz. diğer kendini bilmez arkadaşların yaptıkları şey çok yanlış. gerçi aynı oksijeni soluyoruz arkadaşlarla ama içlerinde nasıl yakıyorlarsa böyle bir tip çıkıyor demekki.:8[1]:
yeniliklerle alakalı maillerinizi herzaman bekliyoruz. ii çalışmalar.

Admin
10-09-2006, 01:29
arkadaşlar inanmayacaksınız ama admin@supersatforum.com mail adresine neler geliyor neler.Yazılım isteyenden tutunda *** isteyenlere kadar.E posta almak istemeyenlerde mesaj yazıyorlar okunmadan silinmektedir.Bu konuyu tum uyelere tekrar mail attım umarım bu konuyu okurlar bir daha yazmazlar

alksoft
10-09-2006, 08:41
Merhaba hocam!
Forum üyelerine değer verdiğinizin yanıtı üyeleri bilgilendirmek.
yeni yazılımlar hakkında bilgi vermeniz çok güzel.
mailleri bir işaretle silebiliyorlar ayrıca istenmeyen mailler diye işaretleyebilirler.
Bizlere verdiğiniz yardımlar ve bilgilere teşekk.

Saygılar.

boss2000
10-09-2006, 10:48
ben şahsen rahatsız değilim.

ne güzel herhün güncel bilgi .

foruma girmeye vakti olmayanlar için gayet güzel.

starblue 7750
10-09-2006, 11:27
BEN E-MAIL ISTIYORUM
bana e-posta atiniz

ozses
10-09-2006, 14:08
e postalarınızı alma isteriz ve sitede emegi geçen arkadaşlarda selam ve işleribde başarılar dilerim

Admin
10-09-2006, 14:13
Almak istemeyen birinci mesaja baksın

dundariye
10-09-2006, 15:49
sayın süpersat foum yöneticileri daha evel girdğim sitelerden gelen maillerle
bilgisayarımı çökertip 232 gb harddiskimi tahrip ettiler şahsınızdan özür dilerim kolay kolay mail açamıyorum.süpersat sitesi ılede ilgili değil.kusurum için affınıza sığınırım.hayırlı günler yalnız siteniz çok güzel ve geniş başarılar

mekır
11-09-2006, 00:07
Aranır olmak kişi için mutluluk olacağına ve adam yerine konulduk diye sevinileceğine mutsuzluk veriyor öyle mi?
Allah,Allah ne günlere kaldık yahu.Selam ve başarılar.

dijigom
11-09-2006, 08:44
değerli yönetici ;gönderdiğiniz mailleriniz için tesekkürler .ayrıca herzaman maillerinizi bekleriz şimdiden başarılarınızın devamını dilerim

gungun
11-09-2006, 15:38

forumdan hala çift geliyor mailler..konuyla bir ilgilenseniiz.aynı maillin iki sefer gelmesi ama tümü öyle..bakınız konuyla ilgili sıkıntımı hangi tarihte dile getirmişim.durum aynen devam ediyor.

tike®
11-09-2006, 16:16
forumdan hala çift geliyor mailler..konuyla bir ilgilenseniiz.aynı maillin iki sefer gelmesi ama tümü öyle..bakınız konuyla ilgili sıkıntımı hangi tarihte dile getirmişim.durum aynen devam ediyor.
aynı iki mail genellikle mail yollarken maili yollayan arkadaşımızın nette sorun yaşamasından dolayı oluyor. kopma olduğu zaman mecburen tekrar yolluyoruz tabi bu durumdada daha önce mail giden üyelere tekrar mail gitmiş oluyor.

umarım anlayış gösterirsiniz...:sunglasses2:

mehmet13
12-09-2006, 21:05
:45: :clap2: :pepper: :wave: :00000001: her zaman bana gönderirseniz çokkkkkkkkkkkkkkk memnun olurum şahsen bana herzaman gönderin saygı sevgi herkese hayırlı akşamlar

gboga
16-09-2006, 16:21
Ben de gelen mailler için çok teşekkür ediyorum.siz ustalar sayesinde cihazlarımız biraz daha fazla işe yarar oluyor. emekleriniz için çok teşekkür ederim.ayrıca mail okumak zor geliyorsa başlığına bakıp işlerine yaramayanı silebilirler herhalde. saygılarımla...

Admin
18-09-2006, 23:33
Bundan BÖyle Forum Üzerİnden HİÇ Bİr Bİlgİ Maİlİ GÖnderİlmeycektİr.e Posta Atilirken Serverda YavaŞlama Oldugu GÖzlemlenmİŞtİr.bu Konuyu Herkesİn Bİlmesİnİn İstedİgİm

Herkese Kolay Gelsİn

ekrem
26-03-2007, 11:41
Sayın yönetci arkadaşlar ben kendi adıma sizlerden gelen mesajlarla mutlu oluyorum biir toplum olarak fikirleri paylşmak nekadar güzel başka bir sayfada küfür veya kötü sözler yazan veya kişileri kınıyorum istemiyorsan sil ama bu kadar üyesi olan ve üyelerine bilgiler sunan bir sitenin taşlanmsı yerine ellerr üstünde öğülerektakdir edilmesi kanısındayım ve bu işlemlerde emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ediyorum selamlar.

Admin
03-04-2007, 23:46
Guncel eposta almak istemeyn birinci mesajı lütfen uygulasın yeter artık kaç defa anlatacaz birde bize ulaşın bölümünden hakaretlere devam ediyorlar..

engin 35
04-04-2007, 01:01
bundan niye şikayet edilirki ne güzel ,yeni konu yazılım vs haberdar olmak ne güzel ,böyle bir sistem kurduğunuz için teşekkürler.

osmann
03-05-2007, 09:12
ben farklı bişey soracağım. Yukarıda aylık 5 ytl diye şifreli kanalların reklamı var. bu sağlammı batakmı biliyormusunuz? mail gönderdim bana cevap verdi. zonguldak şubesindeki bir hesaba parayatırıp adımı mail ile yollayacakmışım açacakmış. nasıl açacak hayret ettim. ne diyorsunuz? tşk.

TARANTİNO
03-05-2007, 17:17
ben farklı bişey soracağım. Yukarıda aylık 5 ytl diye şifreli kanalların reklamı var. bu sağlammı batakmı biliyormusunuz? mail gönderdim bana cevap verdi. zonguldak şubesindeki bir hesaba parayatırıp adımı mail ile yollayacakmışım açacakmış. nasıl açacak hayret ettim. ne diyorsunuz? tşk.Hangi reklamda diyor linkini verebilirmisiniz...bizde tıklayıp bakalım neymiş...sevgilerimle...

Admin
03-05-2007, 19:34
ben farklı bişey soracağım. Yukarıda aylık 5 ytl diye şifreli kanalların reklamı var. bu sağlammı batakmı biliyormusunuz? mail gönderdim bana cevap verdi. zonguldak şubesindeki bir hesaba parayatırıp adımı mail ile yollayacakmışım açacakmış. nasıl açacak hayret ettim. ne diyorsunuz? tşk.

Buraya bakın yer ve kişi saglamdır merak etmeyin Only the registered members can see the link

sunny046
12-08-2007, 11:01
gönderdiginiz mail ler için teşekkür ederim bizim gibi tamircilerin işine yarayacak maillerde oluyor istemeyen iptal etsin girmesin siteyede bence o terbiyesiz kimise üyeligini iptal edin hak etmiş iyi çalışmalar

ttk lı
12-08-2007, 11:08
yenilikleri görmek istemeyen tıklamasın zorlayan yok e maile devam.. hizmetler için sonsuz TEŞŞEKÜRLER.

zorlu1364
20-08-2007, 20:30
Daha bilgisayarı açmasını yeni öğrenmiş, neyin ne olduğunu bilmeden internete atlamış, sözde kendisini erkek kategorisine sokarak dayılık yapan sayın İNTERNET MAGANDASI, bilmiyorsanız öğrenin, bu form gerçekten yardım amaçlı kurulmuş vatandaş bilgilerini bir birleri ile paylaşsın diye kurulmuş bir hizmettir.
Sayın Adminim sonuna kadar size hak veriyoruz, ardınızdayız.

eminim
21-08-2007, 00:11
insanlarla uğraşmanın zorluğunu biliyorum allah hepimize sabır versin.emek saygı ister

ayran
21-08-2007, 09:12
Daha bilgisayarı açmasını yeni öğrenmiş, neyin ne olduğunu bilmeden internete atlamış, sözde kendisini erkek kategorisine sokarak dayılık yapan sayın İNTERNET MAGANDASI, bilmiyorsanız öğrenin, bu form gerçekten yardım amaçlı kurulmuş vatandaş bilgilerini bir birleri ile paylaşsın diye kurulmuş bir hizmettir.
Sayın Adminim sonuna kadar size hak veriyoruz, ardınızdayız.

O KADAR !!!!

Only the registered members can see the link

digi1949
21-08-2007, 13:14
:present::45:ben pc mi açtıgım gibi maillerime bakıyorum gelmedimi sanki bir boşluk oluyor bundan güzel ne olabilir ki okumak istemiyen okumasın veya hiç bir siteye kayıt olmasın başarılarınızın daim olması dilekleriyle saygılar

emekli
23-08-2007, 16:56
arkadaşlar yaklaşık bir aydır boyun fıtığı ameliyatından dolayı foruma giremedim bugün açtığımda böylebir üzücü kendinini bilmez kişi veya kişilerin dengesizce.yazılar yazdığını şahsım adına üzülerek öğrendim hangi konu olursa olsun adminlerimiz moderatörlerimiz en küçük önemsiz bir konuda olsa ellerinden geldiğince bizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar ki ne mutlu bize böyle tatsız olaylara ben karşıyım bize verilen emeklere saygı duyalım saygılarımla

CABBARİ
23-08-2007, 17:11
arkadaşlar yaklaşık bir aydır boyun fıtığı ameliyatından dolayı foruma giremedim bugün açtığımda böylebir üzücü kendinini bilmez kişi veya kişilerin dengesizce.yazılar yazdığını şahsım adına üzülerek öğrendim hangi konu olursa olsun adminlerimiz moderatörlerimiz en küçük önemsiz bir konuda olsa ellerinden geldiğince bizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar ki ne mutlu bize böyle tatsız olaylara ben karşıyım bize verilen emeklere saygı duyalım saygılarımla

geçmiş olsun acil şifalar dileriz
selametle

Simba
23-08-2007, 21:41
Geçmiş olsun usta

sasuska
02-12-2007, 01:28
meyve veren ağaçtaşlanırmış bence böylelerini insan saymayın sizin bu gune kadar verdiğiniz bilgiler bile bizlere yeter sağolun

cilingir
02-12-2007, 01:43
onlar saygısızlık yapmış forumdan atın unutun gitsin,emeğinize sağlık.Hakkınızı helal edin.

turkopool
02-12-2007, 17:54
bana bir kelime ögretenin 40 yıl kölesi olurum .. ben bu görüşteyim teşekkürker arkadaşlar

011977
04-12-2007, 09:45
çok ayıp ediyorlar insanlara hizmet sunuyorsun karşılığına bak siz devam edin o kişilerin söylediklerini dikkate almayın

MURTAZ
08-12-2007, 12:35
Serkan üstadım.
Bu ülkenin sizin gibi insanlara ihtayacı var. Sizler bizleri her yeni konuda
aydınlatıyorsunuz ve bilgilendiriyorsunuz. Siz ve diğer arkadaşlara bu
konuda bizlere yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Emin olun ki
bir çok önemli bilgiyi ben sizden mail' olarak alıyorum. Benim fazla zamanın
olmadığı için sizlere yardımcı da olamadığımız için bundan da üzüntü duyuyorum.
Bazı serseriler veya dangalaklar sizin bu hizmetinizden memnun olmaya bilir. İstemiyorlarsa SİTEDEN ÇIKABİLİRLER biz kimseyi dorla tutmuyoruz.
ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Saygılarımla. MURTAZ.

kılıçoğlu1
08-12-2007, 17:42
Bunlar cehaletin birinci versiyonları.Bu tür olaylar her zaman olacaktır.

mustafa çil
27-01-2008, 00:43
sen doğarken seni bekleyenler gülüyordu. öyle yaşaki seni ebediyete yolcu edenler ağlarken sen gülesin..............

fatsali
27-01-2008, 01:08
kesinlikle admin hiç rahatsiz olurmuyuz. rahatsız olsa idik buraya üye olmazdık. estf.......

paylaşım için teşkkürler.....

rexx
27-01-2008, 11:58
burradakı yazan tumarkadaslara katılıyorum gercekten çok terbıyesızlık yapmı o sahıss bende yenı uyenızım kı o sıkkı ben kendım ışaretledım kı bılgılendırıleyım sıte tarafından tesekkurle herkeze ıyı gunler

ergin7878
27-01-2008, 16:53
toplum içersinde her turlu insanlar var
bunlarda kör insanlar formu doldururken herhalde gormediler
kufur etmek yanlış kınıyorum

ekrem
27-01-2008, 18:36
Sizler bizlere yardımcı olmaya çalışırken böyle densizleri kınamaktan başka yapacak bir yeteneğim olmadığı için üzgünüm ..............

MURTAZ
27-01-2008, 21:12
Serkan üstadım.
Bu ülkenin sizin gibi insanlara ihtayacı var. Sizler bizleri her yeni konuda
aydınlatıyorsunuz ve bilgilendiriyorsunuz. Siz ve diğer arkadaşlara bu
konuda bizlere yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Emin olun ki
bir çok önemli bilgiyi ben sizden mail' olarak alıyorum. Benim fazla zamanın
olmadığı için sizlere yardımcı da olamadığımız için bundan da üzüntü duyuyorum.
Bazı serseriler veya dangalaklar sizin bu hizmetinizden memnun olmaya bilir. İstemiyorlarsa SİTEDEN ÇIKABİLİRLER biz kimseyi dorla tutmuyoruz.
ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Saygılarımla. MURTAZ.
Serkan Üstadım.
daha öncede belirttiğim gibi sizin gibi insanlara bizim ihtiyacımız var.
sizler her konuda bizlere ışık tutuyorsunuz. İstemeyen arkadaş var ise
lütfen siteden çıksın. O çıkmaz ise üstadım siz atın. Bizim sizin MAİL'lerinize
ihtiyacımız var. Ben birçok olayı sizden öğreniyorum.
Herzaman MAİL lerinizi bekliyorum.
Saygılarımla. MURTAZ, Ankara.:45:

emrahelektronik
27-01-2008, 23:14
Arkadaşım dalgınlığıma bağışla inanın dikat etmemişim o yüzden geç farkına vardım e mail linizi süreki bekliyorum ilginiz için teşekürler

kanaryam1950
27-01-2008, 23:24
e-maili bende bekliyorum.teşekkürler.

optik burak
28-01-2008, 01:29
siz bize imal gonderin o gerizekalılar boşlerin

yusufcuk
28-01-2008, 04:50
sayın adminim ben e-mail almak istemiyorum çünki gece gündüz forumdan hiç çıkmıyorum ki:8[1]: :8[1]: :8[1]: :45:

f.pala
28-01-2008, 10:15
hocam siz takmayın kafanıza biz sizleri çok seviyoruz emekleriniz için sağolun bir gün onlarda anlarlar herhalde hatalarını herkezin ayıbı kendine

yüksel39
29-01-2008, 20:47
Sayın hocalarım birinci sayfada okuduğum kadar bu konu hepinizin ortak konusuymuş ben çok şaşırdım böyle cahillerde varmış demekki gelen güzel bilgi verici meğilleri bile istemeyen siz onları boş verin siz işinizi en güzel tarafıyla başarıyla yapıyorsunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum meğillerinizin devamını diliyorum kolay gelsin...:present:

osmann
30-01-2008, 10:38
bu mesaj da ilk serkan arkadaşımız tarafından 2006 nın 7 inci ayında yayınlanmış.
bu günlerde eski mesajları sık sık hatırlıyoruz. bakalım eski tarihli rekor kimde olacak. :)
selametle... :)

Admin
31-01-2008, 01:47
Şu anda baya süredir uyarılarımızdan sonra artık geri dönüş e postaları gelmemektedir.Biz sizin için buradayız bir sey yapıyorsak karşılıksız yapıyoruz

Herkese tekrar teşekkurler..

ismailozdemir
15-02-2008, 19:54
her konuda sizinle hem fikiriz bilgi için teşekkürler

asl elektrik
13-12-2008, 09:39
hayvanlar iyilikten anlamıyorlarsa isimlerini yazında bizde bilelim izmir hayvanat bahçesi açıldı çok büyük çoğu kafesler boş evcil hayvan lazım olabilir forum yüneticilerine teşekkürler kampanya ve bilgi amaçlı bilgiler için. izmir"den asl elektrik san.tic.ltd şti

digi1949
13-12-2008, 11:27
sayın yönetici arkadaşlar ben uygulamadan çok memnunum her zaman gelen mailleri dikkatlice okuyorum inanın işime çok yarıyor teşekkürler istemiyen okumaz bu gibi insanları kınıyorum kalın saglıcakla

talipygt
13-12-2008, 13:09
sizlerin göndermiş olduğu her türlü maili bekliyoruz çürük elmalar olacaktır onlarıda sizler anında temizliyorsunuz.Her topluluk içerisinde böyleleri çıkıyor takmayın kafanızı selamlar

Catapult®
13-12-2008, 14:28
o küfür edecek olanı cıkarın form abenelini iptal forma giremesin. mail ler icin teşekkürler
:45:

:puah: :puah: :puah: ilahi usta form abeneliği değil forumdan banlama denir ona :D :puah: :puah:

badtempered
13-12-2008, 14:40
hayvanlar iyilikten anlamıyorlarsa isimlerini yazında bizde bilelim izmir hayvanat bahçesi açıldı çok büyük çoğu kafesler boş evcil hayvan lazım olabilir forum yüneticilerine teşekkürler kampanya ve bilgi amaçlı bilgiler için. izmir"den asl elektrik san.tic.ltd şti

tavsiye ederim.

İzmir Hayvanat bahcesini hakikaten çok güzel

Şaka bir yana kimseye zorla birşey yaptırılmaz.E posta almak istemiyorsa bırakın almıyıversin

O akıllı arkadaşlar bunun bir hizmet olduğunun,Her eposta yollandıgında foruma bir yük getirdiginin farkında bile degildir.

Sevgilerimle

Hakan48
13-12-2008, 17:25
gönderdiğiniz maillere teşekkür ederim. herzaman her konudaki maillerinizi beklerim.

batuhan33
13-12-2008, 19:47
hertürlü konuda sizinle beraberiz bilgi içinde teşekkürler iyi çalışmalar

tatu38
14-12-2008, 18:39
oden gesizler nediye bu forumda yer alırlar blinmez meilsiz insan yarım bilgili insandır.

fakara
15-12-2008, 11:15
üstad: sizler bizlere yardımcı oluyorsunuz.kötü mail atanları süresiz devre dışı bırakamıyormusunuz.bizler sizlerin yardımlarınızı bekliyoruz.böyle terbiyesizleri de kınıyorum.sizler bildiğiniz yoldan devam edin.selamlar

zamgor
16-12-2008, 13:00
bence mahsuru yok kardeşim.. hiç olmassa bağlantımız sürekli devam ediyor.
yeni birşey biz onu aramadan (sayeniz de) o bizi buluyor.
teşekkürler ve kolay gelsin...:nod:

k-ramsar
28-12-2008, 14:30
tüm çalışanlara teşekür edEr SAYGILAROIM sUNARIM

Sabahattin Ayt
29-12-2008, 11:29
Sayın site yetkileri sizleri taktir ediyor üylerle yenilikleri paylaşıyorsunuz emeği geçenlerin elerine sağlık diyorum.Anlamamayanlar anlamamazlıktan gelsin bence paylaşım güzel.Bu arada yeni yılınızı kutlar,sağlık,esenlik ve mutlu yarınlar dilerim.

gacvokem
29-12-2008, 11:37
teşekkürler aynı temenniler bizden taraf sizin içinde geçerli mutlu yıllara:45:

counter
08-09-2012, 22:58

zorunlu 1 mesaj olayı