PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyada polis helikopteri düştü 5 şehitimiz var!!

CABBARİ
19-07-2006, 18:51
Antalya'da helikopter düştü: 5 şehit
Antalya'da şehir merkezindeki ANTBİRLİK'in bahçesine polis helikopteri düştü. Helikopterin parçalanarak yandığı kazada 5 polis hayatını kaybetti biri de yaralandı.

Antalya'da, devriye görevi yapan polis helikopterinin düşmesi sonucu 5 polis şehit oldu. Antalya Vali Yardımcısı Erkan Işılgan olay yerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, helikopterin, Antalya'nın kurtuluş yıldönümü olan 5 Temmuzda Antalya'ya getirildiğini bildirdi.

Işılgan, 15-20 gündür uçuş yapan helikopterin düşmesi sonucu Emniyet Amiri Pilot Hakan Kaya, Başkomiser Pilot Kudret Çalık, Emniyet Amiri Muhabere Şube Müdürü Ramazan Can, komiser Adem Vurucu ve polis memuru Osman Karadağ'ın şehit olduğunu bildirdi.

Hakan Kaya'nın hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybettiğini belirten Işılgan, helikopterin teknik bir arıza nedeniyle düştüğünün tahmin edildiğini kaydetti.

Helikopterin, arka tarafında pervane olmayan, emniyetin ilk helikopteri olduğu ve yüksek teknolojiyle donatıldığı belirtilirken, pilot, şehir merkezi olması nedeniyle, çevredeki bina ve insanların zarar görmesini engellemek amacıyla stada yöneldiği ancak stada ulaşamadan 50 metre kala dar bir alana düştüğü kaydedildi.

-GÜVENLİK ŞERİDİ OLUŞTURULDU-

Helikopterden yola benzin yayılması nedeniyle itfaiye ekipleri bölgeye köpük sıkarak önlem alırken, çevrede de güvenlik önlemleri artırıldı. Güvenlik şeridi oluşturularak, vatandaşların bölgeye girmesi engellendi.

Admin
19-07-2006, 18:55
Çok kötü durum şimdi stv den izledim..Şehitlerimize allah rahmet eylesin :(

CABBARİ
19-07-2006, 18:59
ben alanyadayım ama benim bile haberim olmadı yeni ogrendim haber kanallarından..
agustos ve temmuz ayları şehit çok oluyor:(:(:
allah rahmet eylesin..
selametle..

muzo
19-07-2006, 19:02
Allah rahmet eylesin duyunca bende üzüldüm

muratyeg
19-07-2006, 19:14
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun biz boyle bilg. başında onlarda kelle koltukta işlerini yapıyorlar

RecepÇe
19-07-2006, 21:49
Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine, arkadaşlarına ve meşlektaşlarına sabır ve başsağlığı dileklerimizle... Mekanları cennet olsun... Saygılar...:( :praying:

umuter
19-07-2006, 22:17
allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin ve ailelerine sabır versin inşallah

COEMAR
19-07-2006, 23:24
Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine de baş sağlığı dilerim..:(