PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen terorist israili protesto edelim tüm yetkililerden ilgi bekliyorum

salih333
20-07-2006, 02:31
sayın yetkililer konuyu yanlış yerde açtıysam çok özürdilerim forum yönetici arkadaşlardan ve foruma giren tüm arkadaşların desteklerini bekliyor ve israil denen insan hakları savunucularının neler yaptıklarını herkes görsün

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
ayağı kopmuş bir müslüman

salih333
20-07-2006, 02:36
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
dünyayı utandıran sahnelerden biri

salih333
20-07-2006, 02:38
dünyayı utandıran sahnelerden biri daha

salih333
20-07-2006, 02:40
filistin de çocuk olmak

salih333
20-07-2006, 02:42
filistinde anne olmak

salih333
20-07-2006, 02:45
filistinde çocuk olmak

salih333
20-07-2006, 02:49

filistinde gazeteci olmak

salih333
20-07-2006, 02:50

filistinde müslüman olmak

salih333
20-07-2006, 02:57
filistinde yaşlı olmak

salih333
20-07-2006, 03:00
ulu orta infaz

salih333
20-07-2006, 03:05
Only the registered members can see the link
terörist devlet israil

Admin
20-07-2006, 07:19
Malesef görüntüler çok kötü israil ve fililstinin ne yapmak istedgini hala ben çözemiyorum

Dunya gundeminde herkes barıştan kardeşilikten söz ediyor ama kimse bunlara dur demiyor.

Destek bizden tum arkadaşlarımızdan ama,biz ancak buradan yazarak biraz destek olabiliriz.

Yapacagımız seyler varsa bir sekil yapmaya hazırız ama,bu tür devlet politası yürüten insanlara çok zor bunu anlatması malesef :(

ozhaloaga
20-07-2006, 08:45
derlerki avrupada insan hakları var sen bir terörist tutukla insan hakları türkiyede idam var der şehitlerin kanını akıtanı kurtarmaya çalışır israil sivil
insanları çoluk çocuk demez öldürür ama israil ya onların yaptığı hakkını savunmak olur iki asker için müslüman ülkelerde böyle kuzu kuzu bakarlar bakarız ben sadece şunu derim ALLAH yardımcıları olsun israili kınamak ne demek elimden gelse hepsini bir kaşık suda boğarım

Nakkus
20-07-2006, 09:58
İsrail devleti var olduğu Amerika onun destekcisi ve Bush başta olduğu sürece biz daha bu görüntüleri,müslümanlara yapılan eziyeti hatta daha kötülerini çoook görürüz malesefle..:(

Özgür Erge
20-07-2006, 11:47
nakkus abla sana katılıyorum

Vakkus
20-07-2006, 14:51
Ne diyeyim ki Allah Cezalarını elbet birgün muhakkak verecek, hemde bu dünyada kıyamete kalmıyacak!

emmi
28-07-2006, 09:31
Kardeşim hala anlayamadınız mı bunun bir asker kaçırmaya misillemenin dışında; ABD'nin Lübnan üzerinden İran'a savaş açtını? Son 16 günlük bu katlimların nedeni budur. Herkes yorumunu buna göre yaparsa daha sağlıklı olur kanısındayım. Salih333 demişki insan hakları savunucusu İsrail. Haşa İsrail şimdiye kadar bu kavramı ne tanır, ne savunur ve ne de uygular. O ABD'nin Ortadoğudaki cendermesidir. Yakında bizim ülkemizde bu sisteme dahil edilecek eğer yöneticilerimiz uyanık olmazlarsa. Hemde Ortadoğuda barışı sağlamak, temin etmek için. Bu ne demektir barışı sağlamak için gerekirse oradakilerle çatışacaksın. Ama barışı korumak için olursa bir olumsuzluk pek olamz bizim açımızdan. Yarın birgün Gel Türkiye BM Barış gücünde asker bulundur barışı sağlamak için derlerse korkarım bizim yöneticiler bu duruma pek teşne görünüyorlar. Dışişleri Bakanının konuşmalarından bunu anladım. Tıpkı Afganistanda olduğu gibi yine işin büyük bölümü bizim üstümüze yıkılır gibime geliyor. Şimdi çok daha dikkatli olma zamanı. Yeterince derdimiz var zaten başımızda. Başka dertler istemiyoruz. O kadar.
Saygılar.

yakupyurt
28-07-2006, 11:52
bizler yani turkler cola içerek mcdonalds yiyerek bu şerefsiz *** kurularına destek veriyoruz turk olan bunları almaz protesto eder şerefsiz buşh adi saroon

yakupyurt
28-07-2006, 11:55
sonuna kadar lanetliyorum ve bu konuda bizim hukumette aciz kalıyor uyanın millet

vedud12
28-07-2006, 12:08
birde şu linke bakın isterseniz şerefsizlerin son icatları olan bombalarla vurulan ve bombalarında nükleer siilah kulanan israil *** son marifetleri ve dünya sadece izliyor acaba bunlar bizim çocuklarımız olsaydı ne yapardık bi indirip izleyelim bakalım
Only the registered members can see the link

TARANTİNO
28-07-2006, 13:02
Arkadaşlar yazılarınızda argo kelimeleri kullanmayınız...kim ne yaparsa yapsın sizler edep ve adaba göre davranınız...bizlere yakışanda budur...küfür vs. acizliğe kaçar...lütfen yazılarınızı yazarkan küfür argo kelimeler kullanmayınız...sonra birbirimizi kırmak zorunda kalırız...sevgilerimle...

sercan_x
28-07-2006, 13:28
arkadaşlar elimizden ne gelir bu iş devlete ve hükümete düşen görevler olduğu için biz sade vatandaş olduğumuz dolayısı ile elden birşey gelmiyor ben kendi şahsıma şu an götürecek olsalar bir saniye bile beklemeden gitmek isterim ama olmayacak duaya amin demek olmuyor ayrıca ben inanıyorum ki orada sefillik ve zulüm içinde olanların ve bizim yüce ALLAH'ımız var bu da beni teselli etmeye yetiyor tabii ki israil bozmasını da en içten nefretlerim ile kınıyorum. ALLAH yardımcımız olsun:(

sercan_x
28-07-2006, 13:33
ALLAH cümlemizin ardımcısı olsun,,,, KAHROLSUN İSRAİL

sempatico
28-07-2006, 16:07
Arkadaşlar ben Birleşik arap emirlikleri içinde ki ülkelere şaşıyorum bu BAE hiçmi bunlar için çözüm bulmuyo ben buna şaşıyorum biz müslümanlar neden aciz kalıyoruz yazık günah be içimiz kan ağlıyo