PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polat: Okan'da fikir ayrılığına düştük

muzo
20-07-2006, 10:57
Polat: Okan'da fikir ayrılığına düştük
GS ikinci başkanı Adnan Polat Okan'ın transferinde yönetici Şükrü Ergün'le fikir ayrılğı yaşadıklarını belirtti. Polat, transferi oy çokluğuyla yaptıklarını açıkladı...

Crowne Plaza'da gerçekleştirilen ve Profesyonel Futbol Adamları
Derneği'nin düzenlediği Futbolun Süper Gecesi'nde, Şükrü Ergün ile
birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, Şükrü
Ergün ile iyi dost olduklarını, yalnızca Okan'ın transferi konusunda
fikir ayrılığı yaşadıklarını kaydetti.

Polat, yönetim kurulunda 16 üyenin bulunduğunu ifade ederek,
''Herkesin fikri aynı olsaydı, kulübü 1 kişi yönetirdi. Şükrü Ergün,
doğal olarak farklı boyuttan Okan'ın transferini değerlendirdi. Aramızda bir savaş yok. İyi dostuz'' diye konuştu. Transfer konusundaki soruları da yanıtlayan Polat, bu konuda sabırla çalıştıklarını kaydederek, ''Bugün olmaz yarın olur. İyi şeyler olacak. Galatasaraylılar rahat olsun. Taraftarlar bize güvendi ve şampiyon olduk. Bu konuda da bize güvensinler'' dedi.
Çek futbolcu Heinz'ın durumuna da değinen Polat, ''Heinz, Galatasaray'ın futbolcusudur. Bana göre çok iyi bir insan ve kaliteli bir futbolcu ama kimyamız tutmadı. Bu şartlarda kendisine ve bize yarar sağlayamayacak. Bu konuda da iyi şeyler olacak'' diye konuştu.

-ERGÜN: ''KENDİ FİKRİMİ SÖYLEDİM''-
Okan Buruk'un transferine karşı çıkan yönetici Şükrü Ergün de bu
transferle ilgili kendi görüşünü açıkladığını söyledi. Okan konusunda farklı düşüncelerin ortaya çıktığını dile getiren Ergün, ''Yönetim kurulu bu konuda bir karar aldı. Bize düşen, yönetim kurulunun aldığı bu kararın arkasında durmak. Kişisel bir sorunum yok. Bu konuda ilke kararım böyle oldu. Onaylamadığım şeyler olabilir'' dedi.