PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dsm 3000 nit cilar nerdesiniz

blade
02-07-2011, 12:54
MERHABA DSM uydu bulucular
1-destek veren yazılımla ugraşan sn faruk beye telefonla ulaşabilen varmı ?nerde destek
2-yazılım çıktıdeniyor sitesinde yok? nerde destek
3-ben destel alıyorum faruk beyle görüşüyorum diyen varsa dsm 3000 nıtla ilgili yeni yazılım olan 3.44 yazılım ve programını alabilen varmı?nerde destek
4-evet bu uydu bulucusuna sahipleri destek veriyor diyenlerden cevap bekliyorum
5-destek alan dsm ci varsa şu anki yazılım olan 3.43 ile yeni yazılım çıktı diyorlar varsa yeni yazılım 3.44 yazılım ve programlarını görelim bakalım herkese saygılar cevaplarınızı bekliyorum

myapar
08-02-2012, 21:47
dsm nit elimizde patladı yazılım yok faruk bey de yok ne telefona cevap veriyor nede ilgi var ama biz multivizyon uyduya güveniyoruz inşallah bu problemi onlar çözecek faruk bey ile .:warn:

blade
08-02-2012, 21:58
dsm nit elimizde patladı yazılım yok faruk bey de yok ne telefona cevap veriyor nede ilgi var ama biz multivizyon uyduya güveniyoruz inşallah bu problemi onlar çözecek faruk bey ile .:warn:

arkadaşım 3.45 yazılımı utc.gn.tr sitesinde var frekans güncelleme diyorsan o güncelleme yok boşa arama kendin elle veya programıyla düzenle at faruk beyi bulamazsın çok da ararsan kızdırırsın fırça yersin hem üretici hemde servisi ancak bu kadar yardım yapabiliyorlar sakın cihazı bozma ne kullanabilirsen kullan saygılar verdiğim sitede 3 gündür açılmıyor utc.gn.tr sitesi saygılar