PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık atlanta hd box (çok temiz)

hkerim
02-07-2011, 20:15
cihaz 1 yıllıktır. kumandası da dahil en küçük çiziği sorunu yoktur.
tuşsuz seridir. kutusu mevcuttur ve kutu içeriği tamdır.
kargo alıcıya ait, 300 tl.

metinkas
03-07-2011, 13:48
kardeş mrb. bu cihazın sıfırı zaten şuan 350 tl civarında. uygun bir fiyat yazarsan görüşelim. eklersin şuan açık

hkerim
05-07-2011, 14:52
pm'ler cevaplandı. satş güncel

CABBARİ
05-07-2011, 15:08
340 tl sıfır fiyatı hemde garantili sıfır bu fiyat çok ama yinede sana hayırlı satışlar dilerim
selametle

hkerim
05-07-2011, 16:44
340 tl sıfır fiyatı hemde garantili sıfır bu fiyat çok ama yinede sana hayırlı satışlar dilerim
selametle

bu fiyata garantili sıfır satan yerin linkini buraya koyabilirmisiniz? alıcı değilseniz yorum yapıp kafa karıştırmanın anlamı yok. bu forumlardan cihaz toplayıp sıfır diye satan yerler var, bunları da dikkate almak lazım.

CABBARİ
05-07-2011, 18:34
bu fiyata garantili sıfır satan yerin linkini buraya koyabilirmisiniz? alıcı değilseniz yorum yapıp kafa karıştırmanın anlamı yok. bu forumlardan cihaz toplayıp sıfır diye satan yerler var, bunları da dikkate almak lazım.

sen linki boşver adına faturalanacak kaç tane istiyorsun ondan bahset göndermezsem o zaman konuş adına faturalı sıfır cihaz

kafa karıştırmıyorum iyi satışlar diyorum ama buradan paylaşım yapılacaksa dogrularda gözardı edilmemeli değilmi
selametle

hkerim
05-07-2011, 18:54
sen linki boşver adına faturalanacak kaç tane istiyorsun ondan bahset göndermezsem o zaman konuş adına faturalı sıfır cihaz

kafa karıştırmıyorum iyi satışlar diyorum ama buradan paylaşım yapılacaksa dogrularda gözardı edilmemeli değilmi
selametle

beni böyle havada cümlelerle tartışmaya çekemezsin, sana başka cevap yazmayacağım. ama dediğim gibi piyasadan toplanmış sıfır diye satılan yada kasa içeriği belli olmayan cihazlara dikkat edilmeli. selametle.

CABBARİ
05-07-2011, 19:28
beni böyle havada cümlelerle tartışmaya çekemezsin, sana başka cevap yazmayacağım. ama dediğim gibi piyasadan toplanmış sıfır diye satılan yada kasa içeriği belli olmayan cihazlara dikkat edilmeli. selametle.

tartışma değil bu iş ticaret biz bu işin içindeyiz hatta dahada aşagı bulabilirim merak etme sen
sana hayırlı satışlar

hkerim
06-07-2011, 18:21
güncel. kargo alıcıya ait 300 tl.

Volkan
06-07-2011, 22:07
konuda tartışma ya gerek yok evet cihazın sıfır fiyatı şu an piyasada 340 TL.

Ama sonuç olarak satan kişi isterse 500 ister alacak kişi varsada alır yani.

Tartışmaya gerek yok.