Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: baskı devre kartı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 baskı devre kartı

recevierlerin baskı devre elemansız kartlar nerde bulunur internetten araştırdım
    bulamadım bukonuda bilgili biri saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hakan_77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    recevierlerin baskı devre elemansız kartlar nerde bulunur internetten araştırdım
    bulamadım bukonuda bilgili biri saygılar

normal hiç işnememiş baskı devre kartlarını özellikle öğrencilere elektronık malzeme satan yerlerde bulabilirsin. Ama senın istediğin herhnagi bır uydu cihazının yolarrı delikleri yapılmış sadece üzerinde parçalar lehımlenmemiş halını arıyorsa o ancak montaj toplama yapan fabrikalarda bulunur. Dışarıdada çok nadir olur yanı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    normal hiç işnememiş baskı devre kartlarını özellikle öğrencilere elektronık malzeme satan yerlerde bulabilirsin. Ama senın istediğin herhnagi bır uydu cihazının yolarrı delikleri yapılmış sadece üzerinde parçalar lehımlenmemiş halını arıyorsa o ancak montaj toplama yapan fabrikalarda bulunur. Dışarıdada çok nadir olur yanı.
    bilgi için sağol usta

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri