Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Samsung 913N monitör çalýþma sorunu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Samsung 913N monitör çalýþma sorunu?

merhaba saygý deðer arkadaþlar elimde bir adet Samsung 913N monitör var masa üstü bilgisayara baðlamadan normal bir þekilde açýyor yalnýz ne zaman bilgisayara baðlarsam not optimed mod 1024-768 hatasý alýyorum, ve bilgisayar içindeki verileri görmüyor sorun nedir acaba?saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar fabrikadan aldýðým bilgiye göre vga ekran kartýnýn çözünürlük ayarýný 1024-768 yapým dediler ekran çalýþacakmýþ dendi bana malesef çalýþmadý, öðleden sonra açýp bakmayý düþünüyorum. bakalým ne çýkacak saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ac býr bak sýgortayý konturol et kondostorlere bak monýtorden gelen kabloyu konturol et belký kopuk olabýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beyefendi ilgine sonsuz teþekkürler sigorta saðlam vga fiþinin yuvasýda gyet iii soðuk lehime rastlamadým condensetörlerde iii þiþmiþ condensetör yok ama ana besleme kartýnda vga kartýna giden voltajlar belirsiz yanii elimde þema yok ve devre üzerinde voltaj deðerleri yazýlmamýþ sizce ne yapmalýyým? saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta çözünürlükle ilgili bi hata veriyor baþka bi pc.de denedinmi monitörü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yok valla baþka bir pcde monitörü denemedim, dediðin gibi yapacam deniyecem akþama eve alýp deniyecem sonucuda muhakkak yazarým ilgine sonsuz teþekkürler saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri